Ceza,Ayben,Yener,Emre,AlaturkaMavzer Konser 28 mayıs

Rap_Style

New member
aRkdasLAr isTanbulda yaŞayanlar için Kacırılmıcak bıR Rap oRganızasyonu bende orda olucam yakama bı HackHeLL.com yazılı kaat asıcam burdaN gelenler olursa tanısırız :D:D:D

Zeytin

Zeytin&Limon
Eskiden ceza konserleri hitti.. şimdi ilgi azaldı sanırım ceza bu sıralar dogru seyler yapmıyor :eek:

55555

New member
bende gıtmek ıstıodum gıdecektım saten ama bır cok kısı gıbı bende vazgectım ve hıphoplife dan gıcık aldım adamlar rapbiznezz yalakası resmen bu kadar olmaz ya sıtelerıne ekledıklerı haberler bıle rapbıznezz bı cok kısı sogudu ordan hatta arkadaslarım var artık baska kalıtelı sıtelere takılıyorlar hatta forumları daha hareketlı olan sıteler var hipholife bozdu kendını yanlıs yaptı tekel halıne geldı burdan herkese seslenıyorum lutfen gıtmeyın ve bu tekele ayak uydurmayın haber ıcın saol gelen mc ler guzel ama sıtenın tutumundan dolayı gıcık aldı bı cok kısı benım de sınırımı bozdular saten

Rap_Style

New member
piT10&caNka diss atmıslardı o adı geçen siteye ama adamalr ii iş yapıo bence

barpeacebar

New member
Kuvvetmira Karargahinda gerceklestiririm eylemimi Yapilan eylem cok komikti Gulduk gectik haline Gel de konuk ol bahceme Beat verecem sahtene Ayben mi rapci oldu ...:) :) :)

55555

New member
party e gıttık arkadaslarla guzel gectı hıphoplife dan bı cok kısı gıcık aldı ama adamlar delı edıyor oraya gıtme bunu yapma resmen dıktatorler..bu alemde tek kral raphaber.com her sıteye takıldım ama bu sıte hosuma gıttı gercekten adamlar ısı bılıyor hiphoplife dogmadan raphaber varmıs..tabı ılk once suıkast fılan

gohan

New member
ceza ve arkadaslari ne yaptini biliyor yaa.. adamlar turkce rap'i ust duzeylere cikardi bence helal olsun onlara.. insAllah dahada basarili olurlar.. nede olsa hersey vatan icin :)

gangzta

New member
aga saol bılgı ıcın.o konserde bır grup var İrfan-i Rap diye o gurubu dınlemenızı tavsıye ederım.antalya'nın en tecrubelı,en kalıtelı gruplarındanrı İrfan-i Rap.grubun elemanlarıda cok sağlam,çok iyi ınsanlardır.Ant'nın en buyuk mclerınden biri olan kingkinde o grupta.bısı demıyom artık.dınleyın sadece...

DeeRPaRtY

IRC Operator
siskoman' Alıntı:
irfani rap in sarkılarını nerden bulabılırıkkk bilen war sa mail atsın
Tamamdır Kanka Gönderdim Maili.. GeLen Kutunda Yoksa Junk Mail'e Bak Oraya Düşmüş oLabiLir..

Başka Buraya Kadar Getircek Konu Yokmuydu (=

HTML