Bunu beklemezdim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fak3!

New member
Bilmiyorum,ama ben programlar bölümüne ''PhotoScape'' adlı bir konu başlatmıştım..silinmiş ayrıca konu önceden verildiyse özür dilerim demiştim..kaba bir şekilde açtığım konu silinmiş..nerde bilmiyorum ama programlar bölümünde yok..konuyu logged olsa anladım önceden verildiğini..

Konuyu silen modaretörümüz veya S.modaretör vs. kim sildi ise kınıyorum Loggedla herşey doğru düzgün bitebilirdi..

mchasso

New member
Bilmiyorum,ama ben programlar bölümüne ''PhotoScape'' adlı bir konu başlatmıştım..silinmiş ayrıca konu önceden verildiyse özür dilerim demiştim..kaba bir şekilde açtığım konu silinmiş..nerde bilmiyorum ama programlar bölümünde yok..konuyu logged olsa anladım önceden verildiğini..

Konuyu silen modaretörümüz veya S.modaretör vs. kim sildi ise kınıyorum Loggedla herşey doğru düzgün bitebilirdi..

yukarıdakı lınkte zaten neden sılınmıs ilgili bölüm modaretörü known yazmış sebebinide öğrenmiş oldun bu türk konularınızın şikayetlerini lütfen programlar şikayet bölümüne açınız iyi forumlar

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Şimdi Sana Cevap Vermem N kadar Dogru ßiLmiyorum ArkadaŞLar gerekeni Yazmiş. Verdigin Site LinKi HackheLL yönetimine Göre RekLamdir. Seni Şikayet edip ßanLatmadigima Dua Etmen Gerekirken ßana Sitem ediyorsun LoGGeD Nedir ? LocKeD Mi ? anLamadim.. Verdigin Site ASLINDa RekLama Gerek Duymayan ßir Site ama dedigim gißi ßize Göre RekLam.. ANLayıŞLı oLman DiLEGi iLe

iyi ForumLaR DiLerim.

Fak3!

New member
Teşekkürler..Locked oluyor genelde ama önemli değil linklerim artık reklam olmaz ;) teşekkürler KnowN , Fringe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML