Bu programlar ile KO oynanırmı?

• Konbuyu başlatan lighter
  • Başlangıç tarihi
L

lighter

Guest
Advanced IP Address Calculator, Advanced IP Scanner, Advanced LAN Scanner, Advanced Port Scanner adlı programların ne işe yaradıklarını ve nasıl kullanıldıklarını anlatabilirmisiniz. Erişimi sınırlandırılmış bir büroda çalışıyorum. Bu programlar ile misafirler için erişimi kısıtlanmamış bir port bulmayı umarak bu porttan knight online oynamayı düşünüyorum. Ne dersiniz başarabilirmiyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
mutlaka 1 port bulursun fakat kullandığın pc acık olduğu sürece takip altında ki yaptıklarında kayıt ediliyordur

L

lighter

Guest
peki kısıtlanmamış internetin hangi porttan verildiğini nasıl anlayacağım

L

lighter

Guest
Bakın beyler hanımlar, ben işimi yapıyorum. patronumuza teklif verdim. Masama telekomdan telefon hattı çekeyim ayrı bir pc ile internete bağlanayım sizinde ağınıza virüs girme derdi saldırı derdiniz olmasın dedim kabul etmedi. Teknoloji de insanlar nerelere geldiler. Önüme bir belge koyun. Benim kullandığım pc den virüs bulaşırsa yada uygunsuz sitelere girersem tazminatsız çıkışımı ve şirkete gelecek her türlü zararı karşılayacağıma dair taahhütname imzalayabileceğimi söyledim yine kabul etmedi. Bulunduğum yer bir yerleşke ve şehire uzak. Kuallanabileceğim bir ttwifi yada bir hotspot yada acces point noktası yok. Wınn gibi modemlerle sadece internete girip mail gönderebiliyorsunuz. Knight Online'ı bota koyup işime bakacağım bütün isteğim bu. Bulunduğum network ağına ait modemin ıp si ile çıkılıyormuş ama nasıl yapılacağını da biliyor değilim. Biraz yardımcı olun. Lütfen.