....Cebinizdeki Windows....

WyverN

New member
Basit bir Windows Registry (Kayıt Defteri) hatası veya virüs bütün işletim sisteminizi çökertip sisteminizin bir daha açılmamasına neden olabilir. Ancak doğru hazırlanmış bir USB flaş sürücünüz varsa kurtuluş size cebiniz veya anahtarlığınız kadar yakındır. Ek olarak USB disk sizin için güvenli bir internet tarayıcısı veya virüs temizleme yazılımı da sunabilir. Hatta DVD yazma ve Ofis yazılımlarınızı da gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey en az 256 MB kapasiteye sahip bir USB flaş disk ve Windows Kurulum CD'si. Bart PE Builder isimli yazılımı (ücretsiz) kullanarak Windows XP'yi ve diğer faydalı programları flaş sürücülere kurabilirsiniz (tabii kapasiteniz izin verdiği kadar).

Küçük

Bart Lagerweij'nin bedava yazılımı, PE Builder, Windows XP'nin asıl kurulum verilerini CD'den veya USB flaş diskten çalışabilmek üzere yoğunlaştırıyor. Windows'un bu yoğunlaştırılmış sürümü acil durumlarda bir PC'ye müdahale edebilmek için bütün araçları içinde barındırıyor. Hatta kurulum işlemi sırasında bu koleksiyona ortam yazma aracı Nero Burning ROM veya Ad-Aware SE Personal casus yazılım (spyware) temizleme paketleri gibi diğer programları da ekleyebiliyorsunuz.
Alıntıdır...

mendo68

New member
şu USB belleklere hastayım yaa.insanlığın en önemli icadlarından biri walla.gerek ev kullanıcılar,gerek hackerlar,gereksede teknik servisler için 1 numara bi aletçik.hem ufacık bişey hemde milyon tane iş yapabilme özelliğine sahip.hastasıyım bu aletlerin yaa
sözü açılmışken bence en iyi USB Bellek kingston'ındır ;)

legolas

New member
mendo68' Alıntı:
şu USB belleklere hastayım yaa.insanlığın en önemli icadlarından biri walla.gerek ev kullanıcılar,gerek hackerlar,gereksede teknik servisler için 1 numara bi aletçik.hem ufacık bişey hemde milyon tane iş yapabilme özelliğine sahip.hastasıyım bu aletlerin yaa
sözü açılmışken bence en iyi USB Bellek kingston'ındır ;)

dostum aynen katılıyorum sana kingston 256 mb kullanıyorum mükemmel bişiy

dostcanlısı

New member
bende çok seviyorum walla usb bellek olmadan dışarı bile çıkmıyorum bu aralar

HTML