cookie problemi

Bana aşağıdaki yazıları açıklar mısınız?

This is probably a cookie domain/path issue. To fix this, upload the tools.php script in the 'do_not_upload' folder of the vB zip file to your Admin CP directory. Use this to reset the cookie domain and path back to the defaults. And then leave your cookie domain and path at the default settings. There is no reason to change these. If you need to specify a unique cookie, use the cookie prefix setting in config.php instead.

Galiba, benim sorunum için fix_login.php dosyası lazım diyor. Bu dosyayı nereden buluruz?

If clearing your cookies does not fix this problem, upload the attached script to your vbulletin folder and run it, then delete it.
Attached Files
File Type: php fix_login.php (576 Bytes, 1810 views)

DJ MaDBoY

New member
Dostum vbulletin ile beraber iki klasör gelior biri upload diğeri ise dont upload dont uploadın içerisindeki tools.php yi ./admicp klasörüne atıcaksın sonra da cookie ayarlarını standart'a çeviriceksin bilgisayarındaki tüm cookieleri sil, bitti.
eğer ki diyo bu da çzömesse dio fix_login.php yu vbulletin'in içine at diyor, ordan bir kere login ol ondan sonra bu dosyayı sil diyor.

iyide dostum, benim anlamadığım: cookie ayarlarını standarta nasıl çevireceğim? Ve fix_login.php dosyasını nasıl bulabilirim. vBulletin sitesinde, kullanıcı yetkim bu dosyayı indermeye yetmiyor. Benim için biri indirebilir mi?

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
TheDarkHalf' Alıntı:
iyide dostum, benim anlamadığım: cookie ayarlarını standarta nasıl çevireceğim? Ve fix_login.php dosyasını nasıl bulabilirim. vBulletin sitesinde, kullanıcı yetkim bu dosyayı indermeye yetmiyor. Benim için biri indirebilir mi?
olayı DJ MaDBoY acıklamıs zaten ekte verdıgım tools.php dosyasını foruma upload edıp tum cockılerını sılıp sonra dosyayı bı calıstırmayı denesene ondan sonra burda fix_login.php dosyasını ararsın...

Ekli dosyalar

sorun tarafımca çözülmüştür. başınıza böyle bir sorun gelirse
TheDarkHalf abimiz forumu bu yüzden kitlemişti ama çözümü en sonunda bulmuştu dersiniz...

aşağıdaki dosyayı ftp'den
forum ana klasörüne upload edin ve
inernet tarayıcısana linki girin...
www.xxxx.com/forum/fix_login.php gibi yada
www.xxxx.com/fix_login.php
ayarlar resetleniyor ve admin paneline giriş için link veriyor...
giriş yapıyorsun ve panelini geri alıyorsun.
fix_login.php dosyasını silmeyi unutmuyorsun.

fix_login.php

bu kıyağıda babamın oğluna yapmam
hh'nin bende özel bir yeri var...
tşk etmeyen gözüme görünmesin!
:)