casper mini book

wwwxyzwww

New member
bu alet hakkında yorumları bekliyorum.nasıl ne değildir.bozulurmu.datron mobee yele arasındaki fark nedir.bu alet alınırmı.soyle detaylıca anlatacak bır pro. anlatsın :goz:

Newwave

Altın Üye
Casper Mini Book Kısa İnceleme

Dizüstü bilgisayar dünyasında artık moda mini bilgisayarlar.
Gerek boyutları gerek se de performansları ile göz dolduran bu dizüstü bilgisayarlar,
her yere götürebileceğiniz kadar yüksek bir taşınabilirlik sunuyorlar...

Fiyatı : 499,00 USD + KDV

İşte bu yeni dizüstü bilgisayarlardan biri de Casper’dan geliyor. Firmanın Minibook adını verdiği ürünü 10"lik bir ekrana sahip. Diğer firmalarda olduğu gibi Casper’da işlemci olarak Atom’u tercih edenlerden. Hyperthreading’li 1.6 Ghz’lik bu Atom Karınca, yaptığımız testlerde 720p HD videoları bile hiç takılmadan oynatmayı başarbildi. Her ne kadar 720p HD video’yu 10" ekran da seyredecek olmasak da bu işlem cihazın gücünü ortaya koyması açısından bir fırsat niteliğindeydi.

Casper’ı rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise sunduğu kapasite. Rakiplerinin sunduğu 80 GB kapasiteyi ikiye katlayan firma, tamı tamına 160 GB depolama alanı sunuyor. Üründe beğenimizi kazanan bir başka nokta ise beraberinde gelen işletim sisteminin Windows XP olması oldu. Bu sayede ürünün gayet performanslı çalıştığını söyleyebiliriz.

Rakiplerinden tek eksiği Bluetooth olan ürün 1.3 MP çözünürlükte bir web kamerasına sahip. Kart okuyucu, kabloszu bağlantı ve üç adet USB ise diğer özellikler.

Sonuç olarak KDV dahil 700 YTL (benden iyi bir puan aldığınıda belirteyim)
Casper, taşınabilirliği bir sonraki çağa taşımayı başarıyor.

GENEL OLARAK ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ŞU ŞEKİLDE :

İşlemci : Intel Atom N270 İşlemci hızı 1.60 GHz
İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP Home
Bellek (Ram) : 1 GB DDR2 667 MHz
Harddisk : 160 GB Sata
Ekran Kartı : Intel GMA 950 64 MB Ekran Kartı
Ekran : 10" Wide Screen Ekran 1024X600
Ana Kart : Intel® 945GSE+ICH7M Chipset
Kablosuz Ağ Bağlantısı : Wireless 802.11b/g
Card Reader : 4-in-1 Card Reader SD/MMC/MS/MSpro
Ethernet kartı : 10/100 LAN
Ses Kartı : High defination Audio mikrofon
USB Port : 3 X Usb Port
Batarya : Li-Ion 3 Hücreli
Taşıma Çantası : Taşıma kılıfı
Kamera : 1.3 MP Webcam
Bekleme Süresi : 4 Saat
Ağırlık : Batarya dahil 1 KG
Boyutlar : 260L X 180D X 19-31.5Hmm
Ekstra : VGA Out

Umarım yardımcı olur değerlendirmen açısından iyi forumlar

moder

New member
casper in hiç bi bilgisayarını sevmiyorum mühendisleri iğrenç tasarımlar yapıyo alma derim çok değerlendirdik hiç birinde iyi sonuç yok !!!!!!!!!!

HTML