Cs 1.6 half life launcher hatası 2014

yekta99

New member
Öncelikle Selamın aleyküm arkadaşlar benım sorum cs 1.6 half life launcher hatası şimdi bu sorunu daha önceden görenler diyecekki işte çalıştıra cmd yazın işte bcdedit /set {current} nx AlwaysOff bunu alın kopyalayın öyle değil işte bakın berki aklınızdan ne geçiyorsa , aklınızdaki 100 lerce çözümü yaptım ama yok yok dün çalışan cs 1.6 misgibi işte dün bıktım artık kapayım acık dışarı çıkayım dedim QUİT den çıktım işte 1,2 saat geçti açmaya denedim işte bu sorun ama internettende uzunca bir süre araştırdım öylede deil kimilerinki new game options orayada giriyor ama benım tıklıyorum ekran siyahlaşıp açılıo ama hiç daha menuler gözükmeden kapanıo durdurdu diyor yani bakın ne programlar kalmadaki virüs programlarımı bakayım trojanlar filan girmiştir yok gene olmadı gene olmadı berki bu cmd şeyini 10 kere yaptım sildim yükledim gene olmadı sonra biyerde yazıyordu benım bazen oyunyöneticisinden indirince yapabilio gittim baska yerden buldum gene yok bilgisayarım windows 8.1 bazı yerlerde uyumluluk modu diyor berki 10 lar defa yaptım işte olmadı sonra bir yerde gene bi adam 8.1 ve 8 lerde sahte cs 1.6 çalışmıyor steam dan satın alıp açtım oldu yazıyordu parayla işte ne yapayım binlerce çözüm denedim ama olmuyor burda bana yardımcı olabilecek bir insanın kulu varsa yorum yazsın lütfen team vieverden bağlanalım yeterki yapsın şunu LÜTFENN!!!! :001_unsure: