bu mu yani

kadymp

Turk4lyfe
bı msj yazdım ve bı kısının benım tel nosunu msn sıne yazıp kotu seyler yazdıgını soyledım ve bu maılı kırabılırmıyız dıye ılgılenenlerden yardım ıstedım ve msn sınıde yazmadım cunku msn sınde kufur yazıyodu ve konum kapandı hatam nedır ozelden yazarsanız cok sevıncem ama yıne hatalıysam ozur dılerım

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya aslında haklı olabilirsin ama sitedeki abilerimizden şu maili bu maili kır die bi istekte bulunman yanlış anlıorsun sen beni yoksa varya onlar kafaalrını kaldıramazlar bilgisayardan en iisi sen oku ve kendin bişeyler yapmaya çalış

chamfer

O Şimdi Asker
konunun senle alakası yok ama şunuda unutmayalım şuan 13 bin üyemiz var ve herbiri bu şekilde karşımıza gelirse sonunu sen düşün...

senin yaptığın sebep ne olursa olsun istek mail kırdırmadır.

bizim burda yaptığımız istek alma değil... biz burda anahtarın yerini gösteririz içeriye girecek olan sensin...

ister kapıyı açarsın. ister kırarsın orası sana kalır....

iyi forumlar....

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ewt abi olayı sen daa ii açıklamışın bravoooo:D:)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
chamfer' Alıntı:
konunun senle alakası yok ama şunuda unutmayalım şuan 13 bin üyemiz var ve herbiri bu şekilde karşımıza gelirse sonunu sen düşün...

senin yaptığın sebep ne olursa olsun istek mail kırdırmadır.

bizim burda yaptığımız istek alma değil... biz burda anahtarın yerini gösteririz içeriye girecek olan sensin...

ister kapıyı açarsın. ister kırarsın orası sana kalır....

iyi forumlar....

vallahi alkışlanır bu açıklama

ayakta alkışlarım ama neydi şu smilenin kodu :D nese

chamfer

O Şimdi Asker
MaVeRcİk' Alıntı:
vallahi alkışlanır bu açıklama

ayakta alkışlarım ama neydi şu smilenin kodu :D nese
hehehe boş konuşmayı sevmem :clap: :clap: :clap: :clap: :p

erenay_e

New member
bize söylenecek söz kalmamış dostum sonnoktayı koymuş