Cep Telefonundan Bedava İnternete Gİr Download Yap

Cyber-Warıor

New member
ilk önce telsim hattı takıp mms yazıp 7070e yollanılır sonra 2 tane yapılandırma mesajı gelicek bunlardan ilkini kaydet ikincisini kaydetmeden sil sora sora cep telefonundan www.telsim.coma gir we cepkısayolu indir indirdikten sonra türkcell hattı takıp mms yazıp 2222 ye göndericeksiniz gelen yapılandırma mesajını kaydedin we web ayarlarından erişim şebekesi olarak türkcell-mms'i seç ondan sonra web e
kafadan bi adres yaz we indir de hata wericek hata werdikten sora önceden indirdiğin telsim kısayola gir oradan en altta menü güncelle yazıyo ona gir uyarı gelicek taamm de sora istek yapılıyor yazıcak we bi pencere gelicek oradan telsim-mmsi seç we tamm de we artık webden internete beleş gir istediğin programı indir hiç kontör gitmiyo mesela benim kontörüm -20 ama ben internette dlaşıyorum istediğim müzik pro
v.b şeyleri download edebiliyorum

TESSEKKURLERINIZI VE YORUMLARINIZI BEKLIOM

cemparator

New member
yarın dersanede arkadasın telsim hatı alıp denicem ama bi sorum var bnde zati gprs mms felen ayarlı yani bi problm olmas dimi

Cyber-Warıor

New member
cemparator' Alıntı:
yarın dersanede arkadasın telsim hatı alıp denicem ama bi sorum var bnde zati gprs mms felen ayarlı yani bi problm olmas dimi

sorun olmas..

w133

тσ яєαℓιz&#
valla daha sonra girmek istediğinizde hata verebilir..
ama akıllıca bi yöntem...
teşekkürler...

w133

тσ яєαℓιz&#
Operatorlerle bi ilgim yok ve bu tur konularıda arastırmıyorum ...

warrior_26

New member
ya kardes bunu kım bulmus kım bulduysa sadece saygı duyuyorum be ne psikopatlar war su dunyada ben 53325732743274 yık ugrassam bulamamda:D

HTML