Cin çağırma

marasli

New member

Arkadaşlar aranizda Cin cagirmak isteyen varsa bu Cin cagirma duasini okusun!

Eyer gelirse sorumluluk kabul etmiyorum!

Iste dua budur!

Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

Cinleri geri yolamak icin bu duayi okuyun:

"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler

bakın sizin için böyle tehlikeli işlere giriyorum sonunda olan bana olacak gibime geliyor.bi teşşekkürü esirgemeyin artık.(teşekkür etmeye korkmuyosanız tabi)

fcankaya

New member
güzel kardeşim bu bildiğimiz ayetel kürsi ile nas suresi cin çağırmakla ne alakası var.peygamberimiz (sav)her gece yatmadan önce ayetel kürsi felak, nas surelerini okunmasını tavsiye etmiş .seytan ve cin,nin şerrinden korunmak için, senin dediğin gibi cin çağrmak için değil.allah hakkımızda hayırlısını versin.

fare_07

**forum haşeresi**
medyum' Alıntı:
cin cağırma bilmiyenler için yanlış ve tehlikelidir
sen biliyosun galiba 2 3 mesajını okudum devamlı cinlere karşısın forumda en çok korktugum kişi sensin valla

GebzeLi

Altın Üye
:D:DNe Cini Ne ÇağıRması..Kuran-ı KeRim'de Cin ÇağIRmak iÇin ßiR ayet Yok..!!

medyum

New member
fare_07' Alıntı:
sen biliyosun galiba 2 3 mesajını okudum devamlı cinlere karşısın forumda en çok korktugum kişi sensin valla
cinlerin ne yapabilecegini bildiğim icin cağırmamaları icin elimden geleni yapıyorum benim iki cinim var hepsi benimkiler gibi değildir ..

alkan

New member
HANGİ TELEFONDAN ARIYOSUN GELİYOLAR
YERLERİNİ BİLİYOSAN GEL BERABER GİDELİM BENDE ÖĞRENMİŞ OLARIM PAYLAŞIM OL BİRAZ :d

ENICMATIC

New member
c
i
n

çağırmayın bu işlerle uğraşmayın medyumun dediği gibi bunlar akıl olarak zayıf ama madde olarak bizden üstün oldukları için her türlü pisliği yapabilirler iyiside kötüsü de var ama hiç bulaşmamak en güzeli ama illa macera istiyorum diyorsan çağır gör.. gitmezse karışmam ama...

Cin sevgilim var, hem kıskanç hem hoyrat

Cinler tarafından tecavüze uğrayan, uzun süreli cin sevgilisi olan, cinlerden çocuk yaptığını iddia edenler var. Cinleri olan medyumlar cin gerçeğini, uzmanlar olası bilimsel açıklamaları, tecavüze uğrayanlar da hikâyelerini Tempo'ya anlattılar

Memlekette uzaylı ve UFO görenlerin sayısı az, cinlerle bir şekilde münasebeti olanların sayısı çoktur. Cinlerle yakın ilişki içinde olanlar, cinlerin tecavüzüne uğrayanlar, kendisine musallat olan cinlerden kurtulmak için hoca hoca dolaşanlar, cinlerden çocuk sahibi olduğunu iddia edenler var.
Cinlerle ilişkiye girenlerin psikolojisi bozuluyor, cinlerden korkup, kurtulmak isteyenler ise çareyi cinci hocalarda arıyor. Geçen yıl gösterilen ‘Büyü’ filminde Ece Uslu, bir cinin tecavüzüne uğramıştı. Medyum Zodyak’a (Abdullah Sevgili, nam-ı diğer Medyum Apo) göre bu sahne inandırıcı değil; çünkü cinlerin tecavüzüne uğrayanlarda, bir doktor tarafından tespit edilebilecek kalıcı hasarlar meydana geliyor.

KAYNAK

HTML