'burnumu kesip arpa tıkadılar'

BSY17

New member
'Burnumu kesip arpa tıkadılar'

'Burnumu kesip arpa tıkadılar'

Tecavüz edilen, fuhuşa zorlanıp 'burnu kesilen' R.G. ile ilgili ifadeler, korku filminden farksızdı

Diyarbakır'da 12 yaşında hamile kalınca tecavüzcüsü Sabahatttin Gezginci'yle imam nikâhıyla evlendirilen ve dışarıda fazla dolaştığı gerekçesiyle burnu ekmek bıçağıyla kesilen 15 yaşındaki R.G.'yle ilgili davaya Diyarbakır 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Davada, ikisi tutuklu 4 sanık yargılandı. R.G., talimatla alınan ifadesinde şu iddialarda bulundu: "Uyuduğum sırada el ve ayaklarımı bağlayıp tecavüz etmek istediler. Beni fuhuş yaparak para kazanmaya zorluyorlardı. Karşı çıkınca 'O.....luk yapıyorsun' deyip burnumu kestiler. Çok kan akınca burnuma arpa buğday haşlayıp tıktılar. Hepsinden şikâyetçiyim."

alıntıdır

firat_celep

New member
o.çocukları yaa insan diil bunlar :mad::mad:

st4tic' Alıntı:
allah belasını versin erkek milleti değilmi hepsi aynı :( :'(

erkek milletiyle ne alakası war :eek:ut: bnun erkeklerden çok haywanlıkla alakası war bence bnları yapan insan olamaz..

daimakce

New member
st4tic' Alıntı:
Allah belasını versine katılmıyorum ama erkek milleti değil mi hepsi aynı(müstesnalar var tabi sende bunu kabul edersin) Bu sözüne bir erkek olarak katılıyorum..

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
st4tic' Alıntı:
simdi kardes bunun cinsiyetle ne alakası war once aıle gorgusu ve yetıstırılme ortamı ıle alaksı var dımı lutfen bu paylasım altında ozur msj yazzzzz:Sopa

osiris_cemo

New member
Yazıklar olsun o ş.refsizler

HTML