bu notebooklardan hangisi?

W

WoLF

Guest
hocam ben sana ne dedim sen gitmiş gene hp yi seçmişsin.bak bende var şu an ve sorunları bitmiyo,mahkemeye verebilirim hp yi tüketici haklarına başvurabilirim.çünkü 2000 liram çöpe gitti.

hp yi bikere kesinlikle ele çünkü süper kalitesiz parça kullanıyolar 0 bilgisayarın fanı değişirmi sence ?harddiski kendi kendine silinirmi?

asusun işlemcisi daha ii dell in ekran kartı.

bakma dell de 4 çekirdek var ama o 4 çekirdeğin 2 si sanal çekirdek yani reelde iki çekirdek var.daha gerçek anlamlı 4 çekirdekler çok pahalı onlarda varmı bilmiyorum.

daha dün asusun bu modelini gördüm çok güzeldi özellikle sesi çok kaliteli idi.malzemesi de kaliteli idi.

dell in tek ii tarafı ekran kartı.bence asusu al.tabi oyun delisi ise onu bilemem...

ByBULUT

New member
Hp ve Asus markalarını notebooklarda aynı sınıfa koymak bence yanlış... kesinlikle ASUS diyorum

strangeron

New member
Bence HP Pavilion dv6000 var, öyle güzel ısınıyor ki; kışın hiç üşümüyorsun. Tabii kendini kapatana kadar):

int_by_prt

New member
hocam ben sana ne dedim sen gitmiş gene hp yi seçmişsin.bak bende var şu an ve sorunları bitmiyo,mahkemeye verebilirim hp yi tüketici haklarına başvurabilirim.çünkü 2000 liram çöpe gitti.

hp yi bikere kesinlikle ele çünkü süper kalitesiz parça kullanıyolar 0 bilgisayarın fanı değişirmi sence ?harddiski kendi kendine silinirmi?

asusun işlemcisi daha ii dell in ekran kartı.

bakma dell de 4 çekirdek var ama o 4 çekirdeğin 2 si sanal çekirdek yani reelde iki çekirdek var.daha gerçek anlamlı 4 çekirdekler çok pahalı onlarda varmı bilmiyorum.

daha dün asusun bu modelini gördüm çok güzeldi özellikle sesi çok kaliteli idi.malzemesi de kaliteli idi.

dell in tek ii tarafı ekran kartı.bence asusu al.tabi oyun delisi ise onu bilemem...
kardeş hp yi çok büyük zorlamayla koydum listeye :)))) bende çıkarmak için yer arıyorum anlıyacağın ;) asusun ekran kartı çok mu kötü peki??diğer bütün özellikleri tam istediğim gibi çünkü bi tek ekran kartıyla ilgili bi bilgiye ulaşamadım.kullanan falan var mı acaba?

HTML