Bu mudur Hack?

LaBojita

New member

geçen bayramdı sanırım :) arkadaşlarla ist- da yeni açılan Cevahire gittik. 2. katında pc, elektronik beyaz eşya ve tel satan bi yer var. Girelim dedik. Gezmeye başladık eh haliyle direk pc standına :) lapylere bakmaya başladık 3 4 tanesini açıp kullanmamız için bırakmışlar zaten bi baktım birinde aynen bu resim duruyo :) bi arkadaşımız Arka plana bunu yazmış. Bizde koptuk orada :) ark. tel ile resmini çekti. bu gün aklına gelmiş mail atmış bana bende direk sizle paylaşıyım dedim. Artık konu yanlış bölümde ise geyiğe taşıyabilirsiniz :)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
wyern bu sitenin uyelerınden sanırım :) oyle bir nick bilyiroum ama tesaduf olabılır

DureX

New member
evet banada tanıdıq gelı Nıckler

bypass

New member
Ne diyem güzel :)
hahhahaha

iSpiK

Kadim Dost
adamlar geyik olsun diye yapmıslardır tahminim .. gövde gösterisinde yayınlamadıklarına göre :D :D

Partizan

New member
Bence geyik boLumune yakisir..

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
J@CK@L' Alıntı:
wyern bu sitenin uyelerınden sanırım :) oyle bir nick bilyiroum ama tesaduf olabılır

olm erdinmi ne arkadaşlar bende yeni hatırladım geçen cevahirin orda mecidiye köyde wywern le oturup çay içiyoduk

oda anlattı bana böle böle yaptım felan die..:) ama arada baya geçti .

şuan ofline ram leri garantide sabah gönderim buraya kendisini..:)

sende nerden buldun dostum...ahahah baya güldüm..:)

LaBojita

New member
tel 7610 :) auzhauz bence adamlar bilerek yapmış. biz gülerken güvenlik gelip bizi uyardı :) uahuaıhzıauzhauza

ChAoS

New member
Ehehehehe tam geyik

mert_8

New member
DarK_BlaDe' Alıntı:
Telefonda mubarek 7.1 mp sanırım cok net çıkmıs :)
:) :) :) :) hakkaten ha cok net cıkmış.bence de geyiğe yakışır.eğer hackhell i biliyolarsa onlarda komedi için yapmışlardır

WyverN

New member
ahahahh lan olum bn bunu geyik olsun diye yaptım

herhalde hack in bole olmuyucagını biliyoruz

hem siteni adını duyurmak amaçlı
hemde geyik amaçlı

bu yazıyı gorup kaç kişi uye olmustur siteye haberin varmı
herneyse herkez nasıl anlamak isterse ole anlasın

HTML