Cepteki Resimlerinizi,Videolarınızı Artık Görünmez Yapabilirsiniz..(Resimli Anlatım)

Uni_Ts

New member
CePTeKi ReSiMLeRiNiZi,ViDeOLaRıNıZı ArTıK GiZLeYeBiLiRsiNiZ..(Resimli Anlatım)

Öncelikle Burdan Programı indiriyoruz,yüklüyoruz ve programı açıyoruz..Açtıktan sonra resimleri adım adım uyguluyoruz..Resimleri en basit şekilde çektim zaten..Kolayca uygulayabilirsiniz..Yine de yapamassanız yardımcı olmaya çalışırım..Dosyanın rar şifresi hackhell dir..

Uni_Ts

New member

Buraya kadar olan resimler şifrelemek içindi..Şifrelenmiş dosyayı kaldırmak için de programa giriyoruz ve hangi dosyanın şifresini açacaksak resimdeki gibi şifresini tekrardan yazıp dosyayı görünür hale getiriyoruz..

Not:Hiçbir yerden alıntı çalıntı değildir..

Uni_Ts

New member
dj senol' Alıntı:
Bence Rar şifresi Yanliş Cikaramadim Dosyayi
Rar şifresi doğru..Defalarca deneyerek koydum..Üstte verdiğim kırmızı hackhell yazısını kopyala yapıştır..Açılır..

dogann007

New member
arkadaşım gerçekten zor iş başka bi prg var benim kullandığım dosya msj resim video ne carsa gizleyebiliyorsun üstelik türkçeside mevcut ve bu kadar uğraştırıcı değil bunda dosya seçemiyosun içindekileri tek tek gizlemek zorundasın ama diğer prg da gizeyeceğin ne varsa at bir klasöre gizle olsun bitsin yinede saol

umut97

New member
dogann007' Alıntı:
arkadaşım gerçekten zor iş başka bi prg var benim kullandığım dosya msj resim video ne carsa gizleyebiliyorsun üstelik türkçeside mevcut ve bu kadar uğraştırıcı değil bunda dosya seçemiyosun içindekileri tek tek gizlemek zorundasın ama diğer prg da gizeyeceğin ne varsa at bir klasöre gizle olsun bitsin yinede saol

arkadasım bu anlattıgın programı nerden bulabılırım ?

ilker55

New member
bu programı 1 senedir kullanıyorum büyük veri dosyalarını şifrelediğiniz zaman tekrar açmak istedeğinizde bayağı bekliyorsunuz..ama güzel program tavsiye ederim

HTML