Casus Var!..

burak9911

New member
Beyler durmu kısaca şöyle özetliyorum.

Kız arkadaşım çok yakın bir ortak arkadaşımıza msn de log tutmamama rağmen pazartesi, salı ve çarşamba günü kimlerle ne konuştuğumun tüm loglarını print edip okutmuş. bir şekilde evdeki bilgisayarımı izlemeye aldırmış. Ortak arkadaşımız da beni bu konuda uyardı.

ikinci bilgi de kız arkadaşım bu iş için arkadaşının arkadaşı bir hacker bulup bu işi yaptırmış. sadece şöyle bir konu geçmiş "windows şifresini kırmam bir kaç gün alır" demiş o hacker. sonuçta kırmış çünkü ortak arkadaşıma pazartesi, salı ve çarşamba konuştuğum tüm bilgileri aynen okutmuş.

lütfen bu konuda bana yardım edin, muhtemelen bilgisayarımda bir casus program var ve ben bunu bulamıyorum...

(Bilgisayarım evimde, kız arkadaşımın bilgisayarıma ulaşıp bir casus program yüklemesine imkan yok)

~ ƒire ßuŁŁ ~

ƒαякı нιѕѕєт...
Antivirüsle vsyla uğraşma direk format çek pcindeki keyloger tarzı proğramdan kurtul daha sonra pcni yeniden kurunca antivirüs ün yanısıra natispyware kur.Telenti uzaktan bağlanmayı vsyi kapa açık olan portlarıda kapat hiç bişi yapamazlar artık

Aklıma bi soru takıldı kız arkadaşın niçin böle bişi yapmış?