Bunlar Insanda Değil Hayvanda

REDFOX

New member
Kürk yapımı
kürkü için hayvanlara nasıl işkence yapıldığının görüntüleri
canlı canlı öldürülmeden derisi yüzülen hayvanlar!
ben seyrettikten sonra bir hafta etkisinden kurtulamadım
bu adamlar insan değil!

linki tıklayın bir süre sonra ortada açılacak pencereden filmi izleyin

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

tepkilerinizi burada paylaşalım

Gєηco

Altın Üye
daha önce verilmişti dostum........
hayvan aslında onları yere vurup öldürenler acılanacak biri varsa onlarda o insan kılıgına girmiş hayvanlar ....... :(

REDFOX

New member
By_GeNcO' Alıntı:
daha önce verilmişti dostum........
hayvan aslında onları yere vurup öldürenler acılanacak biri varsa onlarda o insan kılıgına girmiş hayvanlar ....... :(

ben daha 10 gün önce gördüm ve inan çok fazla etkilendim
yorumun için çok tşk. ederim çok güzel özetlemişsin

SEPTAGH

New member
bence izlemeyin arkadaşlar.

Ugly_Duck

New member
ayy arkadaşlar yaa sabah sabah redfox saol yaa midem kaltı

aslında kendilerini yüzmek lazım şerefsizler.....hiç acıma duyguları yoktur............:(

tigin_alporu

New member
Sağol kardeşim ilk defa gördüm.İçimden onu yapanı bulup bi güzel dövmek sersemleyince ellerini ver ayaklarını baltayla kesmek sonra derisini yavaş yavaş yüzmek gözlerini oymak derisinin altına limon sıkmak açık havada güneşte kurutmak en son olarakta derisinin altına yavaş yavaş asit damlatmak geldi... O zaman anlardı herhalde neyin ne olduğunu....

react

Admin
Süper Moderatör
geçen sene okuduğum resimli bir kitaptan sonra hüngür hüngür ağlamıştım. Bu olayla ilgili. Bir annenin yavrusu öldürülürken ağlaması ve hiç birşey yapamıyor olması :(:( bugün yine ağlarım bunlara bakarsam

Ugly_Duck

New member
sOrUnLu' Alıntı:
geçen sene okuduğum resimli bir kitaptan sonra hüngür hüngür ağlamıştım. Bu olayla ilgili. Bir annenin yavrusu öldürülürken ağlaması ve hiç birşey yapamıyor olması :(:( bugün yine ağlarım bunlara bakarsam
sorunlu en iyisini yaparsın sakın bakma ben sabah bir baktım daha kendime gelemedim nası bir caniliktir bu anlamadım canlı canlı hemde yapıyolar yaaa .....

Yuc3L

New member
doğanında bir kanunu....
güçlü güçsüzü ezer...
elbet içinde acımasız yolu secenlerde olacak.

HTML