Bu Nasil İstir Cözemedim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GeNeBeN

New member
Sorunlu İsimli Super Moderatör Arkadasim!!!
Actigim Konuyu Kapatmıssın Ve Relama Girdigini Belirtmissin Kendince...
Sana Şunu Sorabilirmiyim Turk Milletinin Evlatlari Olarak Bir PKK Sitesinin Reklamı Bizi Ne Kadar İlgilendirir ???? Yani Reklama Giriyo Dedigin Yerin Reklamlık Bir Degeri Varmi Senin Gözünde ??? Yani Sahsen Benim Gozumde Ole Bi Degeri Olmadigi İçin Hiçde Sitenin Reklamını Yapiyomusum Gibi Gelmedi Bana...
Sadece Gorevli Arkadaslardan Şunu Beklerdim...
Biz Hackden Anlamayiz Bunlarla Ugrasacak Vaktimizde Yok!!!
Bunu Deseydiniz Ben Anlicami Anlardim Zaten...
Konuyuda Kendim Kapatirdim Hackeriz Biz Diye Gecinen Bu Arkadaslardan Bende Bisey İstemezdim Birdaha...
Saygılar Sunarim Sizlere Gorevinizde Başarılar.....

desantralizasyon

Altın Üye
arkadaşım bilinçsiz bir
kullanıcısın bu bir

burası bir istek yeride
değil öyle algılamışsan
yanlışın war. bu iki

senin sandığından
çok daha iyi
hackerlar war buda 3

blackmilk

New member
kızma kardeş ama bu tür sitelerden dolu piyasada. Zaten gerekli cevaplar sırası gelince yapılıyor. reklam derken sitenin hitini arttırman kasdediliyor. eminim sırası gelince o siteninde icabına bakılacaktır...

react

Admin
Süper Moderatör
Aslanım,yiğidim bu kdr saglam biriysen cık daga adam vur,asaga indir. Değil PKK hiç bir sitenin adresini açık veremezsin, Reklam olarak algılarım,beni senin kim oldugun ne yapmakla mesgul oldugun hiç ilgilendirmez. + eger kişisel bir problem soz konusu ise bana ozel msg atarsın oradan hallederiz, buradan yazmanın hic bir manası yok..

X

O şimdi Asker
sOrUnLu ya neden pm çekmedin ?

Uzunefe

Altın Üye
yani arkadaşım . devlet dairesi değil ki burası kimliğin , resmin , amacın falan ne ?? he naparsın sorunluya pm ( özel mesaj servisi ) atarsın o da onaylarsa tamam eyvallah aç ama hayır derse demekki bi bildiği vardır ki izin vermiyo . Kurallarımız bunlardır ya bu deveyi güdersin kuralara uyarak , ya da bu diyardan gidersin başka ne diyebilirim ki ???

GeNeBeN

New member
Sorunlu Sen Hiç Merak Etme Aslanım Zamanı Gelsin Askerde Onuda Yapcam Hemde Hiç Acimadan Merak Etme Senin İçin Rahat Olsun Yani...
Ayrıca Seni Tanımam Etmem Senle İlgili Hiçbir Problemim Yok Anlican.
Sadece Bu Bana Yanlis Geliyor O Kadar. Bende Forumda Yöneticiyim Ama Hiçbir Kullanıcının Konusunu Onu Uyarmadan Kapatmam....
Diger Nickli Arkadasim Nicki Hatirlayamiyorum. Den..... Öle biseyle Baslayan. Ben Bilincsiz Kullanıcıyım Demek Tesekkur Ederim :) Teveccünüz Beyefendi Ehehehe...
Sana Bisey Demek İstemiyorum Acikcasi Tartismayi Sevmem Pekde Sen Takıl Kafana Gore Bence Git Sahilde Kumdan Kaleler Yap ha :D

GeNeBeN

New member
Herkes Pm Den Bahsediyor....
Sorunlu Arkadasım Neden Bana Pm Yollamiyor Acaba
Arkadasım Bole Bole Anlasılabilir Bu Konuyu Kapatalım Gibi Hiçmi Kullanıcının Yazısına Saygınız Yok Sizin Sitenizde ????

Uzunefe

Altın Üye
dostum sen pat diye konuya dalıyosun biz ne bilelim senin amacını falan . hem de resmen sitenin adını da yazıyosun . önce kuralları oku , daha sonra pm çek sorunluya yada Xfiles a yada herhangi bir görevliye . ama çıkıp da heeeytt şu siteyi hackleyin demek biraz ters düşüyo . bu arada flood yapmışsın dostum daha yenisin diye uyarı gelmedi herhalde bir daha yapma flood ( Flood , kullanıcının yorum yaparken birden fazla mesajı arka arkaya atması )

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Gereksız bır konu gereksız bır tartısma sorunu olan uyeler sorunlarını pm yoluyla hallederlerse bır dahakı sefere sevınırım iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML