CoD MW3 disc read error Hatası

graffiti91

New member
Arkadaslar mind the gap görevinde metro yolunda arabayla kaza yaptıktan sonra oyun disc read error hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

OlorinKing

New member
Bende o hatayı şu 3-5 uçağı indirdikten sonra veriyor, oyun orjinal bi de niye böyle oldu anlamıyorum =( Sistemim falan da gayet iyi =/

graffiti91

New member
valla şunu bi dene kardeş ben denedim olmadı

1) Başlat > tüm programlar > donatılar > komut istemi'ni sağ tuşla yönetici modunda çalıştır.
2) Açılan pencerede diskpart yazıp enter'a bas.
3) list volume yazarak enter'a bas. Diskindeki bölümleri gösterecektir. Volume 1, 2, 3 diye gider. Diyelim ki senin oyunu kurduğun harddisk bölümün volume 2 olsun.
4) Select volume 2 yazıp enter'a bas.
5) Attributes volume clear readonly yazıp enter'a bas.
6) Komutun çalıştırıldığına dair bir mesaj gelir.
7) exit yazarak pencereyi kapat.

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
OlorinKİng sorununa çözüm bulamadım fakat torrentden indirmek istersen şu adrese bakabilirsin.
Kod:
[url]http://www.hhportal.com/hackhell-oyun-torrent-ozel-bolum/763873-call-of-duty-modern-warfare-3-cracked-version-tor.html[/url]

OlorinKing

New member
Abi işin kötü yanı silersem oyunu tekrar indirmek zorunda kalacam çünkü oyun Steam üzerinden iniyor ='( Ve torrente göre çok yavaş yahu =S

S

SqooK^

Guest
Antiviruslerınızde sorun olabilir. Crackda Fix Olanı kullanın. Özellikle Firewall' i kaspersky,comodo gibileri hata verdiriyor.

kayaker

New member
Kardeş aynı sorun bendede var.Verdiğin linkte de disc read error la ilgili bir şey yok.Bendede oyun açıldığında Activision ekranı geldiği gibi bu hatayı veriyor.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Verdigi hata harddiscindeki problemden kaynaklanabilir,hdd ye checkdisc yap istersen,
oyunun yuklu oldugu sectorlerden biri veya bazilari bozulmus olabilir.