cep telefonlarına wav istekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magSS

New member
arkadaslar cep telefonunuzda dinlemek istediğiniz wav dosyalarını bana söyleyebilirsiniz ben size burdan yardımcı olabilirim elimden geldiği kadarıyla tabi...

mendo68

New member
duyarlı bi üye olduun her halinden belli magss
umarım bu şekilde paylaşımlarına dewam edersin
benim senden herangi bi isteğim yok kardeş
kolay gelsin sana

magSS

New member
turker_fb' Alıntı:
kardeş istemeden önce sorayım dedim
1.kalite si nasıl
2.kalitesi iyi ise bazıları çok yer kaplıyo seninkiler ölemi
3.mp3 leri kesebiliyormusun?
bu 3 ünü istiyorum şimdiden saol:D

kardes kalitesi kesinlikle cok iyi ben kullanıyorum yetmezmi :) yer kaplamasına gelince mp3 leri kestiğim için artık istediğiniz bölümün uzunluğuna göre değişir denemesi bedava istekleri bekliyorum

magSS

New member
DarK_BlaDe' Alıntı:
bende extacy war ama kalitesi biraz kotu eger kalitesi iyise bana onu vereblir misin ? extacy boyutunu kafana takma kalitesi guzel olsun yeter

kardes kusura bakma extacy ne hatırlayamadım türkce sarkılar tercihimdir

Majesties

New member
magss' Alıntı:
kardes kusura bakma extacy ne hatırlayamadım türkce sarkılar tercihimdir
ben 3 şarkı istiyecem
1)Sezen Aksudan----Son Sardunyalar
2)Sezen Aksudan----Kalbim Egede Kaldı
3)Sagopa Kajmerden--Vasiyet

hemen olsun ama :)

magSS

New member
Majesties' Alıntı:
ben 3 şarkı istiyecem
1)Sezen Aksudan----Son Sardunyalar
2)Sezen Aksudan----Kalbim Egede Kaldı
3)Sagopa Kajmerden--Vasiyet

hemen olsun ama :)
telefonuna bak belki orda vardır ama bence kendine yeni bi telefon al o da senin gibi ÇALIŞMIYO muahahahahahaha

Majesties

New member
magss' Alıntı:
telefonuna bak belki orda vardır ama bence kendine yeni bi telefon al o da senin gibi ÇALIŞMIYO muahahahahahaha
bu nasıl bi laubalilik anlamıyorum ki neyse senin sosyal seviyene düşmiycem :)

[ RigaL ]

New member
magss' Alıntı:
Sen başlık aç bişiler paylaşıcağını söyle.. Sonrada bunun gibi salakça yazılar yazıp, insanlarla dalga geç...
Büyük ihtimalle banlanırsın diye düşünüyorum..
:eek:

magSS

New member
[ RigaL ]' Alıntı:
Sen başlık aç bişiler paylaşıcağını söyle.. Sonrada bunun gibi salakça yazılar yazıp, insanlarla dalga geç...
Büyük ihtimalle banlanırsın diye düşünüyorum..
:eek:
üstüne vazife olmayan işlere karısma ulan bakıyomda herkes moderatörlük taslıyor asıl sen kendi işine bak ben kimseyle dalga felan geçmiyom o yazdığım iyi bir arkadasım kime ne yazdığım seni ilgilendirmez sen bişey istiyomussun wav dosyası olarak onu söyle biri bişey istedide sallamadımmı asıl sen banlanman lazım moderatör göreve

Majesties

New member
magss' Alıntı:
üstüne vazife olmayan işlere karısma ulan bakıyomda herkes moderatörlük taslıyor asıl sen kendi işine bak ben kimseyle dalga felan geçmiyom o yazdığım iyi bir arkadasım kime ne yazdığım seni ilgilendirmez sen bişey istiyomussun wav dosyası olarak onu söyle biri bişey istedide sallamadımmı asıl sen banlanman lazım moderatör göreve
aynen katılıyorum...Sen isteklerine bak gerisine karışma arkadaşım.Haddini bil!!!
kimseyi bağlamaz bizim yazdıklarımız küfür etmiyoruz s,yaset konuşmuyoruz kısacası bişey yapmıyoruz!yapsak bile sen kim oluyosunda karışıyosun işine bak arkadaşım..Modlar ve yöneticeler her yazdığımızı okuyor!
HACKHELL'e sonsuz teşekkürler...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya işte bi kasa incir böle bi vazifesiz yüzünden berbat oluo. . .nese kardeş takma sen bunları biz seni anlıoz devam çalışmalarına e gelmişken bi kaç bişey istiyelim.....:D

1-Kurtlar Vadisi-Pusu
2-İbrahim Tatlıses-Sensiz Geceler
3-İbrahim Tatlıse-Seni Sevmediğim YAlan
4-İbrahim Tatlıses-Bir kulunu çok sevdim
5-Neşet ertaş-Haydar
(alemciler için özel fazla kasarsa söle seni yormak istemeyiz):D:D:D:D

MaLi

New member
Majesties' Alıntı:
aynen katılıyorum...Sen isteklerine bak gerisine karışma arkadaşım.Haddini bil!!!
kimseyi bağlamaz bizim yazdıklarımız küfür etmiyoruz s,yaset konuşmuyoruz kısacası bişey yapmıyoruz!yapsak bile sen kim oluyosunda karışıyosun işine bak arkadaşım..Modlar ve yöneticeler her yazdığımızı okuyor!
HACKHELL'e sonsuz teşekkürler...
bana bak kardes. rigal belki bilmiyordu senin arkadas oldugunu. o seni savunmaya calıstı ve tam bir hackhell uyesi gibi davranıp sacma olan bi konunun ustunde durdu. ama sen haksız da olsa bi tesekkur edeceğin yerde(ki tamamen haklı) sacma sapan cumleler sarfediyorsun. hic yakıstıramadım size.

react

Admin
Süper Moderatör
MaLi lan sen ne bilinçli üyesin eyw :) hoşgeldin

Majesties

New member
MaLi' Alıntı:
bana bak kardes. rigal belki bilmiyordu senin arkadas oldugunu. o seni savunmaya calıstı ve tam bir hackhell uyesi gibi davranıp sacma olan bi konunun ustunde durdu. ama sen haksız da olsa bi tesekkur edeceğin yerde(ki tamamen haklı) sacma sapan cumleler sarfediyorsun. hic yakıstıramadım size.
Herkes KENDİ işine baksın...
aramıza hoşgeldin MaLi..

magSS

New member
kusura bakmayın valla asalaklarla uğrasamam illuminati ben sana özelden gönderirim kardes sen merak etme bu konu burada kapansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML