bu yaz günlerinde kotalıların işine yarayabilir!

drxxx87

New member
**Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.http://www.ttnet.net.tr/83.aspx bu adresten bakabilirsiniz hatta ben yaptım 100gb aştım 4gb kotam olduğu halde faturam 61 milyon civarı geldi.sadece bir ay belki böyle yapabilirsiniz.

murat23351

New member
arkadaşım ben adsl hizmeti almak için arkadaş yetki verdim mart 27 sinde oda sınırsız yerine sınırlı kabul etmiş o mu yapan kişinin mi hatası bilmem 2 ay doldurmadan geçilmez dediler herneyse ben 1 ay kota dolmadı ama 2. ay yani mayıs 27 sinde adsl kota da 5 gb küsür filandı sınırsza geçtim haziran ayında bana gelen fatura 62.25 ytl di fatura kota aşım ücresi mb başına 1,006 gibi bir şey yazıyordu.. toplam borç olarak 62.25 yazıyordu.. bu nasıl bir durum oluyor..

bide yukarda demişsin eğer ben o ay 1 gb geçmiştim bunun yerine 10 gb geçseydim yine aynı parayımı ödeyecektimmm.. ???

drxxx87

New member
arkadaşım ben adsl hizmeti almak için arkadaş yetki verdim mart 27 sinde oda sınırsız yerine sınırlı kabul etmiş o mu yapan kişinin mi hatası bilmem 2 ay doldurmadan geçilmez dediler herneyse ben 1 ay kota dolmadı ama 2. ay yani mayıs 27 sinde adsl kota da 5 gb küsür filandı sınırsza geçtim haziran ayında bana gelen fatura 62.25 ytl di fatura kota aşım ücresi mb başına 1,006 gibi bir şey yazıyordu.. toplam borç olarak 62.25 yazıyordu.. bu nasıl bir durum oluyor..

bide yukarda demişsin eğer ben o ay 1 gb geçmiştim bunun yerine 10 gb geçseydim yine aynı parayımı ödeyecektimmm.. ???
aynen öyle kardeş bırak 10 gb'tı 100 gb geçsen bile sbt fiyat yalnız yukarıdaki yazıyı okursan sadece 1gb geçersen onun parasını ödersin extra 10ytl ama atıyorum 10gb geçsen extradan 100ytl ödemezsin en fazla 62.5 ytl(4gb kotalılar için) ödersin,ben yaptım,hatta telefon açıp sordum(4440375) ordada aynen öyle dediler,faturamada aynen öyle fiyat geldi

murat23351

New member
aynen öyle kardeş bırak 10 gb'tı 100 gb geçsen bile sbt fiyat yalnız yukarıdaki yazıyı okursan sadece 1gb geçersen onun parasını ödersin extra 10ytl ama atıyorum 10gb geçsen extradan 100ytl ödemezsin en fazla 62.5 ytl(4gb kotalılar için) ödersin,ben yaptım,hatta telefon açıp sordum(4440375) ordada aynen öyle dediler,faturamada aynen öyle fiyat geldi
kardeş ttnet teki yazıyıda okudum dediğin gibi ama bu var işin gerçeği ben ttnet e güvenmediğimden dolayı sınırsıza zaten geçtimm...
NE ŞEYTANI GÖR NE DE KULALLAHU YU OKU :vur

salman_33

New member
1,5 gb aşıyorum 48 49 geliyo bunu denemek lazimda eger böyle değilse 100gb acincada katlarsa battık demek 1 000 ytl falan öderiz

drxxx87

New member
1,5 gb aşıyorum 48 49 geliyo bunu denemek lazimda eger böyle değilse 100gb acincada katlarsa battık demek 1 000 ytl falan öderiz
hiç merak etme arkadaşım kesinklikle dedğim gibi ben temmuz ayını yaptım (72.5 gb)
100'e tamamlayamadığıma pişmanım gelen fatura 58,5(birde kampanya indirimi var ondan 58 yoksa yazdığım gibi)

<<< EROSS >>>

New member
100gb tı denedin de. ya öle 61 gelmeseydi :):) ben zaten dilekçemi verdim limitsize geçecem.her ay limitli olup 40 verceğme limitsiz olup 49 verririm.

HTML