cewaplamadan geçi$ yoq =)

0_al2zu_0

New member
$imdiii meraq edilenn bi qonuu dahaa...sıkı durunn geliyoo :p

arkadaşlar büyük aşklar kawgayla ba$larmı$hh..bu sözün doğruluğuna inanan warmı_???

war diyosanızz ispatlayınn baqalımm :sigara:

arfy

____yaNNNNN
erkekshi bi cwp geLsyn osaman bnden ....

ör : fenerbahce gaLatasaray ...

taraftarLAr birbirini gördüü yerde wuruo .... takımLar düsman gby görünyoo....

ama birbiri oLmadan asLa oLmyo... hiç bi gs' Ly ortamda FB adı gecmesse oLmas ..

hiç bir FB ' Ly ortamda gs ady gecmesse oLmash ....

ne seninLe nede sensish yani .... ;-))

not: aska da futboL u soktum Qushra bakmain .... ask uzakhda birash :))

0_al2zu_0

New member
arfy' Alıntı:
erkekshi bi cwp geLsyn osaman bnden ....

ör : fenerbahce gaLatasaray ...

taraftarLAr birbirini gördüü yerde wuruo .... takımLar düsman gby görünyoo....

ama birbiri oLmadan asLa oLmyo... hiç bi gs' Ly ortamda FB adı gecmesse oLmas ..

hiç bir FB ' Ly ortamda gs ady gecmesse oLmash ....

ne seninLe nede sensish yani .... ;-))

not: aska da futboL u soktum Qushra bakmain .... ask uzakhda birash :))
hımmm oda güzel bi yaqla$ım =) t$k ederimm =)

nickel_tec

New member
bence aşk başlar, herşey yolunda giderken birden bire ufak şeylerden büyük kavgalar çıkar, bi taraf diğer tarafı terkeder, terkedilen affedilmeyi ister ağlar sızlar vs... ama ne varki artık olan olmuştur, sanuçtada büyük bir aşk başlar, terkedilen terkedeni asla unutamaz...

(yanlış anlaşılmasın terkeden eğer kötü sözle anılıyorsa zaten aşk hiç olmamıştır, olsa olsa sahiplenme duygusu olmuştur terkedilende)

frescO_SEM

New member
aşırı!... ana avrat gelmişini geçmişini 7 ceddini sülaleni ölünü dirini dalağını böbreğini.....gibi kavga olmassa belki olur anlatabiliyor muyum?bence tabi .

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
Evet büyük aşkların çoğu ilk önce tartışmalarla başlar daha önce böyle bir olay yaşadım..
hayatta bir eşten sonra en çok değer verdiğim takımıma karşı saygız harekette bulunulmuştu bir bayan tarafından ve sonuda aşkımız başlamıştı o tartışma sırasında:(

tabi şuanda ayrıyız ama çoğu aşkın tartışmayla başladığını belirtebilirim

osiris_cemo

New member
Aşkın nasıl başlayacağını bilemezsin o yüzden kesin bir var yada yok cevabı verilemez.

CHI€F

Kalpsiz
simdi gönül bu ota da konuo otun tezek olmus haline de nerde nasıl yakalayacağı bittabi bir muamma o yüzden akısına bırakmak lazım kavgaymıs dövüsmüs falan filan bi sekil ask bulur da bana lazım olan bise değil

alish

вυяαq αℓι&#1
ÖLe Bi SöLenti Var.. Ne Kadar Doğru Onu BiLemem

βèŁĩéVê ™

New member
0_al2zu_0' Alıntı:
$imdiii meraq edilenn bi qonuu dahaa...sıkı durunn geliyoo :p

arkadaşlar büyük aşklar kawgayla ba$larmı$hh..bu sözün doğruluğuna inanan warmı_???

war diyosanızz ispatlayınn baqalımm :sigara:

Doğrudur.. Cünkü benimde başıma geldi :) Sürekli kavga ederdik kızla ben ne desem o terslerdi o ne dese ben terslerdim sürekli takışırdık ama ciddi ciddi.. Sonra ne bileyim Aşık olmuş bana :D ben önemsemedim sonra anladım ki bende ona aşık olmuşum :S Ama 2 inatcı keciydik :) Bir türlü birleşemedik gurur yüzünden sonrada lise bitti :D Şu an boştayım (;

Edit:
HeLL_aNq£L' Alıntı:
aslaa katılmıormm hayırrr bence kawgayla bashlamass büyük ashklar

Aahaha Sen büyük bir aşk yaşamamışsın o zaman (;

HTML