Cep telefonunda Kim oturum Açmış?

emrahnacar

New member
Arkadaşlar cep telefonunda msn de kim oturum açtığını göstere bi program varmı acaba konuyu yanlış yere açtın herhalde :)

furkan1988

New member
Cep telefonundan oturum açanları nasıl görebiliriz diye soruyosan zaten "Bu kullanıcı taşınabilir bir aygıttan oturum açtı" gibi bir uyarıyla online oluyo,sen telefonundan msn e girip kimlerin oturum açtığını soruyosan ,telefonda her oturum açan için bir ses veriyo , ufak bir uyarı kutusunda "xxx oturum açtı" diyo.
Telefonlar için tavsiyem Turbo Messenger programıdır.

emrahnacar

New member
Furkan san şunuda sorayım birara flexispy programı vardı acaba ondan sipariş versek bizim telefonlara uyarmı yani türkcell telsim falan bu şebekeler izin verirlermi bi tane alıp kız arkadaşıma yüklicem programı

furkan1988

New member
Flexispy başka bişi , Turkcell in engel olabileceğini sanmam çünkü programın özelliği yüklediğin telefona istediğin zaman erişebilmeni sağlamak.
Msj. kayıtları , ses kaydı , arama kayıtları v.s. istediğine ulaşabiliyosun , hatta galiba okuduğum kadarıyla kişinin telefonu kapalı olsa bile telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebiliyosun.

Ama fiyatı biraz fazla:)

Bence sen kız arkadasının telefonuna CallRecorder programını yükle ve bip sesini engelleyen ufak yamayıda kur,bu şekilde merak içinde kalmazsın.Telefonun desteklermi veya bu konu doğru yerdemi bilmiyorum.

emrahnacar

New member
furkan1988' Alıntı:
Flexispy başka bişi , Turkcell in engel olabileceğini sanmam çünkü programın özelliği yüklediğin telefona istediğin zaman erişebilmeni sağlamak.
Msj. kayıtları , ses kaydı , arama kayıtları v.s. istediğine ulaşabiliyosun , hatta galiba okuduğum kadarıyla kişinin telefonu kapalı olsa bile telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebiliyosun.

Ama fiyatı biraz fazla:)

Bence sen kız arkadasının telefonuna CallRecorder programını yükle ve bip sesini engelleyen ufak yamayıda kur,bu şekilde merak içinde kalmazsın.Telefonun desteklermi veya bu konu doğru yerdemi bilmiyorum.

flexspy almayı düşünüyorum fiyatı önemli değil ama bahsettiğin callrecorder in özellikleri neler peki flexspy gibi bişeymi

HTML