Cissé: "İspanya ya da İngiltere'ye gitmek istiyorum"

Traseb

New member
Beşiktaşlı Edouard Cissé, Türkiye'den büyük olasılıkla ayrılacağını söyledi. İspanya veya İngiltere'den gelecek tekliflere de açık olduğunu belirten Fransız futbolcu, Aragones'in bugüne dek neden Fenerbahçe'den ayrılmadığına ilişkin görüşlerini de açıkladı.
Edouard Cissé Beşiktaş'tan ayrılıyor. 2007 yılından bu yana siyah beyazlılarda forma giyen Fransız futbolcu, özellikle de eşi olmadan yaşadığı için İstanbul'da sıkılmaya başladığını söyledi.

Kartal'a şampiyonluğu getiren son Denizlispor maçından önce Fransızların satirik futbol dergisi So Foot'a konuşan başarılı orta saha oyuncusu, bu sezon şampiyon takımın doğrudan Devler Ligi'ne katılacak olması nedeniyle kafasının biraz karışık olduğunu; ancak yine de gitmeyi düşündüğünü belirterek, "Eğimimim daha çok ayrılma yönünde. Daha ziyade Fransa'yı değil de Haziran sonuna doğru İspanyol ve İngiliz kulüplerini düşünüyorum. Göreceğiz" diye konuştu.

"Meira kaçtı"

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bu sezon neden başarısız olduğu konusuna da değinen Cissé, "Geçen Pazar Milan Baros ve Shabani Nonda'yla da bu konuyu konuştum. Fenerbahçe'de olduğu gibi Cimbom'da da yabancı futbocularla yerliler arasında uyum sağlanamadı. Hattâ Galatasaray'ın stoperi Meira, çok tuhaf koşullarla Zenit St-Petersburg'a kaçtı" dedi.

"Aragones de çoktan giderdi ama..."

İki takımın da teknik direktör sorunu yaşadığını dile getiren Beşiktaşlı oyuncu, "Galatasaray'ın hocası, yardımcılarının ardından Şubat ayında kovuldu. Aragones de olağanüstü bir sözleşmesi olmasa çoktan gitmişti" ifadelerini kullandı.

Cissé, Beşiktaş'ın bu sezonki başarısında Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin büyük payı olduğuna değinerek, "Ocak ayında Sivasspor ile aramızda 7 puan fark vardı, Galatasaray'la da 6. Ama o inanıyordu" diye konuştu.

kaynak:http://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-süper-lig/2009/05/31/1296677/cissé-ispanya-ya-da-ingiltereye-gitmek-istiyorum

Iced Earth

New member
turist olarak gidebilir ama topçu olarak gider gider ama kolpadan takımlara ve burda bizden aldığın yıllık ücretin de 1/3 ünü alır..

HTML