Bugünkü Değeri Tam 30 Milyon £ ...

atesmls

New member

Wolfsburg’un genç golcüsü Edin Dzeko, Jean Tigana’nın 2005 yılında kendisini Beşiktaş’a almak istediğini belirtti.

Wolfsburg’un Boşnak yıldız Edin Dzeko'nun, 2005’te Beşiktaş’a gelmeye çok yaklaştığı ifade edildi. İtalya ve İngiltere’den çok önemli takımların kadrosuna katmak istediği genç oyuncunun, 30 milyon avroluk bir bonservis bedeli bulunuyor.

Dönemin teknik direktörü Jean Tigana’nın kendisini Beşiktaş’a getirmek istediğini belirten Dzeko, “Yanılmıyorsam Erdil Arpacı isimli bir sorumlu transferimle ilgileniyordu. Yıllık 300.000 avroya anlaşmıştık. Ancak Beşiktaş 500.000 avroluk bonservis bedelini ödemek istememişti” dedi.

O dönemde Türkiye’ye gelmeyi çok istediğini belirten genç oyuncu, “Türkiye’de ve Beşiktaş’ta oynamayı çok istemiştim. Transferin gerçekleşmemesi beni üzmüştü. İlerde şartlar oluşursa, Beşiktaş’ta forma giyebilirim” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Goal.com

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Tigana yani Bjk taraftarının deyimiyLe "Kürdancı"nın en iyi işi genç yetenekLeri keşfetmekti zaten..
Evet aynen öyle, genç yeteneklere çok değer veriyodu ve buluyodu..

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Grafıte de zamanında dırekten donmemıs mı... İlla 8-10 mılyon vermelı yoksa futbolcu sayılmıyolar...

mehmetünlü

New member
Yazık
Türk futbolunun en büyük hatalarından birisi de bu ne yazık ki
Gençlere hakettikleri değer maalesef verilmiyor klüp yöneticilerimiz tarafından
Bunu A takımı veya B takımı diye ayırmadan söylüyorum,genel anlamda bütün takımlarımız için geçerli bu düşüncem

ylcntrs

New member
daha coook olur bole seyler bu serefsızlıklerın bu ısten anladıgından suphe duyuyorum saten gerısekalılar sınsılesı bunlar

RuTH

Altın Üye
500.000 euro bonservisi vermeyenler
tabatha denen kalasa 8 milyon euro ödeyebiliyorlar...

ManUtd

Nevşehir Lee
ertuğrul sağlam bursaya bedavadan 6 tane oyuncualıp çoğunu as çıkarıyor.

mustafa denizli de eldeki parayı tabata ya harcatıyor.

işte kalite farkı sanırım.

illa genç ve kaliteli yetenekleri ucuza almak için transfer bütçelerini mi kısmak lazım bu adamların anlamıyorum.

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Oluşur şartlar veririz 35 Milyon € alırız :) Ne de olsa kulübün parası çooook.

HTML