cinci hoca inanmayan adamin basina ne acti bakin

volkan38

New member
arkadaslar bu benim köylü bi adam taniroyrum, adi ömer,

bel agrilari vardi, ve memleketi kayseri, (bende kayseriliyiim) gidince

bi hoca/üfürükcü tam bilmiyorum ona gitmis
okuyup üfürsün belini iyi etsin diye, sonra

adam iyi olmus ve bi diyalog gecmis cinci hocayla, ömet amcam cinlere inanmadigini söyleyince , hoca kizmis ve onun basina cinleri musallat ede3cegini sölyemis, ömer amcam dalga gecmis yine,

sonra gitmis

olan bu olaydan sonra oldu
adam hic uyuyamiyodu, yaninda kuran okunurken adama sanki dayak atiyolar gibi olumus, adam yerinde duramiyodu, kuran okuyan a geliyomus o kafir 3 harfliler , yani kuran okunmasini istemiyomus,

adama daha cok eziyet ediyolarmis,

sonra adam bu sene tr ye gitti, baka bi cinci hocaya ve okutup üfürttürdü, ve adamdan 100 e yakin cin cikarilmis,

adam yani 4 kisi tutmus, yoksa adami yenemiyolarmis ,

beni cok etkiledi bu olay, cünkü
inaniyorum cinlere

benim dogudum zaman, hastanede de annem uyuyarken , tokat vurmus birisi , ve annam cin oldugunu düsünüyo, yani sonsuz inaniyorum ben..

............
siz ne dersiniz dediklerim hepsi bence gercek yani, uydurma yok, ben gördüm adami yani :eek:

Elensu

New member
:( Ya bende inanirim o seylere de,Hikaye biraz sacma geldi bana,Bilmiyorum yinede pek yorum yapmak istemiyorum Aksam aksam hani:(

volkan38

New member
elensu kardesim bu bi hikaye degildir, biyerden alintida degilidir, bu 3 hafrliler kesin var, bazilari inanmak istemiyorum diyor ama , inansanda inanmasanda, korkasanda var bunlar, bizle yasilyolar, suya bakip senin bütün gecmisini görüyolarmis, bunlar masal degilk gercektir, bizzat ben im tanidigim yasadi bunlari ve yalan söylüyor gibi de hali yoktu adamin, mesela ben
+

cinle alakasi yok belki ama, cüzdanimda ben hep fotorafli ögrenci karti tasirim

bu avusturyada alkol almak icin 16 yasinda olman gerek ben bisefer almaya gittim cebimde ki karti bulamadim, disari cikinca buldum, bu sey bana iki sefer geeldi, önceden yine aynisi olmasin diye baktim, sonra markette kasaya gelince yok oldu adeta kard, sonra disareiya cikinca bulabildim, alkol de alamadim bu sayede, ve mutluyumda

Elensu

New member
volkan38' Alıntı:
elensu kardesim bu bi hikaye degildir, biyerden alintida degilidir, bu 3 hafrliler kesin var, bazilari inanmak istemiyorum diyor ama , inansanda inanmasanda, korkasanda var bunlar, bizle yasilyolar, suya bakip senin bütün gecmisini görüyolarmis, bunlar masal degilk gercektir, bizzat ben im tanidigim yasadi bunlari ve yalan söylüyor gibi de hali yoktu adamin, mesela ben
+

cinle alakasi yok belki ama, cüzdanimda ben hep fotorafli ögrenci karti tasirim

bu avusturyada alkol almak icin 16 yasinda olman gerek ben bisefer almaya gittim cebimde ki karti bulamadim, disari cikinca buldum, bu sey bana iki sefer geeldi, önceden yine aynisi olmasin diye baktim, sonra markette kasaya gelince yok oldu adeta kard, sonra disareiya cikinca bulabildim, alkol de alamadim bu sayede, ve mutluyumda
Ben inanmiyorum demedim.Kesinlikle inaniyorum,fakat o anlattigin hikaye denmesse de iste o anlattigin olay bana biraz ilginc geldi.O bakimdan öyle yazdim.Fakat yine de saygi duyuyorum anlattiklarina

volkan38

New member
Elensu' Alıntı:
Ben inanmiyorum demedim.Kesinlikle inaniyorum,fakat o anlattigin hikaye denmesse de iste o anlattigin olay bana biraz ilginc geldi.O bakimdan öyle yazdim.Fakat yine de saygi duyuyorum anlattiklarina
evet bende zaten cinlre inanmiyosun dmeedim kardes :)

bu olay inandiric gelmez tabi haklisin, bende direk inanmam ama bu olay gercek 100% yani beni tanimazsiniz tabi ama gördüm adam naisl haldeydi

Elensu

New member
volkan38' Alıntı:
evet bende zaten cinlre inanmiyosun dmeedim kardes :)

bu olay inandiric gelmez tabi haklisin, bende direk inanmam ama bu olay gercek 100% yani beni tanimazsiniz tabi ama gördüm adam naisl haldeydi
Allah adama Sabir versin ne diyim.Kolay olmamasi gerek diye dusunuyorum,Allah hepimizin korusun bu tür olaylardan.Hakkimizda Hayirlisini versin diyorum:(

inhabited

New member
ya cin wardır varlığını kurandan da bilyoruz ama kuran okuyanlara bece fazla takılmaz öncelikle okuduğumuz kuran korur bizi yani siz ne dersiniz bilemem _???

Deff

New member
valla arkadaşlar bu olaya inanmakla cinlere inanmak arasında hiç bir bağlantı yoktur.bazı arkadaşlar yanlış akıl yürütüyor bana kalırsa.cinlere inanıyoruz tabiki aksi sözkonusu değil..ancak bu olay hiç inandırıcı gelmedi bana...cahil kesimden insanların uydurduğu olaylar veya cinci hocaların uydurduğu olaylardır bunlar..bunları anlatanlara eyvallah etmeyin..konuyu açan arkadaşa demiyorum yanlış anlaşılmasın...bu olayları her kim uyduruyorsa onlara diyorum...bu tür şeyler günahtır arkadaşlar...eğer o hoca gerçekten hoca olsaydı başkasının kötülüğünü istemezdi..ki kimse kimsenin başına cin musallat edemez...cinler kendi başlarına buyruk hareket ederler...bazı medyumlar ve hoca olduğunu iddia eden insanlar bu tür şeyleri para kazanmak için kullanıyorlar...

cocostar

New member
cinler var ama bu hikaye çok saçma. Allah diyenden cehennem melekleri bile uzak durmak istiyor zarar vermek istemiyor. yakamam diyor. Cinlere inanırım. Cinci hoca denenlere cinlerde gelebilir onada birşey demem ama onlardan medet umanında umduranında. .. . . .

wolverinali

New member
İnanmamak günah zaten inanmıyom diyen hırt varmı burda Kuranda yazan şeye inanmıyorum diyolar ama böle hikayeler doru gibi deil

crazyowl

New member
evet arkadaslar inanmıcaksınız belki ama benimde dedemi kapı deliğinden geçirmişler zamanında

Ozcann

New member
ya abi cinlere inanırımda dedeni nası kapı deliğinden geçirmişler onu anlamaım dedeni küçültmüşlermi :D

HTML