Camfrogta online sayı sorunu

Gs_HeLL!

New member

beyler şuraya bakın ne yetkili var ne birşey benle bot başbaşayız :D sohbette edemiyon botla işi gücü soru sormak.Oda ya lamerin biri girse küfür basmaya kim atacak?:cool:

Gs_HeLL!

New member
ama arkadaşlar gerçekten ciddi bir durum, koskoca HACKHELL'in camfrog odasında 1 yetkili bırakın onu 1den fazla online yok

ChAoS

New member
Ben vardım sana o kadar selam verdim duymadın :D:D:D

Logan

WOLVERINE
2 haftadır yoksun ortalarda; gerçi benimde sınavlar vardı bu hafta..neyse inşallah en kısa zamanda bitirirsin de işlerini tekrar başlarız alem yapmaya...:)

Hell

Başarıda bir sanattır.
bende yetkiliydim takılıyodum ama şifre geldi benim yetkiler gitii :)

Solariz

Administration
bazı işlerimizden dolayı camfrog ile fazla ilgilenemedik yakın bi zaman için başka süprizlerimiz olucak.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bence forum daa önemli yani ordaki online kişi sayısı hh i büyültmez yada küçültmez zaten ilk açıldığında forumun çok aksadığını hepimiz gördük bence önce forum forummumla mutluum ben:D

uA gs biri sana söverse sen de ona söv hem rahatlatıo :) bende çok tek kaldım botla baş başa sıkıcı bi durum :) ama dediğim gibi iri sana söverse sende ona söv hem can sıkıntında gider:)

Gs_HeLL!

New member
KiZiLaKReP' Alıntı:
uA gs biri sana söverse sen de ona söv hem rahatlatıo :) bende çok tek kaldım botla baş başa sıkıcı bi durum :) ama dediğim gibi iri sana söverse sende ona söv hem can sıkıntında gider:)
euheuhue ayıpsın biri sövcekte benim elim armut mu topluyor ki biz de boş kalalım anaavrat düz geçerim :D:cool:

HTML