cok dehset bir program egitim seti

1aver

New member
formun artık herhalde eskileindenim diyebilrim diyebilirim. Hackhelli kuran arkadaslara cok tesekkur ederim. bu ayrı bir konu fakat su ara nedense alısveris bolumu ile mimarlik bolumu arasında kalmıs kullanıcı profilleri gormekteyim burda bu konu baslgını acmamın nedeni benim bildigim hh. bir paylasım sitesi reklam icini alıs veris kısmının kullanılmasını istemekten baska bir sey deildir. Lutfen uzun zamandır kullandıgım bu siteyi boyle kendi amaclarınıza cıkar saglamak uzerine kullanmamanız ha derseniz paylasalım ne ala yoksa bir anlamı kalmıyan bir site olma yolu uzerinde yol alıcaz

on yargılar sabittir. onları kırmak insan isidir.

II FUN

New member
Konu başlıklarında geçen ve misafir üyenin yapmış olduğu paylaşım forum yöneticilerine bildirilecektir. Lütfen karamsar olmayın sizler gibi forumu peryodik takip eden yüzlerce kişi ile özellikle mimarlık sekmesi altında sayısız faydalı paylaşımlarda bulunan onlarca kişi hala mevcuttur.
Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim

zehir23

New member
program eğitim içeriğinden biraz bahsedermisiniz lütfen , yoksa sitemizde konu kalabalığı yapmak için açmadığınızı düşünüyorum bu konuyu ya da varsa elinizde gerçek bir eğitim bize ulaştırın , gerek ücrete mukabil gerek paylaşım ..

1aver

New member
Sayın zehir 23 aksine sitemizde cok uzun zamandır uye oldugumuz belli sizde universite yıllarınızda sanırsam bizm kadar parasızlıktan cektiniz. benim burda ne amacla bu konuyu yazdıgımı zaten anladınız.Bizim iciin artık pek sorun olmasada universitede okuyup kendini gelistirmek isteyen arkadaslarımızın bir program ogrenmek icin 200 250 tl gibi paraları harcamasını beklemek biraz insafsızlık olucaktır. Ki tahminime gore sizde bu siteden bir yığın program indirdiniz veya paylastınız. Simdi size sorum boyle sadece paylasım sitelerinde para kazanmak amacı ile yapılan reklamlar bos baslıklar deilmidir.

HTML