BunLara Cevap Verin .. Bakalım Aramısda Geyikçiler Ve Mantıklı Kaç Kişi Var

[KooZ]

New member
Arakadaşlar Elime Çok Güzel Bi Konuı Geldi Bende Sizinle Paylaşayım Dedim Bunlara Cevap Verelimde Geyik olsun..
Ben Hayatımda Bu kadar zor sorular görmedim fakat çoğuna cvp verdim ilk önce siz verin sonra biz verelim cevapları.
en Güzel Cevap verenlere TEŞEKKÜRÜ ESİRGEMEYELİM tmm mı
:) :)

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara birşey yazabilirler mi?

Neden fare lezzetli kedi maması yoktur?

Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?

Neden koyunlar yağmur yağdığında çekmezler?

Neden kamikaze pilotları kask takarlar?

Ötenazi uygulanacak bir insana yapılacak iğne neden sterilize edilir?

Eğer bir kaplumbağanın kabuğu yoksa çıplak mıdır yoksa evsiz mi?

Vejetaryenler hayvan şeklinde krakerlerden yiyebilirler mi?

Eğer bir işi başarmayı seçip de, başarılı olursanız, aslında hangisini yapmış olursunuz?

Sağır ve dilsiz bir insan küfür ederse, annesi ellerini yıkamasını mı söylemeli?

Krematoryumlarda yanarak ölmüşler için indirim yapılmalı mı?

Eğer trafik kazalarının çoğu evden çıktıktan 5 km sonra oluyorsa, insanlar neden 10 km öteye taşınmazlar?

Eğer dünya bir sahneyse, seyirciler nerede oturuyor?

Eğer polis bir mim sanatçısını tutuklarsa, ona da susma hakkını kullanabileceğini söylerler mi?

Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl sözedilebilir?

Eğer bir uçağın karakutusuna bir kazada hiçbirşey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var?

Sivil savaş nasıl mümkün olabilir?

Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan sözedilebilir mi?

Moderatör
Moderatör

SaLak ßirinin saLakça ßir teorisi ;)

Tragedy

Photo Manipulator
1 - Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?

- evet Bruce Willis Abimizin REHİNE isimli filmini izlemenizi öneririm

2 - Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara bir şey yazabilirler mi?

- yazamazlar keza terzide kendi söküğünü dikemez mantığı vardır.

3 - Neden fare lezzetli kedi maması yoktur?

- Mamaların fare lezzetli olmadığını nerden biliyoruz?

4 - Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?
- evet bu zor bir soru... Hangisi dünyaya daha yararlıysa o yaşatılmalı ama soyu tükenmekte olan hayvan bitkinin soyunu tüketirse , yaşayamaz onun için hayvan en sonunda zaten ölecek.. bitkiyi kurtarmak daha mantıklı.

5 - Neden koyunlar yağmur yağdığında çekmezler?

- Deri denen şey çekmelerini engeller...

6 - Neden kamikaze pilotları kask takarlar?

- Bir beyin tramvası veya kanamasıyla ölmek istemezler...ve beyinleri tek parça kalsın isterler

7 - Ötenazi uygulanacak bir insana yapılacak iğne neden sterilize edilir?

- Temizlik imandan gelir çünkü sterilize ölüm ötenazi isteyen insanın hakkıdır...
8 - Eğer bir kaplumbağanın kabuğu yoksa çıplak mıdır yoksa evsiz mi?

- Çıplaktır...Keza kiralık ev var kiralanabilir.

9 - Vejetaryenler hayvan şeklinde krakerlerden yiyebilirler mi?

- Yiyebilirler ben izin veriyorum... Ama sonuçta onlara kalmış...Bu hayvanlı jelibonları yiyorlar...Yerler Yerleeeer..

10 - Eğer bir işi başarmayı seçip de, başarılı olursanız, aslında hangisini yapmış olursunuz?

- Başarmış olursun.

11 - Sağır ve dilsiz bir insan küfür ederse, annesi ellerini yıkamasını mı söylemeli?

- Söylesede duyamaz onun için sağır ve dilsizlerin küfür ve anneyi dinlememe (zaten dinleyemez) özgürlüğü vardır.

12 - Krematoryumlarda yanarak ölmüşler için indirim yapılmalı mı?

- Yapsınlar...zaten her türlü kâr yapıyor bu tekstil sektörü...

13 - Eğer trafik kazalarının çoğu evden çıktıktan 5 km sonra oluyorsa, insanlar neden 10 km öteye taşınmazlar?

- taşınabilirler...ama 10 km öteyede taşınsalar yine önlerinde 5 km lik yol olacak onun için taşınmak gereksizdir..bu bir paradigmadır...

14 - Eğer dünya bir sahneyse, seyirciler nerede oturuyor?

- Evlerinde oturuyorlar zaten sahne çok büyük heryerden görebilirsiniz.... Bkz. TRUMAN SHOW izlenebilir bir film .. izleyin nerde oturduklarını görün...

15 - Eğer polis bir mim sanatçısını tutuklarsa, ona da susma hakkını kullanabileceğini söylerler mi?

- Elleriyle konuştuğu için ellerini kelepçeleyecek böylece o da susma hakkını kullacanak...Ama konuşmamaayrıca söylemesine gerek yok yani burası amerika değil susma hakkı yok zaten insanların , car car konuşuyorlar.

16 - Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl söz edilebilir?

- Her mevsimde avlanmadan söz edilemez...keza yaz kış ilkbahar sonbahar mevsimleri var...ayrıca devlet avlanma izni vermiyor , soyları tükenme tehlikesi var çünkü..

17 - Eğer bir uçağın kara kutusuna bir kazada hiçbir şey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

- Çünkü kara kutu çok ağır bir maddeden yapılır...eğer o uçak o maddeden yapılırsa uçak uçamaz uçamazsa uçak olmaz uçak olmazsa karakutu olmaz...karakutunun maddesinden otobüs yapalım daha iyi di mi?

18 - Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var?

- evet maymunlar var gelişememiş onlar garipler...gelişmiş insan gibi görünen maymunlarda vardır genelde televizyonda görebilirsin..

:) :sigara: :)

| P C | C O P A T

New member
Eğer bir uçağın karakutusuna bir kazada hiçbirşey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

Pahalı olduğu için :):):):):):)

Kardeş bu sorular çok güzel eline sağlık

[KooZ]

New member
6 - Neden kamikaze pilotları kask takarlar?

- Bir beyin tramvası veya kanamasıyla ölmek istemezler...ve beyinleri tek parça kalsın isterler

deecay ben buna koptum dostum zaten kamikazeler intihar uçakları onar ölüyolar zaten ben cevap vereyim bari.

Onların aldığı eğitimden dışarı çıkmamaları için yemin ediyolar oy üzden takıyolar ee nede olsa japonlardada delikanlı çocuklar var:D

St.AnGeR

Document Visor..
17 - Eğer bir uçağın kara kutusuna bir kazada hiçbir şey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

- Çünkü kara kutu çok ağır bir maddeden yapılır...eğer o uçak o maddeden yapılırsa uçak uçamaz uçamazsa uçak olmaz uçak olmazsa karakutu olmaz...karakutunun maddesinden otobüs yapalım daha iyi di mi?

:) qaraqutunun aır oldunu nerden chıqardn..

bil hassa icheriinde teq aırlıq yapan yanı civadr oda düshdüü semindeqi posisyonunu ayarlamaq ichn as miqtarda bulunr..

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк

teknoloji yetmiomuş :D

Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?

ikiside öldürülmeli :D

yünleri ıslanıp ağırlaştıkları için

ben ne bilim

bi bildikleri vardır hazaarrr :D

ikisidedir

yiyemezler

Eğer bir işi başarmayı seçip de, başarılı olursanız, aslında hangisini yapmış olursunuz?

hedefine ulaşmış :D

Sağır ve dilsiz bir insan küfür ederse, annesi ellerini yıkamasını mı söylemeli?

söylesede duymaz

yapmasınlar zaten para az kazanıyorlardır

Eğer trafik kazalarının çoğu evden çıktıktan 5 km sonra oluyorsa, insanlar neden 10 km öteye taşınmazlar?

onların sorunu

ayaktalar

Eğer polis bir mim sanatçısını tutuklarsa, ona da susma hakkını kullanabileceğini söylerler mi?

onun tercihi :)

Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl söz edilebilir?

yasak varmış

Eğer bir uçağın kara kutusuna bir kazada hiçbir şey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

akılsızlıktan :D

bilmem

tam bi [Kooz] abiye yakışan sorular:hhman:

furkan1988

New member

Hayvanı tavacı Fethi ustanın yerine götürmek lazım:sigara:

Aslında çekerler de koyun hayvanı fitne hayvandır çektiğini belli etmez.:D

Orda kalan yarım akıllarını korumak için.

Hepsi sterilize ne yapsınlar eczaneye gidip bana bi İnfaz iğnesi ver diyemez ya.:Sopa

Edepsizdir.:D

Vejetaryenler et yiyen birini gördüklerinde zaten kendi kendini yio Vejetaryenlik fln kalmıyo.

Ellerine biber sürmeli.

10 km öteye taşınırken yine arabayla kaza yapacak tabi farkında :D

Daha Prova prova seyirci fln yok ne seyircisi:D Hacı gibi oldum he; gerçek dünya öbür taraf bu dünya boşş :)

Tüm uçağı kapkara yapmanın ne anlamı var.Çürük olsun renkli olsun. :)

Kim demiş,,, onlar bizden geldi.

[KooZ]

New member
MyThicaLBoY' Alıntı:

teknoloji yetmiomuş :D

ikiside öldürülmeli :D

yünleri ıslanıp ağırlaştıkları için

ben ne bilim

bi bildikleri vardır hazaarrr :D

ikisidedir

yiyemezler

hedefine ulaşmış :D

söylesede duymaz

yapmasınlar zaten para az kazanıyorlardır

onların sorunu

ayaktalar

onun tercihi :)

Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl söz edilebilir?

yasak varmış

Eğer bir uçağın kara kutusuna bir kazada hiçbir şey olmuyorsa, tüm uçak neden bu maddeden yapılmaz?

akılsızlıktan :D

bilmem

tam bi [Kooz] abiye yakışan sorular:hhman:

böyle cvplar verilmsz:p
sorular benim gibi gızık olmuş dimi.)

[KooZ]

New member
hehehe verilmez olum kafandan sallamışsın hepsini sallama msj istemiyorus:=)

senisevmek

New member
1-bence diğer kişiliği şizofren kişiliğini tehtit etse topluma daha yararlı biri olur hani
2-yok yazamazlar! adamların mesleği bu yahu
3-çünkü kediler taze yemek severler
4-akışına bırakmak lazım be dost.sonuçta hayvan gübre olarak onu tekrar doğaya bırakacak:)
5-%100 cotton:)
6-ölürken daha fazla acı çekmemek için:)
7-ölü mikrop kapmasın die
8-sanırım her ikiside
9-ben vejeteryan değilim bu soru pas
10-başarmayı seçmekte tabiki
11-hahaha öyle anneye can kurban
12-soruya fransız kaldım
13-her 5 km ye tabela assınlar dikkat kaza yapabilirsizniz die
14-pisliğin içinde
15-mim sanatçısının ağzı yokmu konuşamıyomu ki sanatıyla ne alakası var canım ala ala
16-kim demiş avlayamıyoruz die dünyanın çeşitli yerlerinde binlerce avlanmış türk var
17-aaa olurmu ozaman kara kutunun bi anlamı kalmas
18-bu saçma soru dünyanın sonuna kadar sorulmaya devam edicek sanırım
19-fotbol
20-hocam kendi kendine konuşana deli derler bu durumda biraz şüphelenmekte yarar var

eline sağlık arkadaşım ahanda cvplar burda ii okumalar

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
böle sorulara böle cvp verilir :D

edit :2006 . msj ım :D

[KooZ]

New member
MyThicaLBoY' Alıntı:
böle sorulara böle cvp verilir :D

edit :2006 . msj ım :D
Reklam Yapma lem nolmuş yani
bizde bi zamanlar 1903 de print almıştık nereye koydum ben onu:p

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
__Neden olmasın sonuc olarak 2 kişilik var ortada

__Yazamazlar.Grevleri Oturma ve aclık grevı olabılır

__Mama imatcıları fare tadından haz etmedıklerı ıcın

__Bitkinin tohumları al sakla.Bırak hayvan yesın soyu tukenmez o zaman

__Koyunlar yagmuru sevmezkı sacakların altına saklanır.

__Ucak ıcındeyken sarsıntılara karıs kafasını korumak ıcın.eger kafasına bısey gelırse kamıkaza yapamaz kı

__Öbür tarafa hastalıklı gıtmesın dıye(Abı bu soru cok kazık yaws)

__İkiside

__Yer neden olmasın.Nede olsa yedıklerı unlu bır mamul

__Basarılı

__Solese bıle bı sey fark etmez.nede olsa sagır

__Soruyu anlamadım gec

__10 km Uzakta ev bulmak kolaymı kardesım.

__Uzayda.Seyırcılerde Uzaylı bakıp bakıp guluyolar halımıze

__Polısın o ankı ruhsal halıne baglı.dırek dalabılırde

__buda kazık

__O madde zor bulunuyo.hem bır ucagın malıyetı ne? bıde o maddeden mı yapıcan.Batırcan mı sen bızı

__Onlar daha evrımlerını gerceklestıremıs

__Sokak kavgaları buna bır ornektır

Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan sözedilebilir mi?

__Edilir Kendi kendine konusuyorsa o adam bır delidir ve delierin sozlerıne guven olmaz

Seciil

New member
1-Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
Valla diğer kişiliği sapuukk ruhku ise öteki kişiliği ayvayı yedii..
Greve girmeden önce bunun düşüncesiyle çoktannn hazırlamışlardır..

Bak bu konuda bi bilgim yok..(Sanki diğerlerinde çok varmış gibi)Ama olmadığını nerden biliyonuss..Belkim vardır..[/COLOR Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?
Bak bu konu hayvan sever ve bitki severlere göre değişir..Ben herikisinide sevmiyomm:mad:

Allah herşeyi ona göre ayarlıyo..Çekse hayvancağız napıcaktıı sonraa..Sanki çok umrumdaymış gibi :goz: Neden kamikaze pilotları kask takarlar?
Karizmatik olsun diye...Ölürken bilemm güsel görüneyim sevgulumm
Ölecek kişiye saygı lazım canımm..

Bu aslında çok enterasan bi konu..Bi yerde kaml.Kapuğnun onların evi ve korunma mekanizması olduğunu duymuştummVejetaryenler hayvan şeklinde krakerlerden yiyebilirler mi?

Ohoooo hemi de hapur hupurr..Bi tane krakerler vardı hayvan şeklinde kakaolu hımm çok güseldii
Her ikisinidee
Buna arkadaşalr demişler duymazz annesi de sesli bi şekilde söylemez heralde elleriyle anlaltırr...Yaptığı küfür el yıkamasıyla geçicekse varsın yıkasınn:D
Valla ticarette herşey mübahtırr..
Taşınsalar da bişey değişmez..5km.bi uyarı dikkat kaza yapmayunuss..
Eğer dünya bütün olrak bi sahneyse..Zaten biz bu sahneyi dolduran sanatçılarısss.
Gerek yokkk..Zaten o polisin sorunu..Kıhkıkh:D
Lütfenn arkdaşlar kim avlanmıyoo..Sarayı marayı kim avladı:)
Valalh bu soruyu güçükken babama sormuştumm..Ne dedi hatırlamıyom..Hatırlamadığıma göre gevelemiş demekki..Ben de geveliyom..Kem kümm..Büyükleri örnek alalımm:)
Ben topraktan biliyom ama..Hala toprak da var..Aman herkess kardeş değil mii Maddesini araştırmaya ne gerek var..
Savaşmayalım sevişelimm..

Yargılıcak kimse yokk..Onu sadece allah yargılarr...Ona göre davransınn..

HTML