Canım Ülkem

blue255

New member
Bir sirket dusunun 500 kisiden biraz fazla calisani olan ve bu calisanlarin su suclari isledigi bir kurum/sirket dusunun:
>
>* 29 kisi esine karsi siddet kullanmakla suclanmis,
>* 7 kisi sahtekarlik sucundan tutuklanmis,
>* 19 kisi karsiliksiz cek yazmaktan suclu,
>* 117 kisi dogrudan veya dolayli olarak en az iki isinde iflas etmis,
>* 3 kisi tecavuzden yatmis,
>* 71 kisi kotu kredi gecmisi sebebiyle kredi karti alamiyor,
>* 14 kisi uyusturucu ile ilgili suclardan tutuklanmis,
>* 8 kisi magazada hirsizlik yaptigi icin tutuklanmis,
>* 21 kisi halen bir davada sanik olarak yargilaniyor,
>* 84 kisi gecen sene icinde sarhos olarak arac kullanmaktan tutuklandi.
>
>Bunun hangi kurum / sirket olabilecegini tahmin edebilir misiniz? vaz mi gectiniz?
>
>Biraz daha asagiya inin o zaman!
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>T.B.M.M.
>Bu arastirmayi son secimden sonra tempo dergisi yapmis
>Unutmayın!
>
>Bir ülkenin meclisi onu seçen milletin aynasıdır

blue255

New member
toplum olarak alıştırılmışız herşeye sessiz kalmaya

GeHeNNa

New member
Zamanın da konuşanlar olmuşta nolmuş? Düşünce suçundan azmı insanın kellesi gitmiş zamanında. Korkmuş artık millet ses çıkarsan neye yarar ki? İçine ettiler memleketin TBMM içinde böyle insanlar olduğu sürece zor gibi bu ülke adına güzel bir gelecek...İşin en komiği de Başbakanın şu mizah dergisine açtığı dava yokmu :D Gülermisin ağlarmısın haline...

onslaught

New member
valla daha okurken anladım adamların suçu yok, onları seçende kabahat
bazı suçlardan insan içine çıkmamaları gerekirken mecliste yer edinmişler
sonumuz hayrola zaten....

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
HellsAngelx flood yapmak yerine mesajını editlemen dileğiyle..;)

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
ya bence meclıse cok yuklenıyoruz.herseyı devletten beklıyoruz gıbı gelıyor bana.babamın ısınden dolayı sıksık baska sehırlere gıdıyoruz.bı gun bı koye gıttık koyde adam gıbı bı tuvalet yok.adama sorduk neden adam gıbı bı tuvalet yapmıyosun??adam devlet gelsın yapsın dedı.

blue255

New member
whitebird' Alıntı:
ya bence meclıse cok yuklenıyoruz.herseyı devletten beklıyoruz gıbı gelıyor bana.babamın ısınden dolayı sıksık baska sehırlere gıdıyoruz.bı gun bı koye gıttık koyde adam gıbı bı tuvalet yok.adama sorduk neden adam gıbı bı tuvalet yapmıyosun??adam devlet gelsın yapsın dedı.
Meclise çok fazla yüklenmiyoruz bu ülkenin vatandaşından alınan verginin avrupa ülkeleri arasında sıralamada en üstte olduğunun sanırım farkındasındır gelir düzeyi olarakda bu tablonun tam tersi konumunda en altlarda

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
dedıgıne katılıyorum ama bu durumda olmamızı bız secmedık mı yanı meclıse mılletvekılı yollayan bız değilmiyiz??

HTML