cevrım dısı gırenlerı gorebılırmıyım?

wiseman

New member
Arkadaslar oncelıkle konuyu yanlıs yere yazdıysam herkezden ozur dılerım! Bı konuda yardıma ıhtıyacım var! Messenger 7.5 kullanıyorum hala! ve messenger discovery x2! bu program cok guzel eskı surum ama benım ısımı goruyor! yanlız cevrımdısı gırenlerı bılmek ıstıyorum! yanı bende eklı kısıler cevrımdısı gırdıklerıne bana bır uyarı gelsın! bunun ıcın bır porgram var mı? yardımcı olurmusunuz? bır cok sey yukledım ama hıc bır ıste yaramadı! yardımcı olursanız cok sevınırım!

Moku$La

M * S = Lowe
ben 7,5 mu 0,8 kuLLandıgımı biLmiyorum :aşk

ama bende istiyorum biLen varmı arkdşLar :goz:

mad=46

forum delisi
plus sayesinde olabiliyor
Ön Söz
Kullana bilmeniz için; MSN PLUS yüklü olması lazımdır...

plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/özellikler/özelleştir/olay uyarıları gelen sayfaya ekle diyoruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri diyoruz. gelen sayfada kullanıcı oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses ile bilgilendirmenin altındaki "bu olay meydana geldiğinde bir ses çal" kutucuğunu seçiyoruz. ve gözat (....) dan "desteklenen uzantılara göre bi ses" seçiyoruz ve ileri diyoruz bu uyarı asla zamanaşımına uğramazı işaretliyoruz uygula sonra tamam oturumu kapaltıp tekrar açıyoruz. bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır. ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

NOT:yalnız kendi pc de ikinci bir oturum açıp denerseniz göstermiyor
MSN PLUS yüklü olması lazımdır... Kolay Gelsin..
ALINTIDIR

wiseman

New member
Dostum sagol bılgın ıcın ama ben zaten bunu bu forumda arastırıp denedım ama ıstedıgım gıbı olmadı! Hatta makınemı gerı yukleme noktasıyla bıle gerı getıremedım! Baska bir yontem yok mu? ya da baska bır program?

HTML