Buda benim köpeğim

yavuz2401

New member
İsim=Babi
Cins=Fino diyolar ama bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
Erkek
Öğrenmek istediklerim var
Ne zman aşı yaptırmalıyım?
Ne ile beslemeliyim şimdilik süt su karşımı ve kemik et veriyorum
Ne kadar büyür köpeğim?
ve resimleri yıkarken çekmiştim

khanloves

New member
çiyyykkiinnn:D yerim onu ben :D sulu yemeklerin suyuna ekmek dogra ver , süt hayvanı sıcakta bunaltır , aşılarını mutlaka yaptır seviyorsan gençlik hastalıgına kapılabilir. Karma kuduz takviye fln.. suyunu eksik etme , güneste ve kapalı yerlerde bırakma :) tasma tak ama zincirleme , hayvanla yavas yavas konusmaya basla , ama patronun sen oldugunu bilsin. bidekenelere karsı tasma al!! benden bu kadar :)

skr

New member
arkadasım yawru kopeklere Bızım ıctıgımız sutlerden werılmez bunu bıran once duzelt 2 kemık hıc werılmez bagırsakları yırtıla bılır we kanamadan olebılır...

kuru mama al kalıtelı bırsey
asılarınıda bır weterınere gotur ası karnesı werır yaklasık 6 tane asısı war bunların her bır tanesı 25 ytl ( ortalama ben 25 ytl ye yaptırdım prizifer marka)
barınaklarda ucretsız olarak yaptıra bılrsın bu asıları kanlı ısal asısı flen bunlar onemlı en son kuduz asısı olur oda kopek 3.5 4 ayına gırınce

Karnındada parazıtlenme olabılr bu sıskınlık bu boyuta gore cok fazla ıc dıs parazıt yaptırmanı onerırım ....

__crazy

New member
köpeğin sevimli benim bi köpeğim vardı ama aşılarının olduğunu bilmiyoduk gençlik hastalığından öldü:(:(

RomeoMAD

JusT B€
Buda benım kurt :D

Besi konusuna gelınce,cınsını suan cozemedım ama yavru kopekler 3 aylık oluncaya kadar kemik,kuru mama vs seylerle beslenmemelidir.
Kıyma,tavuk eti,gunluk ev yemeklerı(etsulu olursa daha ıyı olur) sütü biran once kesmenı tavsıye ederım.

HTML