cok bozuldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1001Design

330i ///M3 Design
bana pm attiyorsun sana birsey sorcam diye sonra bu konuyu aciyorsun ?
bos bos konu acma bölüm modu benim son karari ben veririm o bölümde ben yoksam eger smod'lar verir

bu isi pm ile cözebilirdik

3. Konu ne olursa olsun msn adresi ve site ismi vermeyeceksiniz burda..

4. Siteniz var diyelim, 100 mesaj sınırını geçtiyseniz bookmark bölümüne tanıtım yapabilirsiniz sitenizi..

ben günde kac tane site ismi/e-mail siliyorum senin haberin varmi ?
herkez kurallara uyacak
uymayanlarin konulari ne olursa olsun cöpe ucacak

bu nedemek ?

dj-emo

New member
arkadas sana yazdim cevap verene kadar buraya konu actim bir

ikincisi bir kere reklam yaptim ok hata yaptim ama hemen son uyari olurmu iki

ve üc emege saygi lütfen

DJ EMO

Hackhell lütfen buraya bir gözatin, cok bozuldum

ben bu moderatordan daha önce kayitliyim, ve hackhelle yaptigim hizmetde cok ama burda bence haksizlik var

bu moderator bence akmanci, akman diss yaptigim icin benden öcünü aliyor

HACKHELL PLEASE HELP

1001Design

330i ///M3 Design
yazdiklarina dikkat et
akmanla makmanla isim olmaz benim

istiyorsan diger reklam mesajlarini buraya ekliyeyim

hadi iyi forumlar sana

ceyi35

New member
hey allaam ya. yazdığına kendin inanıyormusun allah aşkına. mod akmancı da bana gıcık oldu da bilmem ne.
üstelik senin moddan daha önce siteye kaydolman neyi değiştirir allah aşkına. mantığa hayran kaldım.
kurallar açık ve net. karar bence son derece doğru.
konuyu kapatmışsa kapatılma nedenini ortandan kaldır tekrar aç. yine kapatırsa hep birlikte o mod'u sopa ile kovalayalım. söz veriyorum.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
1001Design en doğru olanı yapmış pm atıorsan zaten cevap 10 gündede gelse beklemen gerekir ! kurallar var ve bu kurallara uyman gerekir reklam yasaktır nereye gidersen git bu böyle zararsız bir link bile olsa yasak işte. . .

0ğuzhan

New member
Allah Allah... Emo sipariş üzerinemi geldin :S

anLamıyorum istersen buranın ilk üyesi oL.. ne yani ben senden önce üye oldum diye senden önce bana mı yardımcı olunacak. geç bu ayakları. Şimdi www.rapidshare.com a gir. tekrar şifresiz upload et ;)

Moderatör
Moderatör
Forumda nedeni ne olursa olsun maiL , website rekLamı vs. reklam içerikli postLar silinecektir.. Bazı böLümLerimizde bunLar serbest fakat Dj böLümünde öyLe bir serbestLik söz konusu değiL.. Uyarını vermiş tekrarLarsan sen biLirsin.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML