Cezaya 15 gün Konuşma Yasağı!!

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
Dün doktor kontrolünden geçen Ceza'nın ses tellerinde çok sık verilen konserlerin neticesinde yorulma görüldü ve 15 gün konuşması bile yasaklandı. Önümüzdeki bir ay içinde ise doktoru tarafından yapılacak kontroller sonucunda sadece bir konsere izin verilebileceği belirtildi..

VE
CEZANIN SAĞLIK PROBLEMLERİNDEN DOLAYI İZMİR - İZMİT - ANKARA - ESKİŞEHİR KONSERLERİ İPTAL OLMUŞTUR..

Hammer Müzik yetkilileri ile yapılılan görüşme sonucu bu ses telleri yorgunluğunun sebepleri şunlarmış

1- Aşırı yoğun konser programı ..
2- Konser organizatörlerinin birçok konserde ses düzenine yeterince ihtimam göstermemesi buna karşılık Ceza'nın sevenlerini mağdur etmemek için kapris yapmadan sahneye çıkması vede yetersiz ses düzenine rağmen tüm ses tellerini zorlayarak sevenlerine herzaman tam performans konser vermesi...
3- Çok sayıda üst üste açık havada her hava şartında itirazsız çıkması ve kendini hava şartlarına göre tam koruyamaması , yetersiz kulislerde uyugun olmayan hava şartlarında tüm sahne teriyle üstünü başını değiştirmek zorunda kalması.

Sonuç olarak şu an için telaş edecek bir durum yok . Ceza kendine doktorunun gösterdiği yolda gereken ihtimamı ve titizliği gösterdiği zaman takriben 45 - 60 gün içinde eskisinden daha sağlam hale gelecektir.

Tabiki bu beklenmeyen talihsiz durum haliyle Ceza'nın yeni albümünün çıkış zamanınıda direk olarak etkilemekte. Yeni tarih şu an için veremiyoruz , tek yapabileceğimiz Ceza'nın tam olarak iyileşip tam performans ile tekrar stüdyoya girmesini beklemek...

TÜM DUALaRIMIZ SENİNLE CEZA

Leke

Altın Üye
Bence sorun yok istediği kadar sesi kısılabilir zaten birşeye benzemiyor sesi .
:D

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
ßENİm YAZım İlgilenlere (UKALA) !! ßuda kapak Olsuun

Leke

Altın Üye
Bak beni güldürüyorsun . Ben yorum yaptım . Beyen yada beyenme . Sen burda kimseyi yargılayamazsın . Kimseye hakaret edemezsin .

Forum kuralları çerçevesinde herkes istediğini yazabilir . Bu olumluda olur , olumsuzda .
Ben olumsuz yazdım .
İster beyen ister beyenme benim görüşüme saygı duymalısın . Ben senin yazına hakaretmi ettim . Yada küfürmü ettim sen bana yok o kapak olsun bu başka birşey olsun yazıyorsun .

İstesem dahada ağır konuşarak sana cevap verebilirdim . Ben bunu yapmıcam boşuna ortam gerilmesin .

Ben senin istediğini yapmıcam sabırlı olup sana daha fazla şey yazmıcam .

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
...................

react

Admin
Süper Moderatör
herkes yorum yapabilir ki Leke'nin yorumunda bir anormallik yok, bence tamamıyla bir reklam kampanyası..

Solariz

Administration
tartışma ortamı yaratmayalım lütfen tartışma yaratan veya trartışan arkadaşlar 5 gun banlanır forumdan ... ben yazdıktan sonra yok şu haklı yok bu haklı falan filan gibi başlık açanıda banlarım ... sadece başlıga yorumunuzu yazın .

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
react0r' Alıntı:
herkes yorum yapabilir ki Leke'nin yorumunda bir anormallik yok, bence tamamıyla bir reklam kampanyası..
Ya n'alakası var zaten cezanın son albümünün tanıtımı şöyle:
''Türkçe rap’in en büyük ismi Ceza, Hayata Artı Gençlik Fonu için özel bir maxi single çıkardı. “Sıra Sende” adını taşıyan şarkının yer aldığı single’ın satışından elde edilecek tüm gelir, gençlik kalkınma projelerini desteklemek üzere fona aktarılacak. Gençler arasında büyük bir hayran kitlesi olan Ceza, bu çalışmasıyla, gençleri toplumda aktif rol oynamaya ve seslerini duyurmaya davet ediyor.''

Zaten Tufan KIRAÇ kendi reklamını yaparken cezayada pay düşürdü..

Gs_HeLL!

New member
izmir bostanlı'da ki konserine gitmek hem istiyodum hem istemiyodum adam ekndini bozdu bu aralar geçmiş olsun en diyelim

The Squealer

Special Effects expert
ceza ya geçmiş olsun hip hop düşmanlarına ihtiyacımız yoq zaten boşver gendini bilmez leri
ceza ne demişti:
''-dinlemiyosan s.ktir git''
bu yeterin ce açıklayıcı olmuştur umarım

fakirbok

New member
Yani Lirik'leriyle saldıramıcak mı 15 gün??? :)

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
fakirbok' Alıntı:
Yani Lirik'leriyle saldıramıcak mı 15 gün??? :)
bi ağır lafım vardı ...ama adını bulmuşsun ehuehe

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
hz.root' Alıntı:
konuşmasa çok daha iyi olur inşallah ses telleri kopar
ne Ceza nede Cezacılar senin seviyende değil boşuna k.çını yırtma

Leke

Altın Üye
1 gün çok fazlaymış yarısını indirsinler . Adam başlığı açtığından beri küfür ediyor .
Ben bile bu kadar şeyler yazmadığım halde uyarı aldım .
( küfür etmekten , argo konuşmaktan vs vs vs )
Cezası bunun 3 gün değil mi ? Küfür etmenin ?

The Squealer

Special Effects expert
hz.root' Alıntı:
konuşmasa çok daha iyi olur inşallah ses telleri kopar
sana cevabını rap verecektir bu gereksiz yorumların bir gün sona erecektir

HTML