Civciv (galiba +16)

WILDBOYS

New member
Adamin biri amerika ya gitmis ve orada cok guzel bir civciv gormus ve ulkesine goturmek istemis.
Ucaga binmis ve civcivi ceketinin ic cebine koymus. Yanina da bir rahibe oturmus.
Civciv bir sure sonra adamin gomleginin icine girip pantolonuna dogru inmis ve fermuar seviyelerine geldiginde cani disari cikmak istemis.
Fermuarin azicik acik kalan yerinden disari bakmis ve hemen kafasini geri cekmis. Bu hareketi bir kac kez tekrarlamis. Civciv rahibenin dikkatini cekmis.
Rahibe utana sikila adama donmus:
'Beyefendi, ben bu islerden pek anlamam ama galiba yumurtalarinizdan biri catlamis !'

.................................................................................................

Teksasta admın biri oğluna nasihat ediyormuş:

-"Bak oğlum hayatta herişi yap ama asla Rus karılarına gitme" demiş.Oğlu

-"Niye baba gitmiyim"

-"Bak oğlum şimdisen rus karılarına gidersin onlardan aids bulaşır, ondan sana senden geline, gelinden bana, bendende anana, ananada bulaştimi bütün teksasi aids kapar demiş."

.....................................................................................................

Kel satının kızı zeynep, köyün haşin delikanlılarından turp osmanın oğluyla evlenir. Evliliklerinin 3. ayından itibaren osman kahvedeki yakın arkadaşlarına
-Ya arkadaşlar bu garı bana yetmiyo der
Bu olay kahvede bir süre böyle devam eder ve bütün kahvehane bunu ögrenir.
Yine günlerden bir gün kahveye gelen osman
-Bu garı bana yetmiyo vallah yetmiyo der
Artık bu lafı işitmekten gına gelen yaşlı adam kalkarak
-Be ogul evlenmeden önce bi köye yetiyodu da şimdi sana yetmiyo mu? der.

...........................................................................................................

Adam karisini arayip "Ihaleye hazirlanacagiz, geç kalabilirim, beni merak etme!" bahanesi ile sekreterini yemege götürmüs.

Yemek sonrasi otele gitmisler, saatlerce süren muhtesem bir seksten sonra adam banyoda giyinirken aynada boynunda biraz önceki vahsi seksten kaynaklanan bir morluk olustugunu görmüs..

"Karima ne söyleyecegim?"diye panikleyerek tutmus evin yolunu.. Ön kapidan girince, evdeki köpek sevinçle üzerine ziplayinca
adam köpekle bogusur gibi yapip bir eliyle boynunu tutarak kendini halinin üzerine atmis,

biraz sonra yüzünde büyük bir aci ifadesi ile ayaga kalkmis,
kendini saskin saskin izleyen karisina ''Bak karicigim köpek boynuma ne yapti!'' diye boynundaki morlugu göstermis..

''Atalim evden bu hayvani!'' demis karisi bluzunun dügmelerini koparircasina açarak,
''Bak.. Bak.. Benimde gögüslerimi ne hale getirdi

_TozKoparaN_

Altın Üye
köy fıkrasında hata var

turp osmanın oğlu evleniyor ama osman bu garı bana yetmiyor diyor oğlunun adı da mı osman

HTML