Cambridge diplomalı dansöz

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Dünyanın en ünlü üniversitelerinden Cambridge'den mezun olup dansözlüğü seçti​
.

Bugüne kadar pek çok dansöz görüldü ama onun gibisi görülmedi. Çünkü o, dünyanın en ünlü üniversitelerinden Cambridge mezunu. Cambridge'de biyoteknoloji bölümünde okuyan ve eğitimini tamamlayıp biyoteknoloji alanında araştırma görevlisi olarak çalışan İngiliz Emma Chapman, bir bilim kadını olarak kariyer yapmaya başlamak üzereyken, dansöz olmak için her şeyi bıraktı.

Araştırma laboratuvarından çıkıp, dansözlük dersleri almaya başlayan Dr. Emma Chapman, kısa sürede usta bir dansöz oldu. İlk kez 1998'de göbek dansıyla tanışan ve o günden sonra hep bunu yapabilme özlemiyle yaşayan Chapman, şimdi kendi dansözlük okulunu açtı.

Cambridge Üniversitesi'nden mezun dansöz Emma, göbek dansından çok, diplomasıyla ilgi çekiyor. Emma Chapman "Bilim dünyasını bıraktığıma hiç pişman değilim. Çünkü bir hobimi iş olarak yapıyorum. Hayatta bundan daha güzel ne olabilir ki..." diyor.

Hürriyet

Ben buna sadece "hay senin aklına ...." derim!!!!!

Ben Cambrige'ı okuycam, bitiricem ondan sonra böyle bi meslek edinicem ha????? Ben o kadının aklından şüphe ediyorum arkadaş!!!!

HTML