casper

bjk_seyo

New member
arkadaşlar toshıba a200 leptop garantiye yolladım ve 30 iş gününden sonra değişim talabi geldi teknosa çek verdi ve toshıbamın özellikleri 1 gb ram 512 ekran kartı 120 hdd

şimdi casper aldım ama toshıba daha iyidi die geldi bana bununda özelikleri intel core 2 duo 4 gb ram 512 ekran kartı 250 hdd 2.00 ghz caspera xp yüklersem mi iyi yoksa vista kullanmam mı sizce

yunus.28

New member
ya kişiden kişiye göre değişir tabi ki ama ben olsam yine de XP kullanırım vistayı sevmiyorum kullanışlı gelmiyo bana tabi bunun aksini de söyleyen çıkar illa ki. XPyi yüklersin üzerine de vista eklentilerini kurdun mu XP kalitesini vistanın görselliği ile birleştirmiş olursun süper olur. ben şu an öyle kullanıyorum. ama anlamadığım pcnin özellikleri eskisine göre çok iyi neyden memnun kalmadın

menejer66

New member
Toshica casperden kat kat iyidir nie casper aldın ki
katılıyorum casper ve exper çok güzel reklam yapar başkada bişey yapmazlar ikiside yılların köklü markası ama reklama ayırdıkları bütçeyi enerjiyi üretime verseler şu anda pc parçalarının çoğunu üretiyo olmaları lazımdı ama hala toplayıp toplayıp millete kakalıyolar

__ARaGoRN__

V!Р
katılıyorum casper ve exper çok güzel reklam yapar başkada bişey yapmazlar ikiside yılların köklü markası ama reklama ayırdıkları bütçeyi enerjiyi üretime verseler şu anda pc parçalarının çoğunu üretiyo olmaları lazımdı ama hala toplayıp toplayıp millete kakalıyolar
Bende bitane vardı casper walla düşman başına ilk günden klavye bozuldu,1 ay sonra monitör bozuldu. Hele hele casper çok dandik bi marka ya Sakın Ha Sakın almayın.

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Bende bitane vardı casper walla düşman başına ilk günden klavye bozuldu,1 ay sonra monitör bozuldu. Hele hele casper çok dandik bi marka ya Sakın Ha Sakın almayın.
Al bendende o kadar.Casper ilk makinemdi.Aldığım güne lanet okudum hergün.Sonunda kurtuldum hiç tavsiye etmem.Şu an makinem hp valla canavar gibi....

Obsessed

dead and gone
toshiba caspera bin basar ama özellikler iyi diyelim ama vista kurma takılır xp kur ve sakın düşüryim deme kırılır incecik plastik var hata etmişni yazık

µ.CastieL

New member
hocam ımkanın warsa toshıbayı gerı al :d bozuk olsun toshıba olsun :D tabı bu işin mubalası.. ama dedıım gıbı ımkanın warsa toshıba al casper'ı ıade et edemıyorsan kullanıcaksan vistada kal derım neden dersen benım elime casper makine cok gecıyo serwste hatta kelepır 150 lıraya bı tanede aldım :d xpde randıman alamassın vistanın hantal hali gibi calısır... tabı vıstanın ayarlarını fln yaparsan daha hızlı calısır bunuda belırtıym...

bjk_seyo

New member
toshıba alacakdım aslında ama pc bozulduğunda toshıba teknik servis hiç takmıyodu her aradığımda bişeler şaçmalıyodular zaten garantiye yolladığım pc nin değişim talebi bile 85 iş gününde geldi ve bu yüzden toshıba dan soğumaya başladım yoksa çok iyiydi ve ilk bilgisayarımın casper olması ve aradan 6 yıl geçmesine rağmen bi sorun çıkarmadığından casper almayı düşündüm ve casper aldım. 2 haftadır kulanıyom şimdilik bi sorun yok çok süper inş sürekli böyle olur

HTML