Crysis 2 Siyah Ekran Sorunu...YARDIM

serkank762

New member
crysis 2 yi yükledim herşey tamam oyuna girmeye çalıştığımda ise siyah ekran geliyor sadece mause gözüküyor sesleride duyuyorum nasıl çözeceğiz bu sorunu bu arada ekran kartımda güncel

İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @2.26GHz 2.27 GHz
RAM: 3,00 GB
Sistem Türü: 32 bit işletim sistemi

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500M G 512 Mbyte

call of duty mw2'de en yüksek kalitede oynuyabiliyordum şimdi niye böyle oldu bu sorunu nasıl çözebelirim

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
oyunu kurdukları yerdeki oyun dosyasının içindeki bin32 dosyası ile değiştirdiklerin de oyuna sorunsuz bir şekil de gireceklerdir,iyi oyunlar.

http://rapidshare.com/files/151893260/Bin32.rar

Ayrıca oyunun %100 save dosyasını de ekliyorum.

Save Dosyasını rardan çıkan klasörü Belgelerim içerisinde ki My Game klasörü içinde bulunan CRYSiS WARHEAD klasörü içine atmanız yeterlidir,İyi oyunlar.

RapidShare: Easy Filehosting

Bak-bakalım-Bu döküman alıntıdır.
Ayrıca yönetici olarak açmayı dene

Crack yenilemeside yap

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
siyah ekran sorunun nedenleri ve Çözümleri
kmeaw cfw ya da 3.55 cfw kullanıcıları İçin
1- oyunu edindiğiniz ya da indirdiğiniz kaynakta, çalıştığının doğrulandığından emin olun.
2- dosyalar bölümünde yer alan, oyun yöneticilerinden birisini kullanmaya özen gösterin. Eğer çok eski oyun yöneticilerini kullanıyorsanız, param.sfo dosyalarını otomatik 3.41 için düzenleyeceklerdir. Bu da, siz orjinal eboot ve param.sfo dosyalarını kullandığınızı sanarken, yanılmanıza sebep olacaktır.
3- oyun harici diskinizdeyse; oyununuzun bles12345(örnek) adlı klasörü, harici diskinizin ana dizininde yer alan gamez klasörünün içinde olmalı.
4- oyun dahili diskinizdeyse; oyununuzun bles12345(örnek) adlı klasörü, dahili diskinizin /dev_hdd0/gamez/ klasörünün içinde olmalı.
5- multiman kullanıyorsanız ve konsolunuz internete bağlıysa, oyunun üzerine geldikten sonra
+
tuşlarına basarak, oyununuzu güncelleyin. konsolunuz internet bağlantısına sahip değilse, playstation 3 oyunları, internete bağlanmadan nasıl güncellenir? yazımdaki adımları takip ederek oyununuzu güncelleyin.
6- oyun, çalışmak için konsolda takılı orjinal bir oyun gerektiriyor olabilir, konsolunuza orjinal bir oyun takılı bırakarak çalıştırmayı deneyin.
7- oyunu çalıştırmadan önce, multiman‘in oyun listesinde oyunun üzerine gelip, bir kez
tuşuna basarak, dosya izinlerini düzeltin.
8- gerekirse, bir de fix permissions programını kurup, çalıştırarak yeniden dosya izinlerini düzeltin.
9- oyunun 3.41 jailbreak için düzenlenmediğine, yani orjinal eboot ve param.sfo dosyalarına sahip olduğundan emin olun. 3.41 için düzenlenmişse, var olan dosyaları, orjinalleriyle değiştirin.
10- oyun, 3.56 veya daha yüksek bir versiyon gerektiriyorsa, oyuna ait 3.55 uyumlu(yamalı) eboot ve param.sfo dosyalarını, sahip olduklarınızla değiştirin.
11- oyunun daha önce demosunu, 3.41 için düzenlenmiş versiyonunu ya da orjinalini oynadıysanız veya en azından çalıştırmayı denediyseniz, game data utility ve save data menüleri altında, oyuna ait olan tüm verileri silin.
12- bazı oyunlar(tomb raider, cod: Modern warfare, assassin’s creed 1 gibi) sadece harici diskten çalışmaktadır. Oyununuzu fat32 olarak biçinlendirilmiş diskinize 1. adımda anlatılan şekilde kopyalandığından emin olun. Ardından mutliman‘i kullanarak, oyununuzu
+
tuş kombinasyonuyla çalıştırın.
13- bazı ftp sunucuları, boyutu 0 olan dosya ve klasörleri kopyalamadan geçmektedirler, bu da oyununuzun çalışmamasına sebep olacaktır. Konsolunuza kopyaladığınız oyunu tamamen sildikten sonra, farklı bir yöntem kullanarak yeniden kopyalayın.
14- eğer hiç birisi sorunu çözmüyorsa; ya indirdiğiniz oyun sorunludur, ya inerken hata oluşmuştur(ara sıra karşılaşılan bir problem) ya da kopyalarken sorun oluşmuştur. oyunu farklı bir kaynaktan edinmeyi deneyin.

alinti dÖkÜmanlar

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
oyunlarınızı playstation 3′ünüze yüklediniz, heyecanla başına geçtiniz, ama o da ne, siyah ekran!
Gelin bu sorunu nasıl aşacağınızı hep birlikte görelim.
güncelleme: yazımı, ps3project.com‘dan oyun alan müşterilerimiz için hazırlamıştım. Tüm oyunlar, orjinal hallerinde oldukları için, siyah ekran sorununa neden olan sadece 2 tane sebep vardı. Pek çok kişinin siyah ekran sorunu yaşaması nedeniyle, yazımı siyah ekrana neden olabilecek tüm sebepleri içerecek şekilde genişletiyorum.

oyunlarınızı ps3project.com aracılığıyla edindiyseniz sadece ilk kısmı dikkate alınız:
aslında bu sorunu yaşamanızın bir değil iki nedeni var.
Bunlardan bir tanesi, oynamak istediğiniz oyunun blu-ray’siz çalışmaması, çözümü de çok basit.
playstation 3′ünüze orjinal bir oyun takın ve oyunlarınızın keyfini çıkarmaya başlayın.
bir diğeri de, oyunlarınızın çalışması için ihtiyaç duyduğunuz pl3 yamasının dosya izinlerinizi bozması.
Bu sorunu aşmak için de dosya izinleri yaması‘nı playstation 3′ünüze kurarak, bir defaya mahsus çalıştırmanız. Tüm oyunlar için işlemi uygulayacaktır.

• tüm oyunlarınızı playstation 3′ünüze yükledikten sonra bu işlemi yapmanız, sizleri gereksiz uğraştan kurtaracaktır.
fix permissions kmeaw cfw 3.55.pkg

alinti dÖkÜmanlar

boyut23

New member
mrb...arkadaşlar crysis 2 yi yüklemeye çalısıyorum.cd lerin ikisinide masaüstüne tek bir dosya halinde kopyaladım.ve kurmaya başladım.kurulum yarıya geldiğinde dosyalrın içinden video pack. diye bir dosyanın eksik oldugunu dosya konumunda oldugundan emın olun ve sonra devam a basın gıbı bır ıkaz gelıyor.dosyayı kontrol ettım vıdeo pack.cd de yoktu.nette de aradım bulamadım.atlamak veya yoksay gıbı bır secenegımde olmadıgı ıcın mecburen cıkmak zorunda kalıyorum ve kurulum kendını sıfırlıyor.ne yapmalıyım arkadaslar bana bır yardımcı olun oyunun daha yuzunu goremedım :(

boyut23

New member
patron...linklerde kırık benım aradıgım dosyada yok baska kıme yazayım bu sorunu bılmıyorum yaaa :(

yıne de tesekkurler ılgı ıcın

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Directx Güncelle olmassa Başka Crack Dene büyük ihtimal crack alakalıdır.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Yerinin neresi olduğunu anlaman daha uzun zaman alacak mı? Ms Spak

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
O zaman indirdisen büyük ihtimal indirirken sorunlu indirmiş, yok satın aldım diyorsan dvd'de sorun olabilir.

S

SqooK^

Guest
Oyun Hatalarının Sebepleri ;
vcredist 2005,2008,2010 sp1 entegreli (x86-x64) sürümlerinin olmaması.
directx 9 kur.
java kur.
crackda sorun yaşabilirsin 32 bit , 64 bit sistemleri diye arayabilirsin 64 bit diye.
crysis 2 de böyle bir sorun yaşıyorsan crackdan dolayı verir tam bir arama yapmanını öneririm.
ekran kartının güncel sürümü 285versiyonmu yoksa 295 mı temız kurulum yaparak 285 sürümünü kurmanı öneririm.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Oyun Hatalarının Sebepleri ;
vcredist 2005,2008,2010 sp1 entegreli (x86-x64) sürümlerinin olmaması.
directx 9 kur.
java kur.
crackda sorun yaşabilirsin 32 bit , 64 bit sistemleri diye arayabilirsin 64 bit diye.
crysis 2 de böyle bir sorun yaşıyorsan crackdan dolayı verir tam bir arama yapmanını öneririm.
ekran kartının güncel sürümü 285versiyonmu yoksa 295 mı temız kurulum yaparak 285 sürümünü kurmanı öneririm.

Tam anlatım budur işte:
Arkadaşlar sabit topikleri dikkatlice incelemeden niye topik açılır, anlamış değilim.
Sabit topiklere bakıpta oyun oynayamayan olamaz.
Teşekkürler Hackhell

HTML