Bu kedi ölümü tahmin ediyor!

Pax_deorum

cursum perficio
ABD'deki bir yaşlılar bakımevinde beslenen "Oscar" adlı kedinin yanına sokulup kucağında uyukladığı bakımevi sakini 4 saat içinde hayatını kaybediyor

ABD'deki bir yaşlılar bakımevinde beslenen "Oscar" adlı kedinin, yaşlıların ölmek üzere olduğunu tahmin edebildiği ve yanlarına sokularak kucağında uyukladığı, bakımevi sakinlerinin ortalama 4 saat içinde hayatını kaybettiği iddia edildi.
ABD'nin Rhode Island eyaletindeki Providence kentinde bulunan Steer House Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nin alzheimer ve parkinsonlu hastalarla ilgilenilen bölümünde büyüyen Oscar'ın, 25 hastanın birkaç saat içinde öleceğini önceden haber verdiği belirtildi.
2 yaşındaki Oscar'ın 6 aylıkken doktorlarla birlikte hastaları tek tek gezdiğini ve kokladığını ifade eden uzmanlar, "Oscar'ın hastaların durumunu tahmin konusunda doktorlardan daha başarılı olduğunu" söyledi.

Doktorlardan daha başarılı!
Bakımevi yetkilileri, Oscar'ın bu yeteneği sayesinde hasta yakınlarının, akrabalarının son dakikalarında yanlarında olabilmesinin sağlandığını vurguladı.
Bakımevi yetkilileri böyle diyor, ama yine de Oscar'ın yeteneğine kesin bir açıklama getirilemiyor. Ancak kedinin tahminlerindeki başarısının, hastanın vücut sıcaklığı, kokusu ya da davranışlarını gözlemesine dayanabileceği belirtiliyor.

Pax_deorum

cursum perficio
sen haberi dün eklemişsin ben daha haberi bugun gördüm msn de haberlere baktım bulamadım :utan :hhuzgun

swety_bamb

New member
çok ilginç ama wücut ısısndan dicem e kardeşim bütün ölücek hastaların wücut ısılarımı artıyo be kardeşim

HTML