casper laptop ekran sorunu

brusky

New member
Arkadaşlar kusura bakmayın bende bir casper laptop var fn tuşunu bi ara açıktı kapatamadım ilk defa karşılaşmıştım rastgele tuşlara bastım daha sonra num lock u kapatarak fn yi devre dışı bıraktım fakat bu defa da ekranın ışığı çok düştü şarjdayken bile aynı çıkıyor ışık. fn ye basıp ekran ışığını arttırma tuşuna basıyorum ama fayda etmiyor. ne yapabilirim lütfen yardım edin

brusky

New member
arkadaşlar lütfen yardım edin

Arkadaşlar kusura bakmayın bende bir casper laptop var fn tuşunu bi ara açıktı kapatamadım ilk defa karşılaşmıştım rastgele tuşlara bastım daha sonra num lock u kapatarak fn yi devre dışı bıraktım fakat bu defa da ekranın ışığı çok düştü şarjdayken bile aynı çıkıyor ışık. fn ye basıp ekran ışığını arttırma tuşuna basıyorum ama fayda etmiyor. ne yapabilirim lütfen yardım edin

muratyumuk

New member
Ya ben bir laptop kullanıcısı değilim ancak benim bildiğim FN tuşu bas açılsın bas kapansın şeklinde çalışmıyor. Tıpkı shift yada Alt Gr gibi bir tuş kombinasyonlu yani. Fn ile birlikde tuşarın üzerinde mavi simgeli ne varsa onu çalıştırman lazım.

Örneğin Fn tuşuna parmağına basılı tutarsın sonrada tuşlarıda birinde mavi renkli güneş simgesi vardır ona bastıkça ekranın parlaklığı artar.

brusky

New member
setup nerede arkadaşım kasteddiğin bios sa orada oyle bi şey yok daha fazla yardım lütfen ekranın ışığını arttıramıyorum.

HTML