Cinayeti Aydınlatın

BANGBANG

New member
Zamanında cok zengin bir kadın warmış bu kadın cok kotu kalpliymiş (klasik türk filmi zengini) yaşlı oldugu için her zaman odasındaymış cunku merdivenleri inip cıkamıyormus Neyse bu kadının kimi kimseside yokmuş bütün gün koltuğunda oturup
Para sayarmış tek dostu parlarıymış:D İşte günlerden bir gün bu kadın öldürülmüş.

Bu olayı çözmek için atanan müfettiş olay yerine gidip incelemelerde bulunmuş
ne bir delil ne bir parmak izi hiç bişey bulamamış

Şimdiki konuşmalar evde çalışanların sorgulanması sırasında söyledikleridir:

Müfettiş: Olay saati neredeydiniz ve ne yapıyordunuz?
Bahçıvan:Olay saatinde odama çekilmiş uyuyordum birden hanımın çığlığını duyup uyandım yukarı çıktığımda ise ölmüştü
Müfettiş:Hep böyle erken mi uyursunuz?
Bahçıvan: Hayır lanet kadın o gün bütün çimlerin sulanmasını sonra biçilmesini sonra tekrar sulanmasını istedi işleri bitirdiğimde saat 7.30 du.
Müfettiş:Galiba ev sahibesiyle aranız iyi değildi.
Bahçıvan: O kadını kimse sevmez lanet uyuz kadının tekiydi
Müfettiş:Bu sözlerinizle şüpheliler listesinde adınız ilk sırada farkındamısınız
Bahçıvan: Ben sadece doğruları söylüyorum bayım

Hizmetçi:Ben ertesi gün için yemek yapıyordum bir anda bir çığlık duydum yukarı kostuk hanım ölmüştü
Müfettiş:(birazda hizmetçinin güzelliğine kapılarak sorar) Parmaklarınız dikkatimi çekti
herzaman böyle bakımlımıdır?
Hizmetçi:Evet hep dikkat ederim
Müfettiş:Ondan şüphem yok baksanıza elinizdeki kesik izini benden gizlemek için fondoten sürmüşsünüz
Hizmetçi:(korkarak)dün kazayla yemek yaparken elimi kestim
Müfettiş:Dikkatiniz dağınık demek
Hizmetçi:Sigara almak için bekçiyi dışarıya göndermiştim geldiğinde camı tıklattı ben de işe dalmıştım
aniden camı tıklatınca irkilip elimi kestim

Bekçi: Hizmetçi beni sigara almam için dışarıya göndermişti
yolda ayağım taşa takıldı havuza düştüm ıslandım, o anda elektrikler kesildi
zile basınca hizmetçi duymadı o yüzden camı tıklattım beni göremedi bende cebimden bir kibrit cıkarıp
beni görmesi için yaktım sonra sipariş ettiği sigarayı verip yukarı sigortalara bakmaya gittim sonra bir çığlık sesi geldi odaya gittiğimde hanım ölmüştü

SORU:
Müfettiş bu konuşma üzerine bekçiyi tutuklar.gercektende katil bekçidir şimdi siz bulun bakalım katilin bekçi oldugunu müfettiş nasıl anlamıştır?

nestor

ARKEOLOG
elektrikler kesikmiş zile basmış yalana bak bide kiprit mevzuu var tabi komple yalan anasını satayım:)

feTBoy

New member
+ ßi$ey daha var.. hizmetçi ßekçiyi sigara alması için dun gönderdigini sölüoo.. ßugun diil..

MoR_Uk

New member
Bu İfadeLer Bekçinin YaLancı OLduğunu Gösterir; KatiL OLduğunu DeğiL. KatiL Bekçi OLsa BiLe Ortada DeLiL Yok, Parmak izi Yok. Adam YaLan SöyLedi Diye YaLan İfade Vermekten Suç İşLemiştir Ama SöyLediği YaLan KatiL OLduğunun İspatı OLamaz. Bize Daha Çok Kanıt Lâzım. HeLe PoLis Bekçiyi Bi İçeri ALsın Da BüLbüL Gibi Öttürür Merak Etmeyin. :durdurun

HTML