Bubble Yum "yumuşak sakız"

crazyquake

.::®crazy™::.
Amerika’da ilk “yumuşak sakız” olarak piyasaya çıkan Bubble Yum sakızını çiğneyen bi kadının bi zaman sonra karnı kocaman şişmiş ve kadın kurtarılamayarak ölmüş. Şüpheli bi ölüm olmasından ötürü kadına otopsi yapılmış. Sonuçta da görülmüş ki, zavallı kadının karın boşluğunda yüzlerce örümcek var ve bunlar kadının iç organlarını yemişler. Meğerse Bubble Yum sakızlarının yumuşaklığı, içine katılan ‘örümcek yumurtaları’ ile sağlanıyomuş!

Sakız çiğnemek isteyen varmı arkadaşlar...

bad_dewil

New member
yawrum sen bizi korkutmak için mi geldin dünyaya benim sakız çiğnemek hobim be!!!!sayende çiğneyemecem artık

tribaL

New member
yok artık daha neLer..bu kız miLLetinin hepsinin içinde bi öRümcek oLması Lazım o zaman :)

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
İnsan İster İstemez Etkileniyor...

durgunümit

New member
tribal bu sözüm sana örümcek sadece bubble yum sakızlarında imiş yani hekesin içinde olamaz herkes bu sakızdanmı çiğnedi sende ister inan ister inanma ama bunu ben daha öncede duymuştum

angel_girl

New member
böyle bir şey olsaydı sakız çiğnemek yasaklanırdı.hem karnı sakızın içinde bulunan sorbitol adlı bir tatlandırıcı şişirir,(tabi o kadar da çok değil)örümcek yumurtaları değil.yine de bi daha yumuşak sakızlardan çiğnememyi düşünüyorum.

metes

New member
e nerden buluyolar örümcek yumartasını, hem yumuşatmak için daha az zahmetli işler var yanee

:goz: :goz: :goz: :goz: :goz: :p

HTML