Cevap Alamayınca..!!:)

нешет

ву.иєѕєт
’Hack’lemek caiz mi hocam?’ diye Mustafa Karataş’a soru soran hacker, cevap alamayınca Karataş’ın kişisel sitesini hackledi. İşte ilginç olayın ayrıntıları:

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Mustafa Karataş’a, ’Zararlı siteleri hackelemek caiz midir?’ diye soru soran hacker, cevap alamayınca Karataş’ın kişisel sitesini hackledi.

Yeni Şafak yazarı Bekir Hazar’ın bugünkü köşesinde aktardığı olay şöyle:

"Kanal7’de dini sohbetleri ile büyük kitleleri ekrana çeken İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Karataş ile Safranbolu’da muhabbetteydik dün.

Adamın biri mail atmış Mustafa Karataş'a.. Demiş ki;

’Hocam ben hackerim. Uygunsuz, zararlı siteleri hackliyorum. Başkalarına ait bu tarz zararlı siteleri hacklemek caiz mi?’…

Mustafa Karataş uzun uzun düşünmüş… Adamı tanımıyor. Niyeti ne?... Sualinde ciddi mi?... Ama ne?... Sonuçta cevap vermemiş… Ertesi gün kendine ait siteyi açmış. Bir de ne görsün? O suali soran hacker yapmış yapacağını… Mustafa Karataş'ın sitesini hacklemiş…

Hem de cevabını bile almadan…

Ne diyelim. Geçmiş olsun Mustafa Karataş…"

Kaynak​

freeboy_x

New member
(Mustafa Karataş uzun uzun düşünmüş… Adamı tanımıyor. Niyeti ne?... Sualinde ciddi mi?... Ama ne?... Sonuçta cevap vermemiş…)
hocanın aslında madem aklında soru işaretleri var hacker a sorup cevabını verecekti ancak hacker da herşeye sinirleniyo galiba hocanın sitesini haclemesi bence iyi olmamış hocaya ayıp olmuş:saskin

HTML