Cavcav: ''Alkollü araba kullanmadım''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H@YDUT

MoNtAnA
Cavcav: ''Alkollü araba kullanmadım''
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, alkollü araba kullanmadığını bildirdi.
Cavcav, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi beldesinde düzenlenen devre arası hakem seminerinde,geçirdiği trafik kazaları ve hakkındaki iddialarla ilgili sorularını yanıtladı. Her insanın kaza yapabileceğini belirten Cavcav, kendisinin kulüp başkanı olması nedeniyle konunun bu kadar gündeme geldiğini söyledi.

''Kaza, Türkiye'de her insanın başına geliyor. Benim de başıma 1-2 tane geldi. Bir kişi rahmetli oldu. Allah kimsenin başına vermesin'' diyen Cavcav, araç kullanırken kesinlikle alkollü olmadığını savundu. Cavcav, ''Bir insanın araba kullanırken alkollü olmasının doğru olmadığının bilincindeyim'' diye konuştu.

http://www.maksimum.com/haberler/h/cavcav_alkollu_araba_kullanmadim.php

osiris_cemo

New member
Bizde yedik :D Millete çarp ondan sonra kaç birde alkol almadım de o kadar görgü şahidine rağmen bravo ya bu kadar yüzsüzlük sadece siyasetçilerde olur sanıyordum yanılmışım.

nestor

ARKEOLOG
he he demezlermi adama sayın cavcav bunca yıl hangi gün ayıktında o gün içki içmedin diye sormazlermı ağzında puronda varmıydı rezil herif 2ayda kaç kişiyi öldürdü ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML