bu sitede herşey bedava

vengeance

New member
çok güzelark şimdi inceledim adult bile var plolir oyunlar güzel büyük site tşkler sinek polimelodi güzelmiş ya :D tavsiyem

vengeance

New member
off millet ne bu gsli ,fb,bjk takımlı iş yahu seviyeyi düşürmeyin gelecek şimdi fanatik carşılı hayda 1 konudan 10 kişi ban.lancak yapmayın gözünüzü seveyim

Gs_HeLL!

New member
ya girmioz ya şurda bi gaza gelmişiz :D herneyse siteyi beendinze sewindm

S

|St_AnGeR|

Guest
bu formda taqım din dil ırq parti siyasal görüşlerinisi yasmanıs tartısma çıqarmanıs yasaqdır msj larınıs silineceqdir we tqrrı olrsa ceza hatta üyeliğinis iptal edileceqtir..

Partizan

New member
K0nuyu acaip saptirmissiniz.. veriLen Link iLe iLgiLi tartisma yaparsaniz sewinirim.. iLgiLi arkadas gereksiz mesajLari siLerse daha iyi oLur ;)

S

|St_AnGeR|

Guest
tmm gereqsiz msjlar silindi konu yerinde diil ama şimdiliq bıraqıorm bundan sonra beğendiinis linkleri Mobile Booqmarq da açın yoqsa uyarmadn siliniceqdir.. Tsk..

Gs_HeLL!

New member
|St_AnGeR|' Alıntı:
tmm millet gerilime gereq yoq paylashım a dewam ;)
tmm abi sen yeter ki iste bizde paylaşımda sınır yok! bide verdiim wap sitesine baktıysan yorumlarını bekliorm

react

Admin
Süper Moderatör
ehaeh ne olmuş burda,ellemedim olay kızışmış :) neyse tatlıya bağlandı

S

|St_AnGeR|

Guest

güsel eline sağlıq ama dediim gibi bu tip paylash ımlar booqmarqda yaparsan daha uygun olr.. ;) (buseferliq boyle olsun baqalım)

Gs_HeLL!

New member
st.anger abi özür dierim telefonla ilgili olunca bnde cep telefonları bölümüne açtım bi daha olmaz

Gs_HeLL!

New member
eywallah st.anger baba iyi oldu walla kontör yemio dmi bu :D

S

|St_AnGeR|

Guest
yoq pc den bu ;) hea muhammet e tsk qatqısı içn o yayınlamısh bunu ;)

Gs_HeLL!

New member
|St_AnGeR|' Alıntı:
yoq pc den bu ;) hea muhammet e tsk qatqısı içn o yayınlamısh bunu ;)
o zaten bu telefon konusunda ayrı bir üstad yaptığı paylaşımlar gerçekten çok sağlam ona da gerçekten tşk. ederim(muh4mm3t)

HTML