bugün yaşanan sorun

alpertem1979

New member
hackhell'de gezerken her yeni konuya tıkladığımda karşıma

"213.153.243.9 Bağlantısını Yap" diye bir kutucuk çıkıyor ve kullanıcı adı+parola girmemi istiyor. ben kullanıcı adı+parola girmiyorum ve iptale basıyorum. sayfalar sorunsuz açılıyor. düne kadar bu iletişim kutusu hiç açılmazdı. hackhell dışındaki diğer sayfaları gezdikçe böyle bir problem çıkmıyor. bunun sebebi ne olabilir acaba?

cevaplar için tşk ederim.

blaneschow

New member
Yaa arkadaşlar bu sorun bende de war... hatta bence herkesde war.. Aşırı derece de zorluyo beni sürelki iptal demek ve çıldırtıyo.. Adminler lütfen bir an önce düzeltin şu problemi yaa.. Yani bu aralar HH de çok garip şeyler oluyo.. Dün HH girmeye çalıştım direk HH nin Plesk ine attı :(

alpertem1979' Alıntı:
hackhell'de gezerken her yeni konuya tıkladığımda karşıma

"213.153.243.9 Bağlantısını Yap" diye bir kutucuk çıkıyor ve kullanıcı adı+parola girmemi istiyor. ben kullanıcı adı+parola girmiyorum ve iptale basıyorum. sayfalar sorunsuz açılıyor. düne kadar bu iletişim kutusu hiç açılmazdı. hackhell dışındaki diğer sayfaları gezdikçe böyle bir problem çıkmıyor. bunun sebebi ne olabilir acaba?

cevaplar için tşk ederim.

213.153.243.94 ringofonun bize güzelliği şifresini biliyosan gir.

bu konuyu ben açacaktım vazgeçtim maşallah 6 tane saydım :)

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
rıngofon kendılerındekı sorunu cozene kadar bannerı kaldırdım artık cıkmıyor olması lazım...

deadhunter

New member
darkangel arkadaşım sürekli giremediğim için konuları haliyle takip edemiyorum.fakat sende öyle bişey yazacagına beni bu sayfaya yönlendirsen daha şık olurdu.

sedat_1

New member
arkadaslar onun hackhell ile ilgisi yok adsl de olan bir sorun dier siteleri acarkende cıkıo bazen ii forumlar..

HTML