cinlerle irtibat kurdum

psychohack

New member
su anda 18 yasındayım...dedem öldügünde 8 yasındaydım...dedemin öldüğü gece dedmein kılıgında bi cisim gorundu bnden su ve terlik istedi...bnde dedemin tek yasadıgı eve tek gittim ki normalde annemlerle gitmeye korkuyodum....bıraktım ve gece uyuyamadım hep dedemi gordum....vee 10-11 senden beri bunlarla yasamaya alısıtm ben artık...fazla detayı istiyenlere verebilirim...

psychohack

New member
bi daha görürsen selamımı sööle cinlere....benden uzak dursunlar a.q

mutlaka iletcem gardas yorma kafanı;)

arfy

____yaNNNNN
msn adresy wermeq yasaq ... iLk msj ını editLermisin ..

thecrow157

New member
su anda 18 yasındayım...dedem öldügünde 8 yasındaydım...dedemin öldüğü gece dedmein kılıgında bi cisim gorundu bnden su ve terlik istedi...bnde dedemin tek yasadıgı eve tek gittim ki normalde annemlerle gitmeye korkuyodum....bıraktım ve gece uyuyamadım hep dedemi gordum....vee 10-11 senden beri bunlarla yasamaya alısıtm ben artık...fazla detayı istiyenlere verebilirim...
Ben isterim valla arkadasim.
Irtibat kurdum diyorsun ama sadece gördügünü söylüyorsun. Senede 3 milyona yakin insan var olmamasi gereken seyleri görenler. Peki sendeki durumun özelligi neydi? Yani Mesajina saygisizlik filan diil amacim sadece bilmek istedigim birkac sorudur bunlar.
1 - Gördügün seylerle konusabiliyormusun?
2 - Konusabiliyorsan (irtibattaysan) ne konusuyorsun?
3 - Normalde olmamasi gereken gözüne batan seyler varmi?
4 - Bunlarin sebebini neye bagliyorsun?

Alinti yazmadigin icin bunlarin senin kendi yasamindan olduguna inaniyorum ve bu sekilde bu sorulari soruyorum. Ama eger alintiysa düzeltme yapalim lütfen!!!

HTML