cok acil yardım,biri beni hacklemek istiyor

achillus

New member
arkadaslar İCQ'da birisi bana ; pcyi cokertecegını soyledı ve sunu gonderdı,,ne gibi birsey yapabılır ben bısey anlamadım bu işten,,yardımlarınızı beklıyorum

SubSeven.exe Trojan detecting sending to ICQ user to port 5930 IP 124.74.65.23

Choose(If(Mod(())*100 +,00005;100) >= 20;Mod((-Int())*100 +,00005;10);Mod((-Int())*100 +,00005;100));"";"Bir " ;"Iki " ;"Üç " ;"Dört " ;"Bes " ;"Alti " ;"Yedi " ;"Sekiz ";"Dokuz " ;"On " ;"Onbir " ;"Oniki " ;"Onüç " ;"Ondört " ;"Onbes ";"Onalti " ;"Onyedi " ;"Onsekiz " ;"Ondokuz ") &If((-Int())*100 +,000

spy954

Banned
birini hacklemek ıstıyorsan arastır ogren istek msn hackleyen arkadaslar istege gore hack yapmıorlar

achillus

New member
koo' Alıntı:
birini hacklemek ıstıyorsan arastır ogren istek msn hackleyen arkadaslar istege gore hack yapmıorlar

birini hacklemek falan istedigim yok,,iyi oku anla ondan sonra konus,
kimse kafana silah dayamıyor yardım et diye, baktın işine gelmedi yazma cvp ,,sanamı kaldı yorum yapmak

hacker_boy_turk' Alıntı:
nerde beleş oraya yerleş olmaz:D
senın içinde gecerlı arkadasım bunlar

spy954

Banned
ya kardesım sus tamam sana yardım eden bırını bekle bızden kımse etmıyor burada sımdı gelen dıger uyelere bak

achillus

New member
tövbe tövbee,,Allah'ım sen bana sabır ver...sus mus ne ayaksın sen?

EN BUYUK KABADAYILIK EFENDİLİKTİR !

pişman oldum konuyu actıma yaa,,modlar konuyu kapatabılırler yoksa koo'yu coo yapacam ben

DiyarbaKiR

New member
sana yardım edeyimmi en önemlisi Pc balkondan att :D yaw kardeşim arkadaşın dediği gibi hack konularını oku araştır okuma yazmandamı yok cahilmisin
:D

DaBuLyU

New member
doStum IP in sabitSe AntirvirüS Ve anti hacker PrograMLarı kuLLan...

eĞer iP in değiŞiyoSa ööle bi tehdiTe maDur kaLdığın Zman eLinden geLdiğince biLdiĞin KüfürLeri Adama Say..

Sonra Modeme bi reSet aT : )

HTML