Cinler gerçekten varmı yokmu?

kingofderu

New member
Bundan 1 yıl önce ben arklar tam 9 kişi yazın yayladayken bizim oturduğumuz evin karşısında bulunan dağda hiç kimse yaşamaz dı tabii bir zamanlar...Bizde bir gün o dağa gitmeye karar verdik ve o dağda bir buz kütlesi bulunur yazın oraya bütün gün gölge vurduğundan erimezdi tabii bizde meraktan oraya gitmeye karar werdik...Saat 12 gibi yola çıktığmızdan epey de sıcaktı hava saat 7'e gelmişti ama biz hayla birşey bulamamıştık sonra hiçbir evin bulunmadığı bir yerde bir tek duran bir ev gördük tahtadan normal, bir ev yaşlı bir sahibi bir de torunumudur artık neyiyse biri vardı bizde karkuyusun(buzulun yayla halkına göre adı)nerde olduğunu sorduk adama o da bu yoldan düz gidiceksiniz dedi hiçbir yere sapmayın dedi bizde düz gittik ama bnm aklıma birşey takılmıştı adamın tip çok tuhaftı sonra yol bittiğinde bir de baktık ortalıkta ne hiçkimse var ne de birşey aksine ortada yıkılmış bir ev vardı ve evden bir camın kırılma sesi geldi biz aynı anda arkamıza bakmadan kaçtık hiç bir yola sapmadan geldik ama adamın ev yoktu ortalıkta hiçbirşey yoktu tek ortada duran bir inek ve bir tane keçi vardı ve biz o hızla evlere döndük.... ama bizi asıl korkutan yola çıkmadan önce cinler yok falan diye cinlerle dalga geçmemizdi...Yorum Sizin :(

layaway

New member
Kuran_ı Kerim'de "ben insanlari ve cinleri bana ibadet etmeleri için yarattım" diye geçiyor. artık şüphen var mı?

kralpacino

New member
beyler cinler kesinlikle vardır.bu dinimiz de açıkça belirtilmiştir.ama burda önemli olan inançlı olmaktır.Alaha güvenip inanan insana hiç birşey zarar veremez.

Uzunefe

Altın Üye
dumansız ateşten yaratıldılar onlar , ve onlar da bizim gibi gözükürler , evlenirler . tam bir aile gibidirler. istedikleri şekle bürünebilirler...

EaGLEs_EyEs

New member
Küçük bir uyarı

Kur'an-ı Kerimin birçok ayetinde cinlerin olduğu açık bir şekilde vurgulanmışdır.Eğer müslümansan ve Allah inanıyorsan ,var mı yok mu diye sorgulaman bile yanlış

codec

New member
cinlere inanırım ama boyle hıkayeler bıraz saçma gelıyor.uğraşmayın onlarla onlarda sızınle ugrasmaz.

HTML