Chp'liler çarşaflı Kadını Hırpaladılar

realdream0

New member
CHP'nin çarşaf açılımında gerçek bir skandala imza atıldı. Kılıçdaroğlu'nun seçim otobüsünde çarşaflı bir kadın, "AKP provakatörü" diye araçtan atıldı. Sonra da çarşafı çıkarılıp tartaklandı

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bağcılar'daki seçim gezisinde çarşaf skandalı yaşandı. Seçim otobüsüne binip Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen çarşaflı kadın bir süre sonra partililerce zorla aşağıya indirildi.

Yaşı kadın önce tartaklandı, sonra küfürler edilerek çarşafı açıldı. Skandal üstüne skandalın yaşandığı olayın şoke eden görüntüleri bu akşam Show Haber'de yayınlandı.

ÇARŞAFLIYA MEYDAN LİNÇİ

Bir süre önce çarşaf açılımı yaparak Türkiye siyasetinde devrim yapan CHP'de partililer telafisi çok zor bir olaya imza attı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Bağcılar'daki gezisinde seçim otobüsüne binen Kıymet Özgür isimli yaşlı kadın, üzerindeki çarşafıyla provokasyon yaptığı iddia edilerek linç edildi.

Seçim otobüsüne binip Kılıçdarolu ile görüşmek isteyen ama görüşemeyen çarşaflı kadın bir süre sonra partilerin ağır hakaretleri altında araçtan indirildi. Partide görevli kişiler "Biz bu kadını tanıyoruz. AK Parti'li provokatör" diyerek aralarına aldıkları kadını önce tartakladılar, sonra da küfürler ederek yüzünü açtılar.

Elindeki CHP bayrağının sopasıyla kendisine korumaya çalışan kadını bir partili ensesinden tutarken, partide görevli olduğunu ve tanıdığını iddia eden bir diğer kişi ise kadının yüzünü ve başını açtı. Olayın görüntülenmesini istemeyen CHP'Liler engellemeye kalkıştıkları basın mensuplarına da küfürler yağdırdı...

http://www.cafesiyaset.com/haber/20090301/CHPliler-carsafli-kadini-hirpaladilar.php

bu haber simdi bu konuyla ilgili bir kac yorumdan bulunmak istiorum nacizane:
öncelikle butun kanallar akp yandası diye bagırılan bi ortamda neden kanalların cogunda gösterilmedi bu haber yoksa bildiginiz gibi akp yancısı diil mi bu kanallar.
kadın akplı olsa bile ki diil chp üye kimlik kartı war böylemi yapılması gerekio akplilerde mitingine katılan chpliye boyle yapsa bu ulke yasanılmas bi hale gelir.Hem bu chpnın iktidar olması için akpli secmenlerdende oy alması gerekmiomu bu akpli nasıl benim mitingime katılır diyerek nasıl oy toplamayı düşünüolar...

saygılar...

luckleon

New member
Siyasetin çirkin yüzü... Acaba gerçekten akpeli bir provakatörmüydü? Ama her ne olursa olsun küfür etmeden ve tartaklamadan çarşaflı bayanı olay yerinden uzaklaştırabilirlerdi. Görüntüleri seyretmedim, ama hoş olmadığını tahmin edebiliyorum.

fatih pala

Banned
eeeee arkadas lar bız dıyoruz akp de chp de oy avcısı ıcraat yok nedenmı ? syn basbakan lan ananıda al gıt derse argo konusursa akp lıler asarız keserız bıze oy vermessenız .......... derse hukumet olarak! sonra muhalefet partılerınden chp lılerde kayıkcı kavgası yapıp syn baykal ergenekon savcısı olur dıger chp lılerde carsaflı ve yaslı olan bır kadını tartaklar v.s ve daha bırcok terane cunku bu partılerın arkası gudumlu batı gudumlu ondanmı acaba ? oy almak ıcın her yolu dene hukumet oluncada ıcraat yapma yalan talan devam ben akp lılerın chp lılerın hepsı kotu demıyorum ama ıyı olanlarda partı ıcı demokrası varsa partılerınde ? partı ıcı yanlıslara karsı dursunlar akp 7 senede ne yaptı ? benım gordugum kuru kabadayılık turkıye de bagıran cagıranlar 10 gun abd kapısında nıye bekledı ? muhalefettekı ınsanlarda neden ulkenın kurumları tek tek satılırken goz yumdu ? bu ulkede senaryo da oyuncu da ızleyıcı de bıtmez herhalde ben o ızleyıcılerden degılım ama banada zorla seyrettırılıyor ((((akp nın yasattıgı krızden sosyal ekonomık )))

olimpiyat

New member
eeeee arkadas lar bız dıyoruz akp de chp de oy avcısı ıcraat yok nedenmı ? syn basbakan lan ananıda al gıt derse argo konusursa akp lıler asarız keserız bıze oy vermessenız .......... derse hukumet olarak! sonra muhalefet partılerınden chp lılerde kayıkcı kavgası yapıp syn baykal ergenekon savcısı olur dıger chp lılerde carsaflı ve yaslı olan bır kadını tartaklar v.s ve daha bırcok terane cunku bu partılerın arkası gudumlu batı gudumlu ondanmı acaba ? oy almak ıcın her yolu dene hukumet oluncada ıcraat yapma yalan talan devam ben akp lılerın chp lılerın hepsı kotu demıyorum ama ıyı olanlarda partı ıcı demokrası varsa partılerınde ? partı ıcı yanlıslara karsı dursunlar akp 7 senede ne yaptı ? benım gordugum kuru kabadayılık turkıye de bagıran cagıranlar 10 gun abd kapısında nıye bekledı ? muhalefettekı ınsanlarda neden ulkenın kurumları tek tek satılırken goz yumdu ? bu ulkede senaryo da oyuncu da ızleyıcı de bıtmez herhalde ben o ızleyıcılerden degılım ama banada zorla seyrettırılıyor ((((akp nın yasattıgı krızden sosyal ekonomık )))
dostum sen sanırım abd ye kafa tutan küresel krize karşılık bırak etkilenmeyi büyüme yaşatacak bırak kurum satmayı kurumlar kuracak birilerini tanıyıp destekliyosun sanırım şimdi çok ümitlendim kimmiş bu sölesene saklama bizden:durdurun

fatih pala

Banned
dostum sen sanırım abd ye kafa tutan küresel krize karşılık bırak etkilenmeyi büyüme yaşatacak bırak kurum satmayı kurumlar kuracak birilerini tanıyıp destekliyosun sanırım şimdi çok ümitlendim kimmiş bu sölesene saklama bizden:durdurun
Ben mıllı goruscuyum kardes bu yazdıklarımı ıyı oku partılerı ayakta tutan ıcraat yaptıran ve guzel lderler secen ınsanlardır halkdır ve partı tabanlarıdır uretım yapılıyormu turkıye de cogu tuketım malzemelerı ıthal boyle olunca ne olur senın ulken batar sen abd de krızmı oldugunu sanıyorsun ? ırak savasının parasını halkından cıkaran kapıtalıst sıstem dır sen bunları bılıyormusun abd de krızmı olur ? kaldıkı abd de bıle bızdekı kadar ıssızlık olmadı bunları bılıyormusun ? daha dune kadar babalar gıbı satarım dıyenler uc bes kurusa satttıkları kurumların parasını da bıtırdı bılıyormusun ? kureselleselım dıyen sn basbakanımıza sordunmu kuresellesmek ıyımıymıs kotumuymus uretım yapmayan ulkeler batar bunu bılmeyen kor cahıldır ıhracat yapılır ıthalat ıhtıyac varsa yapılır bunları bılıyormusun yabancı sermaye gelsın dıyen hukumet bu yabancı sermaye cıkınca carı acıgı nasıl kapatacak bılıyormusun ? dovız fırlayınca ne olacak bılıyormusun ?s.p sı bop a ızın vermedıgı ıcın 28 subat yaptırıldı yapanlarda pısman sımdı ayrı konu sp sını bolduler cunku turkıye de ıyı ısler yapan tum partılerı bolmuslerdır bolmeye calısmıslardır bunları bılıyormusun ? Turkıye dunyanın en zengın madenlerıne yer altı yer ustu kaynaklarına tarıma hayvancılıga sahıp bır ulkedır bunları bılıyormusun ? kapıtalıst sısteme hızmet edıldıkce senın gıbı ınsanlarda gercegı goremez ve ne yapalım dunya boyle demeye baslar arkadasım Turkıye kotu yonetımler sonucu bu hale geldı yoksa ulkemızde krızı bırak dunya ya borc verecek kaynak var maden var ama yazımın basındada yazdım halkın ne ıstedıgını bılmesı lazım senın gıbı ınsanlar cok cabuk pes etmıs oysakı TÜRK insanının tarıh boyunca pes etmıs acız kalmıs oldugunu hıc gordunmu ? bız TÜRK ınsanıyız pes etmeyız savasırız her sekılde ama son gunlerde akp lılerden cok duyuyorum bu lafları ne yapalımmıs akp sadece ekonomımızı bozmamıs anlıyorumkı ınsanlarımızın bır kısmının TÜRK lugunude bozmus ..............................................

olimpiyat

New member
Ben mıllı goruscuyum kardes bu yazdıklarımı ıyı oku partılerı ayakta tutan ıcraat yaptıran ve guzel lderler secen ınsanlardır halkdır ve partı tabanlarıdır uretım yapılıyormu turkıye de cogu tuketım malzemelerı ıthal boyle olunca ne olur senın ulken batar sen abd de krızmı oldugunu sanıyorsun ? ırak savasının parasını halkından cıkaran kapıtalıst sıstem dır sen bunları bılıyormusun abd de krızmı olur ? kaldıkı abd de bıle bızdekı kadar ıssızlık olmadı bunları bılıyormusun ? daha dune kadar babalar gıbı satarım dıyenler uc bes kurusa satttıkları kurumların parasını da bıtırdı bılıyormusun ? kureselleselım dıyen sn basbakanımıza sordunmu kuresellesmek ıyımıymıs kotumuymus uretım yapmayan ulkeler batar bunu bılmeyen kor cahıldır ıhracat yapılır ıthalat ıhtıyac varsa yapılır bunları bılıyormusun yabancı sermaye gelsın dıyen hukumet bu yabancı sermaye cıkınca carı acıgı nasıl kapatacak bılıyormusun ? dovız fırlayınca ne olacak bılıyormusun ?s.p sı bop a ızın vermedıgı ıcın 28 subat yaptırıldı yapanlarda pısman sımdı ayrı konu sp sını bolduler cunku turkıye de ıyı ısler yapan tum partılerı bolmuslerdır bolmeye calısmıslardır bunları bılıyormusun ? Turkıye dunyanın en zengın madenlerıne yer altı yer ustu kaynaklarına tarıma hayvancılıga sahıp bır ulkedır bunları bılıyormusun ? kapıtalıst sısteme hızmet edıldıkce senın gıbı ınsanlarda gercegı goremez ve ne yapalım dunya boyle demeye baslar arkadasım Turkıye kotu yonetımler sonucu bu hale geldı yoksa ulkemızde krızı bırak dunya ya borc verecek kaynak var maden var ama yazımın basındada yazdım halkın ne ıstedıgını bılmesı lazım senın gıbı ınsanlar cok cabuk pes etmıs oysakı TÜRK insanının tarıh boyunca pes etmıs acız kalmıs oldugunu hıc gordunmu ? bız TÜRK ınsanıyız pes etmeyız savasırız her sekılde ama son gunlerde akp lılerden cok duyuyorum bu lafları ne yapalımmıs akp sadece ekonomımızı bozmamıs anlıyorumkı ınsanlarımızın bır kısmının TÜRK lugunude bozmus ..............................................

kardeş milli görüşçüyüm die girdin türklüğüme laf atıp çıktın... senden mantıklı bişide beklemiyodum zaten halada soruma cevap vermedin ben görüşünü sormuyorum kim bu kahraman onu söyle.... kimmiş bunların hepsini düzelticek ABD ye kafa tutucak trdeki üslerini kapatıacak? ?? saldırarak olmuyo bu işler...

fatih pala

Banned
kardeş milli görüşçüyüm die girdin türklüğüme laf atıp çıktın... senden mantıklı bişide beklemiyodum zaten halada soruma cevap vermedin ben görüşünü sormuyorum kim bu kahraman onu söyle.... kimmiş bunların hepsini düzelticek ABD ye kafa tutucak trdeki üslerini kapatıacak? ?? saldırarak olmuyo bu işler...
kardesım arkadasım yadıklarımı ıyı okursan anlarsın ben saadet partılıyım bu ıslerı eskıden nasıl yaptıysa gene yapar dedıklerının hepsı olur pat dıye olmaz ama refah partısı baslamıstı cekıc gucu kaldırmıstı hatırlıyormusun yazının basında ne demısım halk destegı lazım dunyada 1 kısı ne yapabılır ? onemlı olan 1 kısı fıkır babalıgı yapar saglam cevre toplum olusturur ve dedıklerın olur sen kahraman arıyorsan turkıye zaten hep sahte kahramanlardan cektı ben turklugune nasıl laf atmısım umutsuz konusma yapıyorsun kılıf uyduruyorsun ......................bende turklerı anlatmısım art nıyetın varsa ustune al art nıyetın yoksa ustune alma ama yazdıklarımı ıyı okuyup genelleme yap ..........yanlıs anlasılma oluyor ............

olimpiyat

New member
senin fikir baban bu ülkede örtü sorununu başlattı kardeşi kardeşe düşman etti .... bütün kardeşliği dinamitledi.... istediğin partiden ol sein fikir babalarının bir fikri bile yok .....
Bana türklükten bahsetme Hakkaten türksen yanlış taraftasın ben AKP yi tutumuyorum ama oyu rezilliği yüzünden dibe vurmuş AKP yi karalayarak 3-5 seçmen kaparım telaşında olmak? bumu milli görüş.?
1 senedir bana zorla mail atıp saaade tgeliyor saadet geliyor die paranoyak içerikli mesajlar atmak bumu milli görüş???

Kaç PKK lının kafasına sıktın ?? Kaç devlet düşmanını gittiği yoldan çevirdin? hikaye okuyarak olmuyor bu işler... Bana Sakın >Türklükten bahsetme... hangi partili olursan saygım var ama bana saygısızlık yapamassın...

fatih pala

Banned
senin fikir baban bu ülkede örtü sorununu başlattı kardeşi kardeşe düşman etti .... bütün kardeşliği dinamitledi.... istediğin partiden ol sein fikir babalarının bir fikri bile yok .....
Bana türklükten bahsetme Hakkaten türksen yanlış taraftasın ben AKP yi tutumuyorum ama oyu rezilliği yüzünden dibe vurmuş AKP yi karalayarak 3-5 seçmen kaparım telaşında olmak? bumu milli görüş.?
1 senedir bana zorla mail atıp saaade tgeliyor saadet geliyor die paranoyak içerikli mesajlar atmak bumu milli görüş???

Kaç PKK lının kafasına sıktın ?? Kaç devlet düşmanını gittiği yoldan çevirdin? hikaye okuyarak olmuyor bu işler... Bana Sakın >Türklükten bahsetme... hangi partili olursan saygım var ama bana saygısızlık yapamassın...
sen soyle sen hangı partıdensın sana mesaj gelmıs eeee baska ne olmus senın yalan soylemedıgın ne malum veya mesaj geldıysede ben hıc duymadım mıllete mesaj atılmısta herkesten oy ıstenmıs hadı bunu gectık turkıye de dın laıklık tartısması ve sorunu ne zamandan berı var arastırdınmı bu konuları tartısa tartısa batıya hızmet ettırılıyoruz bunuda yapanlar hala ortalarda gezınıyor ne alakası var sımdı sp ıle bu sorun senın benım yasımdan fazla dır surer atıp tutma bunuda gectık oy u dıbe vurmus dıbe vurması medya batı ve ısbırlıkcıler sayesınde hortumları kesılınce serefsızlerın saldırdılar ızın verılseydı kafanı yorma 50 sene surerdı hukumet te kalmaları sol sag 12 eylul ıle karıstırma o kadar ıhanete karsı kac kısının burnu kanadı kımsenın nıye fıkır babası ınsanlar sızın fıkır babalarınız gıbı sol sag dıye turk kurt dıye turk genclerını karsı karsıya getırtmedı sonra yatlarına katlarına cıkıp ıngılız amerıka ısraıl bayragı acmadı ....bana demıssınkı kac pkk lı oldurdun benım ısımmı bu devletımız tsk mız polısımız ın ısımı kaldıkı ıstanbul luysan bılırsın dolapdere caglayan ve sıslı de sayısız 20.30 grup kapıstık yol kapatıp yanında bolucu slogan atana aferın dıyecek halımız yok herhalde ıstanbul daysan buraları bılırsın kardes 3.5 oy dıyorsun benım maddı durumum ALLAH a sukur ıyı 3.5 oy kazandırıcamda paramı alıcam ?elıme ne gececek dıger partılerdekı gıbı oraya buraya da memur yapılmayız sen dıger partıler ıle karıstırdın herhalde s.p garıban partıdır bak her partının plazası var s.p sınde nıye yok ? dusun bıraz ama bız ulkemızı vatanımızı sevıyoruz ınsanlarımızın bagımsız yasaması bolgemızın katlıamlara ugramaması ıcın gayret edıyoruz hala daha mesaj mesaj dıyorsan ve bunu tum bızlere mal edıyorsan sana bırsey demıyorum kafana gore takıl arkadasım bastan sen sordun konular acıldı ıste

muratcolez

New member
kardesım arkadasım yadıklarımı ıyı okursan anlarsın ben saadet partılıyım bu ıslerı eskıden nasıl yaptıysa gene yapar dedıklerının hepsı olur pat dıye olmaz ama refah partısı baslamıstı cekıc gucu kaldırmıstı hatırlıyormusun yazının basında ne demısım halk destegı lazım dunyada 1 kısı ne yapabılır ? onemlı olan 1 kısı fıkır babalıgı yapar saglam cevre toplum olusturur ve dedıklerın olur sen kahraman arıyorsan turkıye zaten hep sahte kahramanlardan cektı ben turklugune nasıl laf atmısım umutsuz konusma yapıyorsun kılıf uyduruyorsun ......................bende turklerı anlatmısım art nıyetın varsa ustune al art nıyetın yoksa ustune alma ama yazdıklarımı ıyı okuyup genelleme yap ..........yanlıs anlasılma oluyor ............

Kim kaldırdı çekiç gücü bidaha söyle bakıyım

YaRpAK.

New member
Sadece hırpalamışlarmııı???? buna inanmammmm çünkü kendimden biliyorum eğer ben olsaydım hırpalamakla kalmazz tacizzzde ederdim....

olimpiyat

New member
sen soyle sen hangı partıdensın sana mesaj gelmıs eeee baska ne olmus senın yalan soylemedıgın ne malum veya mesaj geldıysede ben hıc duymadım mıllete mesaj atılmısta herkesten oy ıstenmıs hadı bunu gectık .....

Saadet mitingi desteklenmelidir‏
Kimden: ali ŞAN ([email protected]) adına [email protected]
Orta riskBu göndereni tanımıyor olabilirsiniz.Güvenli olarak işaretle|Gereksiz olarak işaretle
Gönderme tarihi: 01 Mart 2009 Pazar 23:01:41
Kime: Saadet! Şimdi! ([email protected])

Saadet mitingi desteklenmelidir

Halkın oylarıyla yedi yıldır tek başına genel ve yerel iktidarı elinde
bulunduran AKP'nin Türkiye'yi getirdiği nokta çok net ortadadır.
Ekonomi dipte ve işsizlik çığ gibi büyüdü. İnsanlar aç ve yoksul. 20
milyon açlık ve yoksulluk sınırında inim, inim inliyor. Yaşanan maddi
sıkıntılar vatandaşta bir çok manevi tahribat da yapmakta.
Mahkemelerde icra, iflas ve boşanma dosyaları rekora koşuyor.
Televizyon ekranları ve gazete manşetleri her gün bir aile faciası
haberleriyle süslü. Vatandaşların gelecekten umudu da kalmadı. Ne
yazık ki bu vahim tablo karşısında AKP iktidarı çareyi bulamamakta.
Küresel kriz ABD'den çıktı bizim suçumuz yok diyerek mazeret
yaratmakta. Başbakan Erdoğan, seçim meydanlarında iş ve istihdam.........

desteklemiyom zorlamı ???

Milli Görüş gençliğinde 'Fark var'‏
Kimden: Ali ŞAN ([email protected]) adına [email protected]
Orta riskBu göndereni tanımıyor olabilirsiniz.Güvenli olarak işaretle|Gereksiz olarak işaretle
Gönderme tarihi: 26 Şubat 2009 Perşembe 23:22:03
Kime: Saadet Geliyor... ([email protected])

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları, 28 Şubat Cumartesi günü
Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonu'nda bir gençlik gecesi düzenliyor.

Saadet Partisi gençliğin farkını yüksek sesle dile getirmek üzere 28
Şubat Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonunda 'Gençlik Gecesi'
tertip ediyor.

TV5'ten naklen yayınlanacak olan programa yurt içi ve yurt dışından
çok sayıda isim davet edildi. Programda Mehteran'ın yanı sıra çeşitli
konserler ve video gösterileri de yer alıyor. Gençlik programı saat
19.30'da başlayacak.

Milli Görüş teşkilatlarının bu programa sıkı bir şekilde hazırlandığı
öğrenildi. Programa katılımın yoğun olması bekleniyor.

Programa eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Saadet
Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir
Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu katılıyor.

banane.....

CHP'NİN YEDİNCİ OKU‏
Kimden: Mustafa Yürekli ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 27 Şubat 2009 Cuma 10:22:28
Kime: [email protected]; pp ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
"Artık CHP’nin yedinci oku sayesinde, Atatürkçü görünümlü 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 27 Nisan faşist cuntaları çıkartılıyordu."

http://www.haber7.com/haber/20090227/CHPnin-Yedinci-Oku.php

pati dğeil şebeke:durdurun:durdurun

Saadet lideri Numan Kurtulmuş'un haber7 ile röportajının devamı..‏
Kimden: şimdi saadet ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 26 Şubat 2009 Perşembe 12:19:21
Kime: [email protected]
"DİYARBAKIR FETHEDİLMİŞ BİR TOPRAKTIR"

Muhalefetle iktidarın 22 Temmuz’dan kalma bir polemiği var. Yerel seçimler öncesi de yine gündemde. Başbakan’ın deyimiyle, “Sivas’ın ötesine geçememe” meselesi… Türkiye’de siyasetin, siyasetçilerin bir takım yerlere gidememe sıkıntısı, kaygısı var mı gerçekten? Sizin var mı mesela?
En anarşik olaylar yaşandığı zaman dahi bir yerin ötesine geçememe gibi bir durum yaşamadık. Saadet Partisi’nin temsil ettiği düşünce bölge halkının esas düşüncesi ve fikriyatıdır. Bölge halkının inançları ve talepleri ile en iyi örtüşen siyaset bizim siyasetimizdir. Geçmiş sicili en temiz olan ve bu anlamda hep özgürlükten, Türkiye’deki yanlış statükonun değişmesinden yana tavır koyan milletin refahını sağlayacak projeleri ortaya koyan bir siyasetimiz var. Dolayısı ile böyle bir sözün hiçbir şekilde muhatabı olmayan bir partiyiz. Doğuda batıda Türkiye’nin her yerinde rahat bir şekilde konuşabilen, gidebilen bir partiyiz.

Başbakan Diyarbakır’a gittiği zaman bir takım çevrelerin baskıları sonucu halk sindirilmeye çalışıyor. Bunları yaşadı Türkiye son 3-4 ay içerisinde. Ama muhalefet partisi lideri de “gidince orayı karıştırıyorsun” diyor. Kendisinin gitmediği yere gidilmesini de istemiyor havasında. Sizce doğru mu bu?
Hayır kesinlikle doğru değil bu. CHP ve AKP geriliminde her iki parti de bu gerilimden bir şeyler kazandıklarını sanıyorlar. Doğu’da ise DTP gerilimi var. Halkı kutuplaştırmak oyları toplamak kolay ama bu Türkiye’nin dibine dinamit koyan bir siyasettir. İktidar partisi başta olmak üzere tüm muhalefet partilerinin kullandıkları dile, üsluba, siyasi argümanlara fevkalade dikkat etmeleri gerekir. Bu memleketin Hakkari’si de bizimdir, Edirne’si de bizimdir. Etnik yapısı, siyasi düşüncesi, mezhebi, meşrebi ne olursa olsun herkes herkesindir. Ama bir çatışma ve gerilim siyaseti yaptığınız zaman o gerilimi temsil eden halk kitleleri arasında çok ciddi çatışmaların çok ciddi kırgınlıkların sebebi olmuş oluyorsunuz. İktidar partisinin zaman zaman kullandığı “Diyarbakır’ı da alacağız, fethedeceğiz” sözünü ne kadar yanlış buluyorsam, ana muhalefetinde kullandığı “Diyarbakır’a gidip olay çıkartıyorsunuz” tarzı sözlerini o kadar yanlış buluyorum. Her ikisi de sadece yanlış değil aynı zamanda tehlikelidir. Diyarbakır fethedileli nereden baksanız 1-2 asır 1200 sene oldu. Kim nereyi fethedecek? Diyarbakır fethedilmiş bir topraktır. Bizim medeniyetimizin içindedir, bizim toprağımızdır. .....

çok umrumda....:durdurun

BIZI AMPULUN ISIGINA MUHTAC ETME YARABBIM (DUA)‏
Kimden: emin ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 23 Şubat 2009 Pazartesi 16:01:50
Kime: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; ÝSPÝR ([email protected]); [email protected] ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; HALKIN YÜKSELÝÞÝ PARTÝSÝ ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected] ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; kuvayi-milliye-hareketi ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; türkeli ([email protected]); [email protected]; [email protected]
Bilgi: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
ALLAH'IM;
SEN BİZİ NURUNLA AYDINLAT,
AMPÜLÜN IŞIĞINA MUHTAÇ ETME YARABBİM.
SEN BİZİ GÜNEŞİNLE ISIT,
NAMERDİN KÖMÜRÜNE MUHTAÇ ETME YARABBİM.
SEN BİZİ ÖYLE RIZIKLANDIR Kİ,
BAŞIMIZA VURA VURA, BİZLERİN FAKİRLİĞİNİ KULLANARAK,
BİZLERİN FAKİRLİĞİNİ TELEVZİYONLARA REKLAM EDENLERE BİZLERİ MUHTAÇ ETME YARABBİM.
DEVLETİN PARASINI KENDİ PARASI GİBİ GÖREREK,
DAĞITILANLARI KENDİ DAĞITIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRENLERE SOR YARABBİM.

ALLAH'IM;
SEN DİNİNİ KENDİN TAMAMLAYACAKSIN,
BUNUN AKP ELİNDEN OLMAYACAĞINI ANLAYACAK İDRAK VER BİZLERE,

ALLAH'IM;
ONLAR KENDİ EVLATLARINA MAL, MÜLK, PARA, MAKAM AYARLAMA ÇABASINDALAR,
BİZİM EVLATLARIMIZ SENİN MERHAMETİNE VE BEREKETİNE EMANET, YARABBİM.....

DİNİ SİYASETE ADET ETMEK BUNA DENİR İŞTE.... :durdurun

IGEDERDE YENI MATERYALLER VE MAIL GRUPLARI‏
Kimden: Gökhan Erenoğlu ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 25 Şubat 2009 Çarşamba 11:30:23
Kime:

Ekler: 1 ek Virüsten korunma taraması Windows Live OneCare tarafından sağlanmaktadır
dersmater...doc (21,8 KB)
Merhaba!

www.igeder.org.tr

adresinden bütün öğretmenlerimize yönelik materyal ve döküman paylaşımı başlatılmıştır.
Sitemiz üyelik gerektirmemektedir.
Materyallerinizi paylaşmak isterseniz bütün derslerle ilgili çalışmalarınızı da sitemize gönderebilirsiniz.

Bütün Branşların ve derslerin dökümanlarına ULAŞMAK için...

Bütün branşlar ve derslerle ilgili döküman GÖNDERMEK için...

[email protected]

İGEDER bünyesinde oluşturulan Gönüllü Öğretmen Zümreleri bütün branşlara yönelik mail grupları kurmuştur. Türkiye'nin en büyük öğretmen paylaşım ve haberleşme adresi olmaya aday mail gruplarımızı meslektaşlarımıza tavsiye edelim.

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ZÜMRESİ mail grubu

TÜRKÇE/EDEBİYAT ZÜMRESİ mail grubu

SOSYAL BİLİMLER ZÜMRESİ mail grubu

SAYISAL BİLİMLER ZÜMRESİ mail grubu

YABANCI DİLLER ZÜMRESİ mail grubu

SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ ZÜMRESİ mail grubu

MESLEKİ VE TEKNİK BRANŞLAR ZÜMRESİ mail grubu

DKAB (Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi) ZÜMRESİ mail grubu

İHL (İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri) ZÜMRESİ mail grubu

Allah'a Emanet Olunuz...
Selamlar...

bende bundan korkuyodummm:durdurun

daha var bi sürü ki bunlar önemsiz kutumdakiler bi sürüde engellediğimn var kurtaramıyom sizin şebekeden paçamı... vardır senin tnaıdığın yardım et...:durdurun

sp etkisiz bi parti rpnin artığı kabul et... rp ninde topkapıda e5 üzerinde en değerkli arsada binası vardı kocaman ne plazasından bahsediyon

zorla oy alınmaz... dini bütün olmak türklüğü savunmak için spli olmaya gerekte yok...
herkezi öle belleme...

fatih pala

Banned
Kim kaldırdı çekiç gücü bidaha söyle bakıyım
kardes yeterlımı

Bugünlerde PKK, Kuzeydeki Kürt oluşumu, DPT vesilesiyle, Çekiç Güç"ten çok bahsediliyor ve yalan yanlış şeyler söyleniyor.

Çekiç Güç kimlerin zamanında uzatıldı? En büyük sır da bu!

Sayıyorlar, sayıyorlar, sayıyorlar. Bu arada Erbakan Hoca da sayılıyor. Bunda bir mahzur mu var, denecek. Evet, var. Çünkü siyaset yanlış bilgiyi kaldırmıyor. Ülkelere zarar veriyor. Bu yüzden de bilgiler, özellikle yanıltıcı hale getiriliyor.

*

"Başından beri Refah, Çekiç Güç"e karşıydı ve bunda haklıydı. Çünkü Çekiç Güç, Kuzey Irak"ta bir Kürdistan kurdurmak ve ilerde Türkiye"nin sınır bölgesini de içine katmak için gelmişti. Çünkü Çekiç Güç"ün amacı PKK"ya destek sağlamak, Türkiye"yi İran ve Suriye gibi komşularıyla kapıştırmak ve bölgeyi karıştırmaktı. Bu yüzden Erbakan"ın Refah"ı, birinci parti olarak iş başına gelince, zaten Çekiç Güç"ün önemli ağırlıklarını Ürdün"e taşımaya karar vermiş bulunuyorlardı."

*

Clinton da o tarihten 5 ay sonra "Ortadoğu politikasından yara almadan" seçime gitmek istiyordu. Rakibi olan R. Doyle ise özellikle Yahudi ve Ermeni lobisinin adayıydı. Ayrıca ABD, İngiltere ve Fransa"ya parasını peşin verdiğimiz (nedense hep paraları peşin veririz) fırkateynlerin, füzelerin vs gönderilmemesi gibi ihtimaller karşısında, Çekiç Güç son bir defa 5 ay uzatıldı ama şu şartlarla:

1. Kuzey Irak"taki Zaho ve Artuş kampları kapatılacak. Bu kamplar sözde BM denetiminde gösterilmesine rağmen fiilen PKK"nın elindeydi.

2. Çekiç Güç PKK"ya destek sağlamayacak. Ordumuzun PKK kamplarına yapacağı hareketleri Çekiç Güç önceden haber veriyordu. İstihbarattan başka lojistik desteği de kesilecekti.

3. Çekiç Güç"e bağlı jetler, günde 50-60 sefer yapıyordu. Bu, alçaktan ve uzun mesafeli uçuşlar bölgede huzursuzluk yapıyor, İran"la aramızda mesele çıkarıyordu. Bu uçuşlar sabah ve akşam birer kereye indi.

4. "Sivil ve gönüllü yardım kuruluşları" adı altında Türkiye aleyhinde faaliyet yapan bütün kişi ve kuruluşların faaliyetinden Çekiç Güç sorumlu tutulacaktı.

5. Çekiç Güç"e gönderilen araçlar, çantalar ve sandıklar açılacaktı. PKK"ya silah ve mühimmat bu yolla gidiyordu.

6. Irak"ın toprak bütünlüğü korunacak, bir "Kürdistan" oluşumuna göz yumulmayacak, Irak"taki Kürtlere de Türkmenlere de sahip çıkılacaktı.

7. Irak"a uygulanan ambargo kaldırılacak, Ürdün-Irak örneği, sınır ticareti başlatılacaktı.

8. Kerkük-Yumurtalık boru hattı açılacak ve Türkiye"ye en az 200.000 varil petrol verilecekti. (1,5 milyar dolarlık kazanç.)

9. Zaho"daki BM kampına ABD, İngiltere, Fransa yetkililerinin yanısıra ve o sayıda Türk subay ve uzmanı gönderilecek, Çekiç Güç faaliyeti kontrol altına alınacak ve rapor sunulacak.

10. Daha önce parası peşin ödenen ve kasıtlı olarak teslim edilmeyen fırkateyn, füze ve diğer teknolojik malzeme, derhal gönderilmeye başlanacak.

11. Bu şartlara riayet edilmediği taktirde Türkiye, Bakanlar Kurulu kararıyla Çekiç Güç"ün faaliyetlerini istediği anda durduracak.

Refah"ın ve Erbakan"ın bu başarıları unutuldu veya gizleniyor.

*

Bu maddelerin hepsi Beyaz Saray tarafından resmen kabul edildi. Türkiye"ye güvence verildi ve bu, Beyaz Saray tarafından açıklandı.

Dış basında Erbakan"ın diplomatik zaferi olarak yorumlandı bu hadise. 4 ay sonra Çekiç Güç gitti. Clinton"un başına da Monika"yı bela ettiler.

Bunları yazmamızın bir sebebi de bugünlerde birlik içinde bulunmaları gereken "milli"lerin bu eksik, yanlış ve yalan bilgilerden dolayı yanlış algılamalarda bulunmaları ve "birlik"i bu yüzden bir arada tutamamalarıdır. Kısmetse, bir gün de Hoca"nın Amerika seyahatini anlatacağım. O kadar doğru şeyler yazanların ve konuşanların bile Erbakan Hoca"yı tanımamaları ve bunda ısrar edişleri... Bu gerçekten de bugünlerde içinde yaşadığımız, hem de en yoğunluklu olarak yaşadığımız "dram"dır

Saadet mitingi desteklenmelidir‏
Kimden: ali ŞAN ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 01 Mart 2009 Pazar 23:01:41
Kime: Saadet! Şimdi! ([email protected])

Saadet mitingi desteklenmelidir

Halkın oylarıyla yedi yıldır tek başına genel ve yerel iktidarı elinde
bulunduran AKP'nin Türkiye'yi getirdiği nokta çok net ortadadır.
Ekonomi dipte ve işsizlik çığ gibi büyüdü. İnsanlar aç ve yoksul. 20
milyon açlık ve yoksulluk sınırında inim, inim inliyor. Yaşanan maddi
sıkıntılar vatandaşta bir çok manevi tahribat da yapmakta.
Mahkemelerde icra, iflas ve boşanma dosyaları rekora koşuyor.
Televizyon ekranları ve gazete manşetleri her gün bir aile faciası
haberleriyle süslü. Vatandaşların gelecekten umudu da kalmadı. Ne
yazık ki bu vahim tablo karşısında AKP iktidarı çareyi bulamamakta.
Küresel kriz ABD'den çıktı bizim suçumuz yok diyerek mazeret
yaratmakta. Başbakan Erdoğan, seçim meydanlarında iş ve istihdam.........

desteklemiyom zorlamı ???

Milli Görüş gençliğinde 'Fark var'‏
Kimden: Ali ŞAN ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 26 Şubat 2009 Perşembe 23:22:03
Kime: Saadet Geliyor... ([email protected])

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları, 28 Şubat Cumartesi günü
Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonu'nda bir gençlik gecesi düzenliyor.

Saadet Partisi gençliğin farkını yüksek sesle dile getirmek üzere 28
Şubat Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonunda 'Gençlik Gecesi'
tertip ediyor.

TV5'ten naklen yayınlanacak olan programa yurt içi ve yurt dışından
çok sayıda isim davet edildi. Programda Mehteran'ın yanı sıra çeşitli
konserler ve video gösterileri de yer alıyor. Gençlik programı saat
19.30'da başlayacak.

Milli Görüş teşkilatlarının bu programa sıkı bir şekilde hazırlandığı
öğrenildi. Programa katılımın yoğun olması bekleniyor.

Programa eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Saadet
Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir
Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu katılıyor.

banane.....

CHP'NİN YEDİNCİ OKU‏
Kimden: Mustafa Yürekli ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 27 Şubat 2009 Cuma 10:22:28
Kime: [email protected]; pp ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
"Artık CHP’nin yedinci oku sayesinde, Atatürkçü görünümlü 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 27 Nisan faşist cuntaları çıkartılıyordu."

http://www.haber7.com/haber/20090227/CHPnin-Yedinci-Oku.php

pati dğeil şebeke:durdurun:durdurun

Saadet lideri Numan Kurtulmuş'un haber7 ile röportajının devamı..‏
Kimden: şimdi saadet ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 26 Şubat 2009 Perşembe 12:19:21
Kime: [email protected]
"DİYARBAKIR FETHEDİLMİŞ BİR TOPRAKTIR"

Muhalefetle iktidarın 22 Temmuz’dan kalma bir polemiği var. Yerel seçimler öncesi de yine gündemde. Başbakan’ın deyimiyle, “Sivas’ın ötesine geçememe” meselesi… Türkiye’de siyasetin, siyasetçilerin bir takım yerlere gidememe sıkıntısı, kaygısı var mı gerçekten? Sizin var mı mesela?
En anarşik olaylar yaşandığı zaman dahi bir yerin ötesine geçememe gibi bir durum yaşamadık. Saadet Partisi’nin temsil ettiği düşünce bölge halkının esas düşüncesi ve fikriyatıdır. Bölge halkının inançları ve talepleri ile en iyi örtüşen siyaset bizim siyasetimizdir. Geçmiş sicili en temiz olan ve bu anlamda hep özgürlükten, Türkiye’deki yanlış statükonun değişmesinden yana tavır koyan milletin refahını sağlayacak projeleri ortaya koyan bir siyasetimiz var. Dolayısı ile böyle bir sözün hiçbir şekilde muhatabı olmayan bir partiyiz. Doğuda batıda Türkiye’nin her yerinde rahat bir şekilde konuşabilen, gidebilen bir partiyiz.

Başbakan Diyarbakır’a gittiği zaman bir takım çevrelerin baskıları sonucu halk sindirilmeye çalışıyor. Bunları yaşadı Türkiye son 3-4 ay içerisinde. Ama muhalefet partisi lideri de “gidince orayı karıştırıyorsun” diyor. Kendisinin gitmediği yere gidilmesini de istemiyor havasında. Sizce doğru mu bu?
Hayır kesinlikle doğru değil bu. CHP ve AKP geriliminde her iki parti de bu gerilimden bir şeyler kazandıklarını sanıyorlar. Doğu’da ise DTP gerilimi var. Halkı kutuplaştırmak oyları toplamak kolay ama bu Türkiye’nin dibine dinamit koyan bir siyasettir. İktidar partisi başta olmak üzere tüm muhalefet partilerinin kullandıkları dile, üsluba, siyasi argümanlara fevkalade dikkat etmeleri gerekir. Bu memleketin Hakkari’si de bizimdir, Edirne’si de bizimdir. Etnik yapısı, siyasi düşüncesi, mezhebi, meşrebi ne olursa olsun herkes herkesindir. Ama bir çatışma ve gerilim siyaseti yaptığınız zaman o gerilimi temsil eden halk kitleleri arasında çok ciddi çatışmaların çok ciddi kırgınlıkların sebebi olmuş oluyorsunuz. İktidar partisinin zaman zaman kullandığı “Diyarbakır’ı da alacağız, fethedeceğiz” sözünü ne kadar yanlış buluyorsam, ana muhalefetinde kullandığı “Diyarbakır’a gidip olay çıkartıyorsunuz” tarzı sözlerini o kadar yanlış buluyorum. Her ikisi de sadece yanlış değil aynı zamanda tehlikelidir. Diyarbakır fethedileli nereden baksanız 1-2 asır 1200 sene oldu. Kim nereyi fethedecek? Diyarbakır fethedilmiş bir topraktır. Bizim medeniyetimizin içindedir, bizim toprağımızdır. .....

çok umrumda....:durdurun

BIZI AMPULUN ISIGINA MUHTAC ETME YARABBIM (DUA)‏
Kimden: emin ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 23 Şubat 2009 Pazartesi 16:01:50
Kime: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; ÝSPÝR ([email protected]); [email protected] ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; HALKIN YÜKSELÝÞÝ PARTÝSÝ ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected] ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; kuvayi-milliye-hareketi ([email protected]); [email protected]; [email protected]; [email protected]; türkeli ([email protected]); [email protected]; [email protected]
Bilgi: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
ALLAH'IM;
SEN BİZİ NURUNLA AYDINLAT,
AMPÜLÜN IŞIĞINA MUHTAÇ ETME YARABBİM.
SEN BİZİ GÜNEŞİNLE ISIT,
NAMERDİN KÖMÜRÜNE MUHTAÇ ETME YARABBİM.
SEN BİZİ ÖYLE RIZIKLANDIR Kİ,
BAŞIMIZA VURA VURA, BİZLERİN FAKİRLİĞİNİ KULLANARAK,
BİZLERİN FAKİRLİĞİNİ TELEVZİYONLARA REKLAM EDENLERE BİZLERİ MUHTAÇ ETME YARABBİM.
DEVLETİN PARASINI KENDİ PARASI GİBİ GÖREREK,
DAĞITILANLARI KENDİ DAĞITIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRENLERE SOR YARABBİM.

ALLAH'IM;
SEN DİNİNİ KENDİN TAMAMLAYACAKSIN,
BUNUN AKP ELİNDEN OLMAYACAĞINI ANLAYACAK İDRAK VER BİZLERE,

ALLAH'IM;
ONLAR KENDİ EVLATLARINA MAL, MÜLK, PARA, MAKAM AYARLAMA ÇABASINDALAR,
BİZİM EVLATLARIMIZ SENİN MERHAMETİNE VE BEREKETİNE EMANET, YARABBİM.....

DİNİ SİYASETE ADET ETMEK BUNA DENİR İŞTE.... :durdurun

IGEDERDE YENI MATERYALLER VE MAIL GRUPLARI‏
Kimden: Gökhan Erenoğlu ([email protected]) adına [email protected]
Gönderme tarihi: 25 Şubat 2009 Çarşamba 11:30:23
Kime:

Ekler: 1 ek Virüsten korunma taraması Windows Live OneCare tarafından sağlanmaktadır
dersmater...doc (21,8 KB)
Merhaba!

www.igeder.org.tr

adresinden bütün öğretmenlerimize yönelik materyal ve döküman paylaşımı başlatılmıştır.
Sitemiz üyelik gerektirmemektedir.
Materyallerinizi paylaşmak isterseniz bütün derslerle ilgili çalışmalarınızı da sitemize gönderebilirsiniz.

Bütün Branşların ve derslerin dökümanlarına ULAŞMAK için...

Bütün branşlar ve derslerle ilgili döküman GÖNDERMEK için...

[email protected]

İGEDER bünyesinde oluşturulan Gönüllü Öğretmen Zümreleri bütün branşlara yönelik mail grupları kurmuştur. Türkiye'nin en büyük öğretmen paylaşım ve haberleşme adresi olmaya aday mail gruplarımızı meslektaşlarımıza tavsiye edelim.

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ZÜMRESİ mail grubu

TÜRKÇE/EDEBİYAT ZÜMRESİ mail grubu

SOSYAL BİLİMLER ZÜMRESİ mail grubu

SAYISAL BİLİMLER ZÜMRESİ mail grubu

YABANCI DİLLER ZÜMRESİ mail grubu

SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ ZÜMRESİ mail grubu

MESLEKİ VE TEKNİK BRANŞLAR ZÜMRESİ mail grubu

DKAB (Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi) ZÜMRESİ mail grubu

İHL (İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri) ZÜMRESİ mail grubu

Allah'a Emanet Olunuz...
Selamlar...

bende bundan korkuyodummm:durdurun

daha var bi sürü ki bunlar önemsiz kutumdakiler bi sürüde engellediğimn var kurtaramıyom sizin şebekeden paçamı... vardır senin tnaıdığın yardım et...:durdurun

sp etkisiz bi parti rpnin artığı kabul et... rp ninde topkapıda e5 üzerinde en değerkli arsada binası vardı kocaman ne plazasından bahsediyon

zorla oy alınmaz... dini bütün olmak türklüğü savunmak için spli olmaya gerekte yok...
herkezi öle belleme...
sen onlardan bırı ıle tanıstın veya muhabbetın oldu pekı senın telefonunu nerden bulmuslar yada maıl aderesını ? yada boyle ulu orta konusmak ıcınmı bana suan maıl olarak hıcbırsey gelmedı sıyası olarak sadece mustafa sarıgul gonderıyor ve bırde muhtar adayı sen koz olarak kullanmaya calısıyorsun kı ıyı olay adam lar sana kotu bırsey dememıs kocakarı lafları yapma arkadasım ben kac satır yazılar yazmısım bana sadece mesaj olayından bahsedıyorsun ? aklı kıt olmak bu herhalde.senın e 5tekı dedıgın yer katdır sen ankara ya gel gor chp mhp akp plazalarını oyle karar ver plaza ıle kat arasında daglar kadar fark var bırde verdıgın maıller baska sıtelerden cevap yazacaksan dogru yaz ama ben sana bırsey dıyeyım yarınlarda turkıye nın ne hale geldıgını gordugun zaman ıs ısten gecmıs olur okadar yazı konu yazdım bula bula bır konu aklı sıhhatının ne denlı calıstıgı na kanıt oda yarım yamalak cevap ama boyle olur altta kalınca laubalılık yapılır bana saglam fıkırlerden bahsetseydın daha saglıklı olurdu ............

Sadece hırpalamışlarmııı???? buna inanmammmm çünkü kendimden biliyorum eğer ben olsaydım hırpalamakla kalmazz tacizzzde ederdim....
uzaklarda aramana gerek yok heryerde var boluculer tacızmı edersın baska bırseymı yaparsın sana kalmıs dogu bolgelerımızde hıc bulundunuzmu? oralarda daha coklar garıp gurup ınsanlardır bunları batı destekler ben anlattıklarımın arkasındayım sızlerde arkasında olun yaptıklarınızın ben hep kanıtla konusuyorum dıkkat edersen ama dusuncen elbette turk ınsanına yakısan dır bazıları gıbı hep gerı vıtes yapılmaz :)

olimpiyat

New member
daı kendi mailinizi inkar ediyosanızz bitmiş bu olayy.... ittirmeyle kaktırmaylaa atıp tutarak olmuyor bu işler sana başarız partinle başarısız siyasi hayatında başarılar dilerim... bendne bu kadar inkarcılığında bu kadarıa pess ...

ahmert

New member
chp nin yüzünü yenimi anladınız bu ülke ne zaman başına gelmeden olayları anlayacak merak ediyorum.chp nin genel politikası takiye üzerine kurulu bunu herkes anladı bir chp liler anlamadı.görüntüleri izledim bişey dikkatimi çekti kadını tartaklayanlar kadını tanımadan tanıyoruz bu akp li,provakatör diyorlar oysaki kadın onca senelik chpli:)( aşağıda resimleri var yazının altına dikkat akp li yazıyor) birde kadının elinde ki kurana burda (chpde) kuran geçmez onu götür burdan felan filan demişler (kadının kendisinin iddiası)hep birilerine siz müslümansınızda biz müslüman değilmiyiz diye çemkirirlerdi ya aha işte sizin müslümanlığınız. (kuransız,peygambersiz(önder sav) müslümanlık nasıl oluyorsa)

kamer28

DOLUNAY
ben izledim ve tüm sinirlerim beynime sıçradı böyle bir adilik olmaz sen nasıl 70 yaşında bir kadını anlamadan dinlemeden iteler kakalarsın..hele orada bir tane ayı vardı ula.. seni varya elime bi geçirirsem o postunu yüzmessem ..

olimpiyat

New member
insanlarıı giydiği kıyafete göre ayıklayan değerlendiren bir zihniyetin kendi içinden olan insana bile zulm etmesi.... işte chp...

HTML