capture video bölümü forumda görmek istermisiniz ?

capture video bölümü forudma gormek ıstermısınız ?

• evet,çok iyi olur..

Kullanılan: 20 69.0%
  • hayır,ıyı olmaz

Kullanılan: 2 6.9%
  • olsada olur olmasada...

Kullanılan: 7 24.1%

• Kullanılan toplam oy
    29

kadymp

Turk4lyfe
arkadaslar forumumuzda capture videolar bolumu gormek ıstermısınız ...

capture vıdeo nedir : arkadaslar capture vıdeo tv den cekılmıs vıdeolardır..
ne ısımıze yarar : dıkkat sahan cıkabılır.cem yılmaz ,okan bayulgen, beyaz,ata demırel super lıg vıdeoları vs vs

chamfer

O Şimdi Asker
bence gerek yok.. çünkü çeşitli bölümler var... orada paylaşım yaplıabilinir..

mesala cem yılmaz yada şahan için her telden yada kahkaha uygun spor için spor bölümünde paylaşılır..

adult görüntüler içinde kategorisine göre olabilir...

sanırım başka bişi kalmadı...

buarada ilk önce paylaşımlar bi yapılsın zaten gerekli görülürse o bölüm açılacaktır...

yani arz- talep meselesi...

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
ankete bakılırsa ıstenen bır bolum gıbı gozukuyor eger fazla talep olursa acılabılır tabı...

Romtlck

New member
bence fazla bi gereklilik yok bunun için diğer bölümler kullanılabilir ama olsa da fena olmaz...

Leke

Altın Üye
Fark etmez . Benim görüşüm budur . Herkese hayırlısı her zaman .

X

O şimdi Asker
bölümün açılması sorun değil dark admin panelden girer ve açar onemli olan oranın ne kadar dolu olacağı 15-20 başlık olacaksa bence hiç gerek yok...

ayrıca dıkkat sahan cıkabılır.cem yılmaz ,okan bayulgen, beyaz,ata demırel super lıg vıdeoları farklı katogoriler içeriyor yani hepsini aynı yere atınca da sorun çıkacaktır... bence çok forumun çok dallanıp budaklanmaması da lazım ama tabi artık son kararı yönetim verir...

ayrıca konuyu öneriler ve şikayetlere taşıdım

WARTOX

New member
bunların hepsini değişik bölümlerde verebilirsin ?? Mesela şahan kahkaha bölümüne gider ... gibi..
ama eğer olur yada olmaz de diosan: olsada olur olmasada...

kadymp

Turk4lyfe
arkadaslar capture vıdeoların bı kere - sı yok + ları var..forumda fazla yer kaplamıcak zaten bence bıze uye kadar tabı kalıtelı vıdeo lar eklenırse dıger forumlardanda farkımız olur bugun sadece capture vıdeo dagıtan sıtelerın onemlı uye sayıları var bunu hepımız bılıyoruz yınede son karar baskanın ..dusuncem bu..

sahin' Alıntı:
arkadaslar capture vıdeoların bı kere - sı yok + ları var..forumda fazla yer kaplamıcak zaten bence bıze uye kadar tabı kalıtelı vıdeo lar eklenırse dıger forumlardanda farkımız olur bugun sadece capture vıdeo dagıtan sıtelerın onemlı uye sayıları var bunu hepımız bılıyoruz yınede son karar baskanın ..dusuncem bu..
hani yaw kaç gündür bi başlık bile görmedim ben :)
başlıcaksanız capturelere ece özbek le başlayın...

HTML